Майстер збереження культурної спадщини

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

University of Lincoln має на меті забезпечити ідеальне середовище, щоб просувати свої знання та навички збереження на аспірантурі.

Ви матимете доступ до різноманітних історичних матеріалів і зможете зосередити увагу на лікуванні, профілактиці та збереженні колекцій.

Для тих, хто вже працює в області консервації, змішаний варіант навчання дозволяє подавати практичні проекти, отримані з вашого поточного місця роботи.

Школа історії та спадщини має міцні зв’язки з музеями, професійними органами та агенціями у галузі спадщини, що може забезпечити можливості для працевлаштування та навчання за кордоном. Перейдіть на вкладку "Особливості", щоб отримати докладнішу інформацію про потенційні витрати на ці місця розташування.

Як ти вивчаєш

Більшість репетиторів і техніків з охорони навколишнього середовища є кваліфікованими консерваторами з широким спектром професійних навичок у музеї та галузі спадщини. Змішані можливості навчання, що поєднують гнучкість, підтримку та академічну жорсткість, також існують для тих, хто вже працює в галузі збереження.

Композиція та доставка для курсу розбиваються по-різному для кожного модуля та можуть включати лекції, семінари, семінари, самостійне навчання, практичні заняття, робочі місця, дослідження та навчання особистості.

Зв'яжіться з незалежним дослідженням

Тижневі контактні години в цій програмі можуть відрізнятися залежно від вибраних варіантів окремих модулів та стадії дослідження.

Дослідження післядипломного рівня передбачає значну частку незалежного дослідження, вивчення матеріалу, висвітленого в лекціях і семінарах. Як загальне керівництво, на кожну годину в класі студенти повинні провести два-три години у незалежному дослідженні.

Для більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з керівником програми.

Як ви оцінюєте

Програма використовує повний спектр оцінювання, включаючи есе, доповіді, практичну роботу, презентацію семінарів і плакатів та дослідницький проект / дисертацію.

Студенти за варіантом сумісного навчання повинні подати щомісячний звіт, щоб контролювати їхній прогрес, а сесії через Skype або по телефону пропонуються викладачем модуля.

Політика University of Lincoln щодо зворотного зв'язку з оцінкою спрямована на те, щоб науковці негайно повернули вам курси оцінок - зазвичай протягом 15 робочих днів після дати подання.

Особливості

У сфері культурної спадщини створено хорошу репутацію, яка гарантує високу якість та складні об'єкти, які найчастіше довіряють університету для лікування.

Міжнародний навчальний візит

Студенти магістратури за цією програмою можуть мати можливість приєднатися до студентів і студентів дипломів за факультативним міжнародним навчальним візитом. У минулому вони включали Берлін, Афіни, Амстердам і Флоренцію. Будь ласка, зверніть увагу, що студенти повинні покривати витрати на проїзд, проживання та загальні витрати на проживання, коли вони беруть участь у необов'язковому навчальному візиті.

Вимоги щодо вступу

Перший або другий клас відзначає ступінь охорони навколишнього середовища або еквівалентний професійний досвід.

Міжнародні студенти потребують англійської мови на рівні IELTS 6.5 не менше 6,0 в кожному елементі або еквіваленті. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Згорнути