Майстер моди маркетингу і комунікацій

Загальні відомості

Опис програми

Соціальні зміни відбиваються в еволюції моди, розуміється як мова, через яку набір цінностей та ідентичності ударів передаються. Правильне визначення маркетингової акції, починаючи від концепції бренду особистості, споживчих і ринкових ніш, які спрямована на досягнення колекцію параметрів слід враховувати дизайнер або тип точок продаж, а також належне управління і зв'язок цих аспектів (від чітко визначеного іміджу бренду, раціонального використання реклами або виставковий зал і правильні стосунки із засобами масової інформації, в організації заходу зі знаменитостями), важливо в глобальному і конкурентному ринку.

Таким чином, кожен раз, коли конкретна підготовка в цій області, з стратегічного і оперативного сторони, яка повинна дозволити професійний маркетинг і мода зв'язку пропагувати і поширювати концепцію бренду або цінностей продукту потрібно , розробки стратегії, яка інтегрує всі інструменти під рукою.

Хороший аналіз дає огляд ринку, хороша стратегія показує нам шлях вперед і хороший вчинок може бути присутнім у свідомості нашої цільової аудиторії, прийняття оптимальних результатів і продажів, у той же час, хто ми є.

Цілі

Цей майстер досліджує діяльність, здійснювана креативних директорів і фахівців з маркетингу і комунікації в індустрії моди із стратегічної і теоретичний, але насамперед, через практичне пропозицію, яка дозволяє студентам для професійного управління проект модний бренд.

Через теоретичних і практичних студентів методології, щоб стратегічні рішення про модних брендів отримують (все, що пов'язано з брендингу та оперативних областях визначення продукту і роздрібних стратегій) і комунікацій та зв'язків з громадськістю або керівництво прес-офісів, розвиток іміджу бренду або модних подій, повний обсяг знань і навичок, щоб реалізувати ефективну, стійкого і реалістичний шлях.

У кінці програми, щоб забезпечити необхідний доступ до професійної світі і стикаються з реальними ситуаціями і комунікаційні стратегії моди маркетингових інструментів.

Адресовано

Випускники і випускники, які мають досвід в моді чи областях комунікації та похвальною компанії для навчального плану та / або портфеля.

Доступ і ступінь

Доступ вища (бакалавр або диплом) і внутрішній процес відбору. Ступінь магістра власної нагороджений Universitat Abat Oliva ЦЄУ отримують.

Навчальний Маршрут

Ступінь магістра в цьому є результатом об'єднання навчальні плани випускника маркетингу і бренд-менеджменту і моди зв'язку і PR для модних брендів.

Останнє оновлення Лис 2015

Про навчальний заклад

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Детальніше

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Згорнути