Майстер з іспанської мови як іноземної

Загальні відомості

Опис програми

Основна мета магістратури іспанської мови як іноземної - навчити студентів викладати іспанську мову, яка володіє іншими мовами. Це надає їм теорії та практичних інструментів, які потребують студентів для викладання іспанської мови як іноземної вдома чи за кордоном. Програма гарантує, що випускники матимуть ґрунтовні знання іспанської мови та ознайомляться з найбільш підходящими прийомами та методами для задовільного викладання.

Предмети викладаються повністю іспанською мовою, як і програма навчання, але це може бути не так, як для факультативних предметів.

Крім професійної композиції, курс також пропонує дослідницький шлях для тих, хто зацікавлений у проведенні будь-яких теоретичних або практичних аспектів навчання іноземної мови з метою отримання докторантури.

Зовнішні практики

Програма зовнішнього досвіду роботи - це обов'язковий 6-кредитний предмет, в якому ви маєте можливість реалізувати на практиці знання, які ви набули під час магістра в академічному чи професійному середовищі. З цієї причини вам рекомендується набути досвіду роботи у другому семестрі, коли занять менше, і ви здобули достатню теоретичну базу, щоб впоратися з викладанням іспанської мови як іноземної. У виняткових випадках вам можуть дозволити пройти досвід роботи в першому семестрі.

Кредити розподіляються наступним чином: 3 кредити (75 годин) для підготовки, спостереження та викладання іспанської мови як іноземної та 3 кредити (75 годин) для написання звіту про програму досвіду роботи.

Досвід роботи відбувається в організаціях, які викладають іспанську мову як іноземну, переважно університетах та університетських мовних центрах, а також початкових та середніх школах, академіях та місцевих громадських центрах. Кожного навчального року ми пропонуємо широкий вибір місць розташування, і ви обираєте саме те, що вам більше подобається.

Центр латиноамериканських досліджень і мовної служби URV та Сілезький університет у Польщі - це деякі установи, які зазвичай надають місця для студентів. Цього року студенти також мають можливість відвідувати університети Перуджі (Італія), Фрайбург та Геттінген (Німеччина), Економіко-технічний інститут Е. Тосі де Бусто Арсізіо (Італія) та початкову школу Санта Роса де Ліма (Мурсія).

127489_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Карєрні можливості

Випускники ступеня магістра університету з викладання мови: іспанська мова як іноземна, здатна працювати в:

 • Викладання іспанських мовних шкіл в Іспанії або за кордоном
 • Викладання іспанських іноземних університетів
 • Викладання іспанських мов у громадських центрах
 • Доповіді як іспанські помічники іноземних університетів
 • Культурне посередництво в офіційних центрах для біженців та імміграційних служб
 • Туризм
 • Переклад поле
 • Виправлення текстів медіа

Вхід

Програма магістра орієнтована на майбутніх учителів мови, які бажають працювати в Іспанії та за кордоном.

Ступінь магістра спрямована на вивчення іспаномовної мови або іспаномовної мови та літератури, інших мовних ступенів, ступінь викладання в початковій школі (зі спеціальністю іноземних мов або без неї) або ступінь у суміжній галузі (переклад, вчитель іноземної мови тощо) .

Однак, це також може бути прийняте в інші профілі кандидатів, якщо існує навчальна професія.

Необхідна конкретна документація

Окрім обов'язкової загальної документації, необхідної для попереднього зарахування на програму, якщо ви є іноземним студентом, ви повинні довести своє знання іспанської мови, вимагається рівень C1 Загальної європейської системи орієнтирів для мов або еквівалентна кваліфікація .

За бажанням, ви також можете надіслати:

 • Підтвердження додаткової підготовки: курси, семінари тощо.
 • Підтвердження професійного досвіду навчання іноземним мовам (іспанською мовою).

Критерії відбору

 • Відповідність кваліфікації про прийом, до 4 балів. Кваліфікація буде класифікована відповідно до наступної шкали:
  • Ступінь у галузі філології: до 4 балів.
  • Ступінь у галузі мистецтв та гуманітарних наук: до 3 балів.
  • Інші кваліфікації: до 1 балів.
 • Оцінка студента академічної рекордної ступеня в університеті, кваліфікація їх для вступу до магістра: до 3 балів.
 • Додаткова підготовка: інші документовані курси, семінари або заняття, пов'язані з змістом ступеня магістра: до 1 балів.
 • Професійний досвід: досвід навчання іноземним мовам (іспанська) буде оцінений: до 3 балів.

Однак, якщо всі місця, які пропонуються, не приймаються, і ви задовольняєте вимогам доступу та прийому, ви можете бути допущені без вашої уваги до уваги.

Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

The Universitat Rovira i Virigili is located in the province of Tarragona, close to Barcelona, in one of the most popular tourist destinations in Europe. It is a young and dynamic university serving ... Детальніше

The Universitat Rovira i Virigili is located in the province of Tarragona, close to Barcelona, in one of the most popular tourist destinations in Europe. It is a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Згорнути
Таррагона , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Реус , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона , Таррагона + 11 Більше Менше