Майстер з дизайну продукту

Загальні відомості

Опис програми

Десять надзвичайних місяців. Навчіться у кращих професіоналів галузі.

Для кого?

Майстер призначений для випускників дизайну та архітектури, а також молодих дизайнерів та цікавих професіоналів, які прагнуть відкритись до нових естетичних горизонтів. Вони будуть майбутніми героями креативного дизайну. Вони напишуть проектну програму завтрашнього дня, компанії, архітектурні та дизайнерські студії, дослідницькі групи, великі глобальні організації і навіть у контекстах та професійних галузях, які ми досі не уявляємо.

Програма

Студенти мають можливість випробувати різні підходи до дизайну відповідно до різних типів співрозмовників. Наші курси розроблені для того, щоб перетворити молодих дизайнерів на успішних бізнесменів та жінок, здатних запропонувати рішення, які можуть бути інтегровані в консолідоване виробництво, але також здатні постати з точки зору особистості.

Програма Raffles Milano Master приносить знання на практиці в класі завдяки досвіду роботи з провідними міжнародними студіями дизайну протягом десяти місяців. Навчання безпосередньо від практикуючих - це найкращий спосіб отримати найсучасніші бачення та методи у джерелі.

Ведучий курсу Марк Садлер, промисловий дизайнер

Француз, народжений в Австрії, Марк Садлер жив і працював дизайнером у Франції, США, Азії та Італії. Один із перших випускників Esthétique industrielle на ENSAD в Парижі. До важливих нагород та визнань, які він завоював протягом багатьох років, є чотири нагороди ADI Compasso d'Oro (1994, 2001, 2008 та 2014). Захисник спини, який він створив для Dainese, є в постійній колекції MoMA в Нью-Йорку, тоді як його світильник Mite для Foscarini можна побачити в колекції дизайну в центрі Pompidou в Парижі. Він настільки захоплюється живописом та малюванням, що вважає їх своїми найбільш автентичними інтересами.

Студії

Вчитися безпосередньо у головних героїв означає здобути джерело бачень та найсучасніші методи. На відміну від традиційного Майстра, Майстер Раффлз Мілано приносить знання в класі через графічні студії на вершині ринку, які чергуються в класі протягом десяти місяців.

Схвалення

Для якості та ефективності дидактичної моделі Майстер отримав меценатство:

68292_ENDORSMENT_PRODUCTDESIGN.jpg

АДІ
Асоціація промислового дизайну
adi-design.org

Понеділок розмову

Кожного понеділка ввечері, о 18:00, Раффлс Мілано запрошує студентів зустріти чудового персонажа в сцені дизайну, стилю та культури проекту. Слухати безпосередньо історії та ідеї, які впливають на ринок та роблять наш розум більш прогресивним - це чудова можливість інтегрувати академічні програми. Ось зустрічі наступного року.

Вхід

Коли ми отримаємо необхідну документацію та мотиваційний лист, написаний кандидатом, керівництво призначить дату вступного інтерв'ю з керівником курсу або за необхідності з директором коледжу. Якщо їх профіль буде визнаний придатним, кандидати отримають офіційне повідомлення про прийняття їх заявки, що в будь-якому випадку не є обов'язковим для кандидата.

Додатки

- автобиографія
- художнє та / або професійне портфоліо
- мотиваційний лист
- копія ступеня бакалавра / диплома про закінчення навчання
- паспорт або посвідчення особи для громадян Італії та ЄС-ЄАВТ

Збори

Студенти ЄС / ЄАВТ

Вартість зарахування - 3000 євро

Вартість навчання 15 000 євро

Студенти, які не є членами ЄС / ЄАВТ

Вартість зарахування - 3000 євро

Вартість навчання 23 000 євро

Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look th ... Детальніше

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look the future straight in the eye. And above all, a school that has gathered together a formidable team of lecturers, in many cases leading names on the international style and design scene. Згорнути