Майстер навчання (вторинний)

Загальні відомості

Доступних місць: 3

Опис програми

Навіщо вчитися в Нотр-Дам


Університет Нотр-Дам Австралія пишається своїм маленькі класи і турботи атмосфері співтовариства, а також його прагнення до досконалості, пастирського піклування та соціальної справедливості. Університет може запропонувати однозначно індивідуальний підхід до викладання і навчання. Як наслідок, Нотр-Дам може допомогти студентам розвивати навички і впевненість, щоб дати їм можливість добитися успіху в обраній ними галузі. Крім того, оскільки Нотр-Дам університетське місто, студенти мають доступ до всіх соціальних, спортивних і культурних заходів Fremantle може запропонувати, щоб зробити навчання як освітнього і культурного досвіду.

&nbsp

&nbsp

Майстер навчання (Secondary)

&nbsp

Це була звичайна практика в галузі підготовки вчителів для студентів з відповідними ступеня бакалавра проїхати в один рік Диплом у галузі освіти (Dip Ед), щоб отримати кваліфікацію, щоб викладати.


Нотр-Дам має дворічний Майстер Програма навчання, що більш ніж в два рази кількість практикум з Диплом освіти і дозволяє студентам брати більш диференційованого підходу до в школі розвитку викладання компетенції. Є дві школи досвіду можливості протягом двох років курс (Майстер навчання (Primary)) на загальну суму 20 тижнів аудиторних практиці: термін два в перший рік і термін три на два роки.

&nbsp

Вища освіта повинна бути в дисципліні / с, що мають відношення до середньої школи і забезпечити достатню глибину змісту для навчання основним (до року 12) і навчання неповнолітніх (до 10 року рівня).

&nbsp

Первинний курс навчання в Нотр-Дам надати студентам:

 • Великий компонент шкільного досвіду в розмірі 20 тижнів у школі день протягом двох років
 • Сильна організація підтримки наставництва
 • Можливість викладати у всіх навчальних Області навчальних Framework
 • Зосередити увагу на Рамкової навчальних програм і результатів навчання
 • Сильна інтеграція теорії та практики
 • Курсовая, що сучасний, пра ctical, інтерактивні і спрямовані на вирішення проблем
 • Професійні відображення на практиці
 • Досягнення роботодавця, державні та реєстраційні вимоги
 • Вплив виникають технологій навчання
 • Акредитація викладати релігійну освіту в католицькій школі (за бажанням)
 • Вимоги, щоб викладати в католицькій школі (за бажанням)

&nbsp

&nbsp

Форма навчання та оцінювання


Студенти можуть провести дослідження, як неповний робочий день або повний робочий день студента, починаючи з першого семестру (лютий), у зимовий період (червень) або другого семестру (липень), за умови наявності одиниці. Оцінка компетенцій в кожній блок складається з підручника продуктивності, число завдань чи проектів протягом семестру та підсумкового іспиту.

&nbsp

&nbsp

Практичний компонент


Унікальна особливість ступеня в тому, що дві одиниці упором на методи навчання будуть завершені у поєднанні з програмою шкільного досвіду. Спеціаліст вчителів взяти ці підрозділи після шкільних занять. Це дає студентам благо досвід вчителів-практиків і дозволяє студентам відносяться методики викладання розглянуті безпосередньо в їх власних спостережень і практики викладання.

&nbsp

Кар'єра

Випускники Нотр-Дам знайти роботу в католицьких, незалежних і державних школах і мають високий рівень зайнятості успіху.

&nbsp

&nbsp

Вимоги до вступників


Заявки повинні бути отримані не менш ніж за місяць до початку. Однак Є обмежений місць в аспірантурі, і вони будуть заповнені на перший прийшов перший обслужений, тому раннє застосування вітається.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Університет Нотр-Дам Австралія (СРООН) є однією з висхідних зірок австралійських університетів. Заснована на основі акта парламенту Західної Австралії в грудні 1989 року, тепер він має більше 7000 сту ... Детальніше

Університет Нотр-Дам Австралія (СРООН) є однією з висхідних зірок австралійських університетів. Заснована на основі акта парламенту Західної Австралії в грудні 1989 року, тепер він має більше 7000 студентів, що навчаються на трьох кампусів в Фрімантл, Сіднеї та Брум. партнер-засновник університету був Університету Нотр-Дам в США (NDUS), один з великих католицьких університетів світу і орієнтиром для СРООН. Вона надала СРООН з натхненням; адвоката; ідей та моделей; "навчання за кордоном студентів і факультет, і присутність його лідерів на його порад і керуючих рад. &nbsp Нотр-Дам Австралії австралійський університет, який охопив як сучасної австралійської традиції університету і найдревніших і найбільш шанованих традицій католицьких університетів у Європі та Північній Америці. Він прагнув бути університет, який спеціалізується на перевагу вищу освіту. Основна увага приділяється навчанню і підготовці молодих людей до вступу в основних професій: медицина, юриспруденція, навчання, обслуговування, бухгалтерський облік та фінанси, фізіотерапія, консультації, медицина і священства. &nbsp Університет особливо відзначити його роль як лідера у великій традиційних дисциплін охорони здоров'я та освіти, так довго, пов'язані з місією Церкви в Австралії. Він також передбачається, особливу роль в освіті, і сервіс, корінних народів Північної Австралії. &nbsp Нотр-Дам середнього розміру, приватний університет, який отримує державне фінансування в ряді областей. Значна кількість студентів місцями в області охорони здоров'я і освіти фінансуються урядом Австралії. Він прагне до того, що, наскільки це можливо, студенти отримують персоналізовані, високу якість освіти в турботі і дружніх середовищі навчання. Близько 10 відсотків своїх студентів є міжнародним. &nbsp Університет прагне виробляти "промисловість готова" випускників, які користуються величезним попитом з австралійських роботодавців. &nbsp Університету трьох кампусах, в Фрімантл, Сіднеї і Брум разюче красива і дуже зручна. Вони забезпечують ідеальні умови для першого класу бакалавріату досвід університету. Згорнути