ixd-cover.jpg_5616x3744.jpg

Дизайн взаємодії (IxD) - це стрімко розвивається творче поле. Постійна еволюція технологій інтелектуального споживача підвищила потребу в добре продуманих інтуїтивно зрозумілих користувацьких інтерфейсах та досвіді. Будь це мобільний додаток, інтерфейс веб-сервісу або складна система, що включає різний цифровий та фізичний досвід, конструкція взаємодії є невід'ємною частиною цього. Дизайнери взаємодії спрямовані на те, щоб користувачі ставилися до найпростіших та приємних контактів зі складною інформацією та механізмами.

Наша програма зосереджена на дизайні, орієнтованому на людину. Вивчення, аналіз та тестування користувачів є основою навчальної програми. Теоретичні дослідження побудовані навколо практичних дизайнерських проектів, заснованих на реальних резюме компаній з Естонії та за кордоном. Користувальницькі, гнучкі розробки та методи розробки продуктів / послуг забезпечують надійний результат проектів.

Співпраця нашої магістерської програми з відділом графічного дизайну дає солідну увагу навичкам та інструментам графічного дизайну інтерфейсу користувача - візуалізації даних, цифрової друкарської форми, візуального дизайну, руху графіки, прототипів графічного інтерфейсу тощо.

Співпраця з відділами дизайну продукції, внутрішньої архітектури та програми дизайну

Випускники магістерської програми взаємодії будуть добре оснащені для виконання складних проектів з розробки продуктів / послуг та для управління міжнародними міждисциплінарними командами. Ми очікуємо, що наші студенти представлять різноманітні фони. Попередній досвід розробки дизайну та програмного забезпечення є корисним, але не обов'язковим. Протягом першого семестру програми, набір вступних курсів допомагає студентам ознайомитись з дизайном, програмуванням та підприємництвом. Ми вітаємо всіх, хто має серйозний інтерес у розробці взаємодій, інтерфейсів та досвіду користувачів. Якщо ви хочете навчитися працювати як спеціаліст або керівник команди в галузі дизайну взаємодії, приєднайтеся до нашої родини іноземних студентів!

Професійна робота для випускників:

  • Дизайнер взаємодії
  • Дизайнер інтерфейсу
  • Користувач досвід дизайнера
  • Сервісний дизайнер
  • Дизайн-менеджер
  • Керівник проекту

"Я хотів вивчити проект" Взаємодія "у художній школі, а не в університеті. В Європі існує дуже мало мистецтвознавчих шкіл, які пропонують магістра в цій галузі, і, здавалося б, Естонія сприймала велику спадщину в мистецтві як країну, тому я вирішив на EAA . Завдяки цій програмі я отримав дуже міцний фундамент у дизайні мислення, створення прототипів та проектного виконання дизайну. Усі проекти є практичними, в кінці кінців є реальний продукт, який дуже задовільно.Хоча більшість проектів відбуваються у співпраці з партнерами з промисловості, ви все ще можете добитися більш абстрактної та концептуальної роботи, а іноді і для партнерів галузі, це ще більш надихає. Програма допомогла мені структурувати мої проекти з думки кінцевий продукт - в команді і самостійно ".

- Роланд Арнольдт, Дизайн взаємодії "18"

Період прийому: 1 лютого - 29 лютого 2020 року

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 5 інших курсів в Estonian Academy of Arts »

Останнє оновлення Листопад 11, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Лют 1, 2020
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
1,900 EUR
1900 євро на рік (для громадян ЄС, Ісландії, Норвегії, Ліхтенштейну, Туреччини, Грузії, України, Білорусі, Молдови, Росії та Швейцарії) та 5900 євро на рік (для громадян країн, що не є членами ЄС)
Deadline
Лют 29, 2020
За розташуванням
За датою
Start Date
Лют 1, 2020
End Date
Лют 29, 2020
Кінець терміну надання заяв
Лют 29, 2020

Лют 1, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Лют 29, 2020
End Date
Лют 29, 2020

Interaction Design at the Estonian Academy of Arts

Interaction Design at the Estonian Academy of Arts