Майстер передових Фото до моди

Загальні відомості

Опис програми

Мода і фотографія соціальні явища, які проявляються через образ. Таким чином, кілька дисциплін так багато творчих впливів і з великою вагою в суспільстві, кіно, мистецтва, музики і культури в цілому, як модної фотографії, а спирається на всі з них.

Модні фотографи працюють для журналів, брендів, інтернет-магазинів, каталогів і рекламних кампаній, що проводяться в місцях, від їхньої роботи, вони повинні осмислити і сфотографувати виріб або тенденції в унікальний спосіб залучити й спокусити споживача. Таким чином, професійний фотограф моди збагатити свою роботу, якщо на додаток до високої теорії і методів, щоб бути в змозі зробити гарну фотографію в наборі або поза з моделлю ємність конкретні знання інших основних фотографічних жанрів, таких як портретної фотографії або авторських прав, з професійними стандартами редагування. В результаті деякі модні фотографи стають активними свідками світу моди, додаючи до їх професійної здатності брати участь у творчому напрямку забезпечення дискурс, який виходить за рамки естетичної всесвіту.

Це професія для творчих любителів краси, здатних викликаючи, поглибити і мобілізувати громадськість через емоції. Де концепції вистрілив і де фотограф може і повинна внести свій внесок свою точку зору і зробити краще з моделей, візажистів, стилістів і самих колекцій.

Цілі

Цей курс спрямований, що студенти вже почали на картинці, але все ще не професіонал, може почати процес спеціалізації в широкому і конкурентному світі модної фотографії, від найскладніших звичаєм, в редакційній статті для журналу або створення іміджу вигляді кампанії моди, навіть самого простого, наприклад, створення Lookbook або фотографію електронної комерції для інтернет-магазину.

Це забезпечує високий рівень навичок і знань, необхідних для роботи на знімальному майданчику і на місці (з портрета на редакційній доповіді), у той час як наділяє студентів з історичними основами модної фотографії та аналізу різних стилів і підходів можливо. Крім того, естетичні та особиста думка автора, важливе значення для проектів, які стосуються спрямування мистецтва і творчо модної фотографії і бути в змозі управляти складними виробництв і в якому буде розвиватися багато фахівців, що займаються.

Таким чином, кожен студент в кінці програми, завершили велику кількість фотографій, які становлять особистий портфель, який контролюється педагогічного директора буде використовувати, щоб представити свої роботи в професійному середовищі.

Адресовано

Випускники і випускники, які мають досвід у фотографії по похвальною навчального плану та / або портфеля. В іншому випадку, необхідно взяти ступінь / Фотографія курс.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани післядипломної Розширений Фото і моди Фото і творчого управління.

Відкрийте для себе портфелі Фото!

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути