Майстер ділового адміністрування в управлінні продажами

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

12-місячна, 36-кредитна MBA в Управлінні Продажами в Салемському Міжнародному Університеті готує Вас до просунутих ролей, які орієнтовані на розробку ефективних команд продажу за допомогою застосування стратегічних знань. Після закінчення університету ви повинні бути компетентним та ефективним бізнес-вирішувачем проблем, який може:

 • Проводити ефективні переговори та приймати стратегічні бізнес-рішення, які дозволять клієнтам бути щасливими.
 • Зрозумійте споживчі мотивації і психологію купівлі-продажу.
 • Організувати та очолити ефективні команди з продажу в національному та міжнародному контексті.
 • Продемонструйте виняткову професійну чесність та етичну поведінку.

Про цю програму

Ця програма готує студентів до кар'єри та обов'язків, як:

 • Реклама
 • Менеджер з продажу - Прямі відділи продажів, розробка бюджетів, аналіз результатів та навчання персоналу з продажу.
 • Менеджер з маркетингу - Проводити дослідження для визначення споживчого попиту та потенціалу продажу нових продуктів і послуг.
 • Менеджер з підготовки кадрів - Забезпечте персоналу з продажу, щоб вони відповідали потребам клієнтів та компанії.
 • Генеральний менеджер - Нагляд за всіма аспектами управління бізнесом.

Формат курсу

Салем пропонує прискорені програми навчання студентів і випускників з безперервним зарахуванням через дистанційне навчання або на землі в нашому Салемі, штаті Західна Вірджинія. Курси проводяться у щомісячному форматі (4 тижні) і завершуються на землі, в Інтернеті або через змішаний підхід, який використовує обидва способи доставки. Онлайн-курси побудовані так, щоб працювати в умовах обмеженої зайнятості на повний робочий день, дозволяючи вам заробити свій ступінь з мінімальними порушеннями у Вашому напруженому графіку. Традиційні наземні програми навчання доступні для мешканців кампуса та студентів-місць.

Номери курсів / імена

Курси управління продажами:

 • SAM605 Переговори
 • SAM610 Міжнародний менеджмент продажів
 • SAM620 Лідерство продажів
 • SAM625 Розширені методи продажу
 • Поведінка споживача SAM640

Вимоги до прийому

Прийом до Salem відкритий для всіх кваліфікованих претендентів, незалежно від раси, кольору, віросповідання, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного походження або здібності / інвалідності. Будь-який бажаючий для відвідування Salem може отримати необхідну заявку від Управління прийому або онлайн з нашого веб-сайту www.salemu.edu. Заповнена заявка повинна бути подана до Управління прийому в найкоротші терміни. Від усіх заявників вимагається плата за подання, що не підлягає відшкодуванню. Університет приймає студентів на щомісячній основі. Прийняття здійснюється на розсуд Салемського міжнародного університету; деякі програми мають додаткові вимоги до вступу.

Життя та навчання в Індіанаполісі

Воістину в американському центрі, Індіанаполіс є різноманітним районом метро близько одного мільйона людей.

Він є домом для великих роботодавців, таких як Salesforce і Eli Lily, і користується широкою економікою. Індіанаполіс також "в середині акції", з містами, як Чикаго, Нешвілл, і Сент-Луїс легко їздити.

Навчання в Салемі - це зусилля громади. Ви будете мати радника успіху студента, присвяченого вашому успіху, і наш факультет прагне до вашого унікального шляху навчання, як ви переслідуєте свою вищу освіту.

Наша програма МВА розташована в Кармелі, північному передмісті Індіанаполіса.

Про Salem University

Заснований у 1888 році в Західній Вірджинії, Салем давно користується міжнародною увагою, оскільки ми прагнемо підготувати слухачів до постійно мінливої світової економіки.

З 1888 року Салем надав освітні програми з міцним фундаментом в ліберальних мистецтвах, які готують випускників до занять або поглибленого навчання. Ця багата історія є основою для досвіду, який ми пропонуємо, коли студенти готуються до кращого, яскравішого майбутнього.

Наші навчальні програми добре поважають і повністю акредитовані. Навчальний план є цілеспрямованим та актуальним для кар'єри, і розроблений таким чином, щоб приймати вас далі.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Детальніше

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Згорнути