Майстер професійного бухгалтерського обліку та фінансів

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Один з

Приєднуйтесь до єдиної магістерської програми в Новій Зеландії, затвердженої Chartered Financial Analysts (CFA). Майстер професійного бухгалтерського обліку та фінансів є єдиним ступенем післядипломної освіти в Новій Зеландії, що поєднує в собі важливі бізнес-дисципліни бухгалтерського обліку та фінансів.

Майстер професійного бухгалтерського обліку та фінансів (MPAF) є єдиною кваліфікацією магістра в Новій Зеландії, схваленою CFA (Chartered Financial Analysts). Університет Массі є одним з лише 130 університетів-партнерів по всьому світу, які мають партнерські угоди з CFA.

Підніміть свою кар'єру

Майстер професійного бухгалтерського обліку та фінансів демонструє прагнення до набуття ділових можливостей, які прагнуть потенційні роботодавці. Він буде спиратися на ваш попередній досвід та / або практичний досвід роботи, щоб допомогти вам розробити чудове розуміння принципів бухгалтерського обліку та фінансів та практичного застосування. Це єдина кваліфікація майстрів, де ваше навчання охоплює обидві ці дисципліни.

Незалежно від того, чи ви виходите з досвіду бухгалтерського обліку та фінансів, МПСФ допоможе розвинути свої навички, щоб допомогти вам перейти на більш високі ролі.

Відносини з роботодавцями

Наша партнерська угода з CFA означає, що програма MPAF охоплює 75% результатів навчання, які вважаються необхідними для організації. Ці розробки були розроблені фінансовою індустрією, що означає, що ваше навчання є актуальним і узгоджене з вимогами галузі. Розуміння бухгалтерського обліку та фінансів - це високопоставлені потенційні роботодавці та допоможе вам покращити свою кар'єру.

Міжнародна бізнес-школа

Massey Business School є однією з провідних та найбільших бізнес-шкіл країни - вона входить до числа 2-х відсотків бізнес-шкіл у всьому світі та є акредитованою AACSB.

Наша школа бухгалтерського обліку має акредитацію від національних та міжнародних професійних установ, включаючи Дипломований інститут менеджерських бухгалтерів та Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (Великобританія).

Бухгалтерська та фінансова програма Університету Мессі входить у 150 університетів світу за допомогою рейтингів QS (Quacquarelli Symonds), а наші дослідження бізнесу та менеджменту посідають місце в топ-200. глобальним рейтингом академічних дисциплін ShanghaiRanking.

Наші викладачі активно проводять дослідження, вносячи найбільш актуальні розробки в теорію та практику бухгалтерського обліку в своє навчання.

Навчання, яке підходить своєму життю

Наш унікальний широкий спектр режимів навчання означає, що ви можете підходити для вивчення вашого життя. Ви можете навчатися на цю кваліфікацію в нашому Оклендському університетському містечку через блокові курси. Або ви можете навчатися на відстані, де завгодно, коли завгодно. Массі має найбільші та найдовші курси дистанційного навчання в Новій Зеландії, що дає вам доступ до нашого досвіду та провідних світових інструментів.

Визнаний як один з найкращих

Окрім того, що визнана організацією Chartered Financial Analysts, MPAF акредитована та відповідає академічним вимогам Chartered Accountants Australia New Zealand (CAANZ), CPA Australia та ACCA.

Чому аспірантура?

Післядипломна робота - це важка робота, але надзвичайно корисна і повноважна. Навантаження магістра професійного бухгалтерського обліку та фінансів повторює середовище з високим тиском старших ролей на робочому місці та дослідження високого рівня. Наші фахівці є для керівництва, але якщо ви приїхали з бакалаврського навчання, ви побачите, що аспірантура вимагає більш глибокого і незалежного вивчення.

Не тільки більше того ж

Післядипломна освіта - це не просто "більше того ж самого" навчання. Він переводить вас на новий рівень знань і досвіду, особливо в плануванні та проведенні досліджень.

Відгуки

Флора Ван
Майстер професійного бухгалтерського обліку та фінансів
Аудит Нової Зеландії - Аудитор

"Я безумовно впевнений у тому, що MPAF поклав дуже міцні основи для мене, щоб вийти на роботу ..."

"У 2015 році я закінчила магістратуру з професійного бухгалтерського обліку і фінансів (MPAF), і я відразу ж почала працювати в аудиторії в Новій Зеландії. Я впевнена, що MPAF поклала дуже міцні основи для того, щоб вийти на роботу. отримані від мого навчання не просто великі знання, а й м'які навички, які шукають роботодавці, а те, що я дізнався з цих двох років, насправді увійшли в добру роботу в моїй роботі. на цьому етапі, і я шукаю кваліфікацію за рік ».

Андреа Лі
Майстер професійного бухгалтерського обліку та фінансів
NASDAQ - Бухгалтер

"Я отримав пропозицію про роботу лише через два місяці після того, як я закінчив свій випуск MPAF ..."

"Як студент першого курсу в Університеті Мессі, я був глибоко вражений його культурною атмосферою та історичною значимістю. Я був радий, що отримав можливість завершити програму MPAF Массі своєю першокласною технологією і дуже досвідченими професорами. ступінь, я мав можливість обговорювати академічні питання з однокурсниками з різних національностей, отримувати відповіді від досвідчених професорів, витрачати час на реалістичні доповіді, а також на екзаменаційні питання, де можна застосувати академічні знання, а також реальний світовий досвід. MPAF у Massey є дуже популярним ступенем в Новій Зеландії, і вона приваблює іноземних студентів з усього світу.Я отримав пропозицію про роботу тільки через два місяці після того, як я закінчив MPAF ступеня.Тепер, я працюю в NASDAQ перераховані компанії в групі Я вважаю, що будь-який студент, який обирає програму MPAF, дуже сподобається вчитися в університеті Massey.

Кар'єра

Шукали працедавці

Міжнародні тенденції є для роботодавців для винагороди післядипломної освіти добре, особливо на великих підприємствах. Навички, які ви навчаєтесь, все більше визнаються, що ви відокремлюєте від інших потенційних працівників.Заробіть більше

Звіт Міністерства освіти зазначив, що:

  • Прибуток та рівень зайнятості зростають з рівнем кваліфікації
  • Через п'ять років після закінчення навчання більшість молодих вітчизняних випускників зароблятимуть набагато більше, ніж середні середні доходи
  • Випускники молодих майстрів заробляють на 86 відсотків більше, ніж національний медіан
  • Гарна кар'єра пов'язана з поліпшенням здоров'я, кращого добробуту та більш задоволення життя

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary educatio ... Детальніше

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary education, that prepares students for the first job - and beyond. As a business you can access our relevant and topical research and services to help your organisation grow. Згорнути
Палмерстон Північ , Окленд , Веллінгтон + 2 Більше Менше