Майстер оподаткування (MTax)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

135255_pexels-photo-209224.jpeg

Запишіться на єдину програму майстра оподаткування (MTax) у регіоні - зараз із двома можливостями програми

Програма "Магістр оподаткування" (MTax) - це професійна ступінь 30-36 кредитів, призначена для інтенсивного навчання осіб, які планують вступити до податкової сфери, та досвідчених бухгалтерів та адвокатів. Студенти можуть записатися на MTax Direct або програму MTax на основі класу.

Школа бухгалтерії коледжу ділового адміністрування (CBA) пропонує єдину програму MTax в регіоні. Програма надає основу концептуальних, технічних та професійних знань, що допомагає студентам розвивати знання, необхідні для вивчення та розуміння багатьох аспектів структури податків. Завдяки інтегрованій навчальній програмі з акцентом на податкові концепції, ґрунтовні знання про федеральне та державне оподаткування, податкові дослідження, комунікативні навички та податкове планування студенти формуватимуть здатність визначати та вирішувати податкові проблеми.

Навчальна програма магістрів з оподаткування включає набір курсів з фундаменту, від яких можна відмовитись тим, хто нещодавно навчався в предметних областях або за поточними, практикуючими CPA та необхідними курсами оподаткування. Студенти, яким потрібно пройти основні курси, повинні взяти їх за літо до початку програми MTax.

Прискорений бакалавр / магістр програми оподаткування

Програма прискореного бухгалтерського обліку / магістр оподаткування пропонує студентам студентського курсу бухгалтерського обліку в США можливість виконати як ступінь BS Accounting (BSA), так і магістр оподаткування (MTax) за 150 кредитних годин у семестр. Студенти, які завершили програму, мають право скласти іспит на CPA у штаті Огайо та багатьох інших штатах. На додаток до широкого ступеня бакалавра в галузі бухгалтерського обліку, студенти з прискореного навчання BSA / MTax розробляють ґрунтовні технічні та професійні знання, необхідні для функціонування спеціалістів з оподаткування в США.

Основні моменти програми MTax

 • Виконайте ступінь MTax за 21 місяць, відвідуючи заняття один вечір на тиждень протягом більшої частини програми або за 15 місяців в онлайн- програмі MTax Direct . Заняття починаються о 17:20 та закінчуються до 10:50 вечора. Вступний іспит (GMAT) не потрібен для практику CPA або для адвокатів, що мають принаймні два роки досвіду.
 • Навчальна програма включає 24 кредити необхідних курсів оподаткування та 6 кредитів факультативів з оподаткування.
 • Дізнайтеся про інші вимоги програми MTax на основі класу .

Курси фонду MTax (6 кредитів)

Для студентів з непідприємницькими ступенями бакалавра - літні сесії

Студенти, які не мають бухгалтерського або податкового походження, повинні розпочати програму в літньому семестрі до початку програми MTax, записавшись на курс фінансового обліку та базового оподаткування, щоб отримати необхідний досвід для успішності в програмі. Ми рекомендуємо влітку перед початком програми, щоб не затягувати випускний.

Міжнародні програми для студентів

Міжнародним студентам рекомендується подати заявку за місяць до цих дат, щоб передбачити час прийому та оформлення віз I-20. Бланки I-20 обробляються службами імміграції UA в Міжнародному центрі, Бухтел Холл. Необхідно підтвердити знання англійської мови шляхом отримання прийнятної оцінки TOEFL або IELTS.

135256_pexels-photo-545062.jpeg

MTax Direct

Університет Акрона Джорджа У. Даверио Школа бухгалтерського обліку тепер пропонує свою провідну програму випускників з вищої кваліфікації із зручності комп’ютера, планшета чи мобільного пристрою. Кандидати в цю програму, які дотримуються рекомендованого плану, можуть виконати програму MTax Direct протягом лише 15 місяців.

MTax пропонує ґрунтовні технічні та професійні знання та навички, необхідні для досягнення успіху як податкового професіонала. Хоча розроблена головним чином для практикуючих бухгалтерів та адвокатів, інші фахівці, зацікавлені у податковій спеціалізації, також вважають програму цінною.

Програма MTax Direct дозволяє студентам виходити за межі кампусу та брати участь у живих класах. Якщо робоче зобов’язання або відрядження суперечать живому класу, усі класи записуються для подальшого перегляду, якщо це необхідно.

Прямі переваги програми MTax

 • Зручність - інтерактивна та доставлена в прямому ефірі на ноутбук або мобільний пристрій, з можливістю перегляду записаних сеансів на вимогу.
 • Експертні інструктори - висококваліфіковані спеціалісти зі сфери послуг та адвокати, які мають досвід в галузі оподаткування.
 • Практичний акцент - орієнтований на практику, що пропонує поглиблені знання, які можна застосувати негайно.
 • Репутація - 30+ років репутації досконалості серед роботодавців, а випускники високо набираються.
 • Гнучкість - відповідає графіку роботи податкових фахівців і налаштовується на фокусування на спеціалізованій області.
 • Ефективність - може бути завершена всього за 15 місяців.

Вхід

Для вступу в MTax Direct потрібна ступінь бакалавра з бухгалтерського обліку або доктор юридичних наук (JD). Особи, які не мають спеціальності «Бухгалтерський облік» або «JD», можуть отримати право на вступ, успішно пройшовши два основні курси (6200: 601 Фінансовий облік та 6200: 627 Федерального оподаткування або 6200: 531 Податки на суб’єкти господарювання) перед тим, як бути прийнятим до програми. Школа бухгалтерського обліку запропонує ці заняття в Інтернеті. Заявникам JD без попередніх курсових робіт з податкового та бухгалтерського обліку буде рекомендовано пройти ці курси до початку першого терміну програми.

Адвокати та КПУ не потребують балу GMAT для вступу. Інші претенденти повинні отримати задовільний бал за GMAT для вступу. Кандидати можуть замінити показник GRE або LSAT на GMAT.

Розклад класу

Через посилений характер цієї програми, прямі сесії не відповідають традиційному семестровому календару університету, але згруповані в п'ять 10-тижневих термінів (уникаючи весняного податкового сезону). Кожен клас зустрічається одну ніч на тиждень з 18 - 21:30

Навчання

Загальна сума навчання за програмою становить 25 000 доларів США, поділених на виплати за семестр. Це виключає навчання на фундаментальні курси та книги.

Почніть дати

 • Падіння - серпень: 24.08.2020
 • Весна - січень: 11.01.2021
 • Літня міжсесія та 8 тиждень 1: 17.05.2021
 • Літо 5 тиждень 1 та 8 тиждень 2: 7/20/2021
 • Літо 5 тиждень 2: 12.12.2021

ПРИМІТКА: Літо має кілька термінів: Більшість літніх занять пропонуються в Інтернеті. Тож студенти-міжнародники, які хочуть почати влітку, могли пройти ці заняття в Інтернеті до приїзду до США на осінній семестр. Вимоги ICE США очікують, що міжнародні студенти будуть відвідувати особисті курси в першому семестрі в США, що не можна робити в UA влітку.

Подайте заявку тут: href = "https://www.uakron.edu/cba/graduate/applying/
Останнє оновлення Сер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Детальніше

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Згорнути