Майстер класики

Загальні відомості

Опис програми

Магістерська програма «Стародавні дослідження» закладена у давній традиції викладання та дослідження грецької та римської античності, а також більш широкої культурної спадщини античних суспільств.

Програма розроблена як мультидисциплінарна програма, тому що навряд чи можна вирішити одне питання про античну культуру чи суспільство, якщо обмежити докази або письмовими джерелами, або археологічним матеріалом. Тому ви будете поєднувати історичний, літературний та археологічний підходи.

Навіщо вивчати античні студії в Амстердамі?

 • Ця магістерська програма пропонується двома університетами. Амстердамський університет та VU Amsterdam об'єднали свої знання в галузі давньої історії та археології в Амстердамському центрі стародавніх досліджень та археології (ACASA). Це об'єднання фахівців різних навчальних дисциплін створює стимулююче середовище для співпраці та навчання.
 • У вас буде можливість вибору з п'яти різних спеціалізацій, з можливістю включити в свою програму стародавню мову (ассирійсько-вавілонську, грецьку чи латинську).
 • Інтенсивні класи, що складаються з невеликих груп та безпосереднього особистого контакту з викладачами.
 • Можливість вивчати античні студії в прекрасному місті Амстердам, одному з найбільш яскравих культурних та космополітичних міст світу.
 • В Амстердамі є власний музей старожитностей, Музей Алларда Пірсона, який тісно бере участь у програмі. У музеї зберігається велика колекція кераміки, скла та бронз із грецької та римської античності, а також одна з найважливіших колекцій творів класичної античності в Нідерландах та в ширшому європейському регіоні.


Це те, що ти будеш робити
Обов’язковими для всіх студентів є два основні курси та магістерська робота.

Структура програми
Програма включає 60 кредитів:
12 кредитів на основні курси
30 кредитів на Спеціалізовані курси та факультативи
18 кредитів для магістерської роботи

Основні курси - це два семінари, які мають міждисциплінарний кут:
- Ідеологія та представлення правителів: порівнює способи, яким правителі з різних частин античного світу та періоду, що тягнеться від 1000 до н.е. до пізньої античності, представляли свої режими.
- Великі дебати: запрошує Вас взяти участь у деяких дискусіях між істориками та археологами про давні культури та суспільства та про концепції та методи, які ми використовуємо, намагаючись їх зрозуміти.

Для решти 30 ECTS ви проходите один із цих курсів:

 • Археологія, музеї та громадськість
 • Від Христа до Костянтина: іудаїзм та християнство в їхньому греко-римському контексті
 • Грецька елітна культура в Римській імперії
 • Мовний курс:
  • Аккадський
  • Грецький
  • Латинська мова

Факультативи
Кожна область фокусування включає один або два факультативи. Факультатив може бути обраний із широкого спектру курсів у суміжних галузях, таких як археологія, дослідження спадщини, історія, античні дослідження чи класика.

Теза
Важлива частина програми, магістерська робота дозволяє вам проводити оригінальні дослідження під наглядом одного з співробітників. Тема дипломної роботи повинна бути узгоджена студентом та науковим керівником.

Останнє оновлення Вересень 2019

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Згорнути