Майстер навчання (первинної)

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Навіщо вчитися в Нотр-Дам


Університет Нотр-Дам Австралія пишається своїм маленькі класи і турботи атмосфері співтовариства, а також його прагнення до досконалості, пастирської опіки та соціальної справедливості. Університет може запропонувати однозначно індивідуальний підхід до викладання і навчання. Як наслідок, Нотр-Дам може допомогти студентам розвивати навички і впевненість, щоб дати їм можливість добитися успіху в обраній ними галузі. Крім того, оскільки Нотр-Дам університетське місто, студенти мають доступ до всіх соціальних, спортивних і культурних заходів Fremantle може запропонувати, щоб зробити навчання як освітнього і культурного досвіду.

&nbsp

&nbsp

Майстер навчання (первинної)


Це була стандартна практика в галузі підготовки вчителів для студентів з відповідними ступеня бакалавра, щоб перейти в один рік Диплом у галузі освіти (Dip ред), щоб отримати кваліфікацію, щоб викладати.


Нотр-Дам має дворічний Майстер Програма навчання, що більш ніж у два рази кількість практикум з Диплом освіти і дозволяє студентам брати більш диференційованого підходу до в школі розвитку викладання компетенції. Є дві школи досвіду можливості більше двох років, звичайно, загальну 20 тижнів шкільної практики: термін два в перший рік і термін три на два роки.


Первинні курси навчання в Нотр-Дам надати студентам:

  • Великий досвід компонента школи в розмірі 20 тижнів часу в школі протягом двох років
  • Сильні підтримку розташування наставництва
  • Можливість викладати у всіх областях Дізнавшись про рамкової навчальної програми
  • Сильна інтеграція теорії і практики
  • Курсова, що є сучасним, практичним, інтерактивним і зосереджені на вирішенні проблем
  • Професійні роботи лекцій з практики
  • Досягнення роботодавця, державні та реєстраційні вимоги
  • Вплив виникають технологій навчання
  • Акредитація давати релігійну освіту в католицькій школі (за бажанням)
  • Вимоги до викладати в католицькій школі (за бажанням)

&nbsp

&nbsp

Форма навчання та оцінювання


Студенти можуть провести дослідження, як неповний робочий день або повний робочий день студента, починаючи з першої сем ефіру (лютий); у другому семестрі (липень), за умови наявності одиниці. Оцінка компетенцій в кожній блок складається з підручника продуктивність, число завдань чи проектів протягом семестру і підсумковий іспит.

&nbsp

&nbsp

Кар'єра

Випускники Нотр-Дам знайти роботу в католицьких, незалежних та державних школах і мають високий рівень зайнятості успіху.

&nbsp

&nbsp

Вимоги до вступників


Заявки повинні бути отримані не пізніше ніж за один місяць до початку. Однак Є обмежені місць в аспірантурі і вони будуть заповнені на перший прийшов перший обслужений ", тому раннє заохочується.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Університет Нотр-Дам Австралія (СРООН) є однією з висхідних зірок австралійських університетів. Заснована на основі акта парламенту Західної Австралії в грудні 1989 року, тепер він має більше 7000 сту ... Детальніше

Університет Нотр-Дам Австралія (СРООН) є однією з висхідних зірок австралійських університетів. Заснована на основі акта парламенту Західної Австралії в грудні 1989 року, тепер він має більше 7000 студентів, що навчаються на трьох кампусів в Фрімантл, Сіднеї та Брум. партнер-засновник університету був Університету Нотр-Дам в США (NDUS), один з великих католицьких університетів світу і орієнтиром для СРООН. Вона надала СРООН з натхненням; адвоката; ідей та моделей; "навчання за кордоном студентів і факультет, і присутність його лідерів на його порад і керуючих рад. &nbsp Нотр-Дам Австралії австралійський університет, який охопив як сучасної австралійської традиції університету і найдревніших і найбільш шанованих традицій католицьких університетів у Європі та Північній Америці. Він прагнув бути університет, який спеціалізується на перевагу вищу освіту. Основна увага приділяється навчанню і підготовці молодих людей до вступу в основних професій: медицина, юриспруденція, навчання, обслуговування, бухгалтерський облік та фінанси, фізіотерапія, консультації, медицина і священства. &nbsp Університет особливо відзначити його роль як лідера у великій традиційних дисциплін охорони здоров'я та освіти, так довго, пов'язані з місією Церкви в Австралії. Він також передбачається, особливу роль в освіті, і сервіс, корінних народів Північної Австралії. &nbsp Нотр-Дам середнього розміру, приватний університет, який отримує державне фінансування в ряді областей. Значна кількість студентів місцями в області охорони здоров'я і освіти фінансуються урядом Австралії. Він прагне до того, що, наскільки це можливо, студенти отримують персоналізовані, високу якість освіти в турботі і дружніх середовищі навчання. Близько 10 відсотків своїх студентів є міжнародним. &nbsp Університет прагне виробляти "промисловість готова" випускників, які користуються величезним попитом з австралійських роботодавців. &nbsp Університету трьох кампусах, в Фрімантл, Сіднеї і Брум разюче красива і дуже зручна. Вони забезпечують ідеальні умови для першого класу бакалавріату досвід університету. Згорнути