Майстер з викладання китайської мови як іноземної мови

Загальні відомості

Опис програми

Чому TCFL?

В останні роки область TCS / FL (Викладання китайської мови як другої / іноземної мови) швидко розширилася до кожного куточка світу. Магістерська програма навчання китайської мови як іноземної була заснована для заохочення виняткових талантів у галузі TCFL. Магістерська програма зосереджує увагу на інтеграції теорій та практики в галузі освіти. Ми прагнемо підготувати студентів до перспективної кар'єри в TCFL та надалі сприятиме розвитку галузі китайської мови.


Одна програма навчання на дві ступені

Після завершення 36 кредитних годин, студенти отримають два ступеня магістра, магістра мистецтв (магістра) Студія та майстер мистецтв (магістр) від MCU-MI. Подвійні ступені демонструють міжнародну, міжкультурну та міждисциплінарну кваліфікацію випускників.

Кар'єрні перспективи

  • Вчитель TCFL
  • Адміністративний персонал в навчальних закладах Мандарин.
  • Мандаринський розробник навчальних матеріалів для всіх рівнів учнів.
  • Китайський іноземний оцінювач або китайський дизайнер тестування та оцінки.
  • Подальше навчання в галузі TCFL; Тренер вчителів TCFL.

Навчальний план

Ступінь вимагає 36 кредитних годин випускної курсової роботи, з якої 19 кредитних годин буде вчитися у державному університеті Saginaw Valley і 17 кредитних годин буде Ming Chuan University . Після завершення 36 кредитних годин студенти отримають два ступеня магістра, магістра мистецтв (магістра) Студія SVSU та магістр мистецтв у викладанні китайської мови як іноземної (MATCFL) від MCU-MI.

Опис необхідних курсів полягає в наступному:

Дизайн та технологія китайської мови
Цей курс пропонує загальне уявлення про різноманітне використання та застосування засобів масової інформації та доступних матеріалів для навчання китайців іноземним учням. Він забезпечує систематичний огляд сучасних засобів масової інформації, який може забезпечити автентичну мову, історію, літературні та культурні матеріали та ілюстрації для ефективного навчання. Під час курсу підкреслюються електронні засоби масової інформації, телебачення, радіо, Інтернет та їх корисний контент, оскільки вони стосуються викладання китайської вимови, системи письма, прослуховування, написання, граматики та культури.
Кредити: 3
Контрастний аналіз та аналіз помилок
Цей курс спрямований на підготовку студентів, які розуміють фактори, пов'язані з спілкуванням на двох мовах; які володіють усвідомленням різних рівнів змісту в тексті, які можуть використовувати це усвідомлення для оцінки як вихідних текстів, так і власних перекладів; які усвідомлюють основні питання перекладу як професії; і хто знає щось новітні інформаційні ресурси для перекладачів. Вона також допоможе студентам вивчати тексти та аналізувати мовні та соціально-лінгвістичні проблеми, що лежать в основі спілкування.
Кредит: 3
Основи методичної методики, оцінки та середовища для вивчення мови
Студенти дізнаються про методи навчання, включаючи стратегії групування та диференціювання інструкцій для різних типів дорослих учнів. Наголос на методології буде надаватися на навчанні на основі завдань та вмісту. Оцінка включатиме основні поняття та питання оцінки, різноманітність оцінок та відповідне використання оцінок відповідно до навчального середовища, бажаних результатів та клієнтів. Оскільки загальний успіх, швидше за все, визначається здатністю клієнтів виконувати завдання у своєму робочому середовищі, кандидати TCFL повинні бути спеціально підготовлені для виконання результатів, оцінок на основі завдань.
Кредит: 3
Міжкультурні комунікації для навчання китайської мови як іноземної мови
Цей предмет має на меті забезпечити загальне уявлення про основні теорії в галузі міжкультурного спілкування та програми для китайських інструкторів, що працюють у центрі міжнародних зустрічей, що є обов'язковим для студентів, які бажають працювати в міжкультурному середовищі.
Кредит: 3
Вступ до культури, мови та освітньої системи США
Цей курс забезпечить поглиблене розуміння та практичний досвід американського середовища, з якого, швидше за все, багато хто з їхніх майбутніх клієнтів почнуть виникнути. Студенти вивчатимуть різні аспекти різноманітності, в тому числі мовне розмаїття в США, а також загальні риси, знайдені в американському досвіді. Особливу увагу буде приділено ставленню до мови та освіти, виявленому в США
Кредит: 3
Професійний англійський для навчання іноземної мови
Призначений для ознайомлення студентам з різними регістрами мов, що використовуються на різних робочих місцях, з яких, ймовірно, прийдуть студенти CSL / CFL. Цей курс застосовує курс вивчення мовної педагогіки та вивчає теми, які, швидше за все, перешкоджають або сприяють успішному вивченню китайців, такі як придбання китайської орфографії, розуміння та вимову тональної мови та наявність мобільних електронних пристроїв для мовної практики. Студенти розбиватимуть свої години між офіційними інструкціями / обговореннями на уроках та налаштуваннями на робочому місці. Окрім спеціального використання мови, студенти будуть ознайомитись з культурою середовища роботи в США
Кредит: 4
Друге вивчення іноземних мов та іноземних мов
Цей курс дає огляд сучасних теоретичних та практичних питань щодо придбання другої мови з міждисциплінарної точки зору, спираючись на роботу в теоретичній лінгвістиці, психолінгвістиці, нейролінгвістиці, когнітивній науці та соціолінгвістиці. Особлива увага буде приділятися наслідкам досліджень у цих сферах та їх застосуванням у вивченні мови.
Семантичні та прагматичні аспекти китайської мови
Цей предмет має на меті систематично вводити основні поняття, теорії, методи дослідження та основні висновки в китайських семантичних та прагматичних дослідженнях, а також намагатись ілюструвати прикладні можливості таких досліджень. Також викладені відносини між формою та функцією, сенсом і використанням, а також мовою та пізнанням.
Синтаксичні структури та риторичні схеми китайської мови
Цей курс представляє основні поняття та підходи до вивчення китайського синтаксису та риторики, з акцентом на педагогічний підхід, призначений для введення та навчання цього матеріалу як іноземної мови.
Кредит: 3
Викладання китайської мови як іноземної за допомогою літератури
Цей предмет вводить майбутніх вчителів китайської мови з використанням літературних текстів у викладанні китайської мови як іноземної. Предметом спочатку є вступ до китайської літератури із західної точки зору; а саме основні питання та підходи, які є основою для читання китайської літератури в країнах Заходу. Це є основою для вивчення того, як література вписується в китайську мовну педагогіку. Потім предмет охоплює різні конкретні теми, демонструючи, як література може бути використана як педагогічний додаток у викладанні письмового та розмовного китайців. Нарешті, студентам буде запропоновано здійснити самостійні проекти, що моделюють використання літератури в педагогіці.
Кредит: 2
Викладання китайської мови для конкретних цілей
Цей курс зосереджений на навчанні, навчанні та використанні китайців у навчальних та професійних цілях, при цьому особлива увага приділяється бізнесу та освіті. Китайська мова зараз є однією з найбільш широко використовуваних мов для міжнародного спілкування в галузі бізнесу та освіти. Внаслідок цього багато вчителів TCFL повинні навчати китайців дорослим або готуватися до навчання в університеті або з метою праці. Цей курс спрямований на основні теми в цій галузі, такі як навчання CSP, аналіз потреб, розробка та оцінка матеріалів, аналіз жанру та академічне написання.
Кредит: 3
Практикум на робочому місці
Як кульмінаційний курс / курс, студенти будуть навчати китайських волонтерів у різних країнах. Студенти будуть регулярно зустрічатися з керівником факультету. Студенти переглянуть методологію навчання з інструктором, який буде проводити візити на місцях. Оцінювання радника-самооценки, клієнта та факультету буде основним для загальної оцінки студента.
Кредит: 3
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

As Taiwan’s top international university, MCU welcomes students from all over the world. Whether you are interested in pursuing a degree in Communications, Design, Management, Technology, Languages, L ... Детальніше

As Taiwan’s top international university, MCU welcomes students from all over the world. Whether you are interested in pursuing a degree in Communications, Design, Management, Technology, Languages, Law, or Tourism, MCU offers a unique world class educational experience. Here, we believe in building creative and innovative global citizens who are ready to become world leaders of tomorrow. Згорнути
Сагіно , Тайбей , Таоюань , Тайбей , Містечко Цзіньша + 4 Більше Менше