Майстер з біологічних матеріалів

Загальні відомості

Опис програми

Ви коли-небудь замислювалися, звідки пластмаси вийдуть після закінчення випадіння нафти Чи можна виробляти функціональні матеріали та пластмаси з біологічних ресурсів? Чи можна створювати нові стійкі матеріали на основі молекулярних структур, доступних у природі?

У магістральних біологічних матеріалах ми надамо вам знання та компетенції для вирішення цих проблем.

Біологічно орієнтовані: стійкі матеріали з можливостями абсолютно нових властивостей

Планета Земля вичерпає викопне паливо. Необхідно знайти та розвинути альтернативні ресурси для матеріалів та пластмас. Нове покоління вчених вимагає відкриття нових матеріалів та методів стійкого виробництва, використовуючи біологічні ресурси. Це дає можливість для розробки нових матеріалів з абсолютно новими властивостями матеріалу. Ця програма готує вас до кар'єри в дослідженні, розробці, виробництві та застосуванні біологічних матеріалів, щоб допомогти у переході на більш стабільну та екологічно економічну базу.

Швидкі факти

 • Ступінь / назву: Магістр біологічних матеріалів
 • Тривалість: 2 роки повний робочий день
 • Мова навчання: англійська
 • Починається у вересні
 • Місце розташування: Кампус Брайтленд Чемело, Сіттард-Гелен

Навіщо вивчати біологічні матеріали в Маастрихтському університеті?

 • Багатопрофільна програма в галузі біологічного матеріалознавства;
 • Відкритий навчальний план, в якому студенти можуть вибирати власну композицію в галузі біологічних матеріалів;
 • Новий спосіб навчання матеріалознавства на магістерському рівні з використанням проблемного навчання та науково-обгрунтованого навчання;
 • Чіткий зв'язок з місцевою промисловістю, що займається дослідженнями та розробкою матеріалів та полімерів, а також біобустановлені варіанти цих та нових біобазованих полімерів;
 • Чіткий зв'язок з надзвичайно актуальними подіями в науці, промисловості та суспільстві;
 • Ця програма розташована у Campus Campus Brightlands Chemelot; поряд з одним з найбільших хімічних об'єктів в Європі, що має найсучаснішу інфраструктуру та лабораторні приміщення;
 • Високо мотивований персонал, який має досвід у галузі біологічних матеріалів, разом із досвідом роботи, збагачуючи їхню точку зору на цю тему;
 • Навчальний план, який спрямований не тільки на передачу знань, але також настійно передбачає розвиток компетенції та навичок у програмі;
 • Можливість зустрітися з майбутнім роботодавцем на місці або в регіоні.

Методи навчання

Навчання на основі проблем (PBL)

У майстерні "Біологічно орієнтовані матеріали" ми використовуємо метод навчання на основі проблем (PBL). У середовищі PBL ви працюєте у невеликих групах навчальних груп з приблизно 12 студентів у наукових справах. Ви проводите обговорення, обмінюєтесь знаннями та формулюєте свої навчальні цілі як групу. Активно розглядаючи випадки, ви краще зрозумієте цю теорію, і ви навчитеся застосовувати свою думку до різних питань. Крім того, ви отримуєте необхідні навички, такі як представлення точок зору, обговорення, написання текстів та спільна робота.

Науково-обгрунтоване навчання (RBL)

У майстері Biobased Materials, ми беремо PBL один крок далі, включивши дослідження в рівняння: науково-дослідне навчання (RBL). У RBL ви працюєте над сучасними темами досліджень, як частина вашої освіти. У цій програмі курси включають навчання практичних навичок. Таким чином, можна отримати повну інтеграцію академічних і практичних навичок. Крім того, у проектах ви будете інтегрувати свої знання та компетенції та досліджувати творчі шляхи, щоб знайти рішення справжніх проблем дослідження з академічної та промислової практики.

У RBL ви вивчите фундаментальні та прикладні проблеми дослідження, відповіді на які ще не відомо. Таким чином, можна також отримати місцеві промислові та науково-дослідні інститути, які представляють у кампусі Брайтленд Чемелот, зацікавлені та залучені до участі у науковій спільноті.

Підручник групи та викладачі

PBL і RBL - це учень-орієнтовані підходи до навчання. Під час навчання ви будете керуватися "наставником", який зможе відстежувати груповий процес, запитати критичні, основні питання, ділитися знаннями та підтримувати студентів, де це необхідно. Ви маєте інтенсивний контакт зі студентами та співробітниками, а наші доступні вихователі допоможуть вам у повному застосуванні ваших талантів та знань.

Студентський виступ

PBL і особливо RBL відчувають себе дуже надихаючими учнів. Ви керуєте процесом навчання, що підвищує вашу мотивацію. Активно працюючи з навчальним матеріалом, ви будете глибше вникати в проблеми, і ваша здатність збирати, структурувати та зберігати інформацію значно збільшиться.

Курси

У програмі Biobased Materials ви будете грати центральну роль у формуванні власної освіти. З обов'язковими курсами та факультативами у вас є достатньо місця для вибору власного набору курсів, які відповідають вашим специфічним інтересам та кар'єрним амбіціям.

Майстер Біологічні матеріали включають обов'язкові курси в семестр 1. У семестри 2 та 3 студенти можуть обирати курси, які відповідають їх інтересам і є бенефіціарами для їх академічного розвитку. В кінці ви будете робити свій дослідницький проект магістерської роботи, який складатиметься за 8 місяців дослідження.

Ви можете знайти список курсів, які ви будете дотримуватися протягом першого та другого року на нашому сайті програми .

Ваше майбутнє

Головним завданням переходу до суспільства, що базується на біопатії, є розробка альтернативних біологічних матеріалів для матеріалів, які в даний час використовуються, а також розробка нових стійких матеріалів. Отже, матеріали з біологічного матеріалу є важливим центром дослідження матеріалознавства.

Університети, науково-дослідні інститути та підприємства об'єднують зусилля для розробки та впровадження біологічних матеріалів у суспільстві. Зростає попит на експертів у цій галузі, тому перспективи кар'єри для наших випускників є перспективними. Мультидисциплінарний магістр в Biobased Materials готує вас до кар'єрних можливостей у: університетах, підприємствах: R

На нашому сайті ви можете знайти більше інформації про магістерські програми, що пропонуються в Маастрихтському університеті, а також про перспективи кар'єри для вашого майбутнього.

112811_Photonumber1.jpg

Вимоги до прийому

Диплом бакалавра в одній з перелічених нижче областей або еквіваленту (включає диплом бакалавра з відповідних програм Нідерландів-HBO / вищих професійних навчальних закладів, які потребують додаткового схвалення Правління з прийому):

 • Біологічні дослідження, що мають відношення до галузі біобазованих матеріалів;
 • Хімія;
 • Полімерна наука та техніка;
 • Біомедична інженерія;
 • Біотехнологія;
 • та інші програми бакалавра, пов'язані з хімією та / або матеріалами.
 • 15 ECTS (або еквівалент) в математиці на рівні бакалавра.

Вимоги до прийому та процедура подання заявки детально пояснюються на нашому сайті .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Science and Engineering (FSE) is the incubator and home of several outstanding departments and prestigious institutions in education and research.

The Faculty of Science and Engineering (FSE) is the incubator and home of several outstanding departments and prestigious institutions in education and research. Згорнути