Майстер дизайну та інновацій

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

147792_147758_Master_of_Design_and_Innovation_Madrid.jpg

Майстер дизайну та інновацій - це програма високої продуктивності та кваліфікації, спрямована на професіоналів, які бажають змінити світ за допомогою стратегічного дизайну, стійкості та інновацій, а також бажають змінити своє життя в трудових та особистих умовах шляхом навчання та досвіду цього типу програми передбачає.

Він задуманий сприяти професійному розвитку наших студентів, позиціонуючи їх як привабливі профілі для компаній та відкриваючи нові можливості в їхньому робочому житті.

Майстер дизайну та інновацій розвиває унікальні навички та компетентності завдяки різноманітним методологіям та досвіду програми разом з експертами з визнаним досвідом.

Майстер концентрує увагу на інноваціях та стратегічному дизайні як центральній та поперечній осі одночасно, не втрачаючи з уваги вплив, який творча думка може мати на компанії. Протягом курсу студенти діляться загальним змістом та проектами, а з іншого боку, проводять специфічне навчання для кожної з дисциплін, що співіснують: Лабораторія ремесла та продукту, Лабораторія бізнесу та стратегічного дизайну та Лабораторія комунікаційного дизайну .

Останнє оновлення Гру 2020

Про навчальний заклад

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Детальніше

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Згорнути