Майстер громадських справ

Загальні відомості

Опис програми

Майстер громадських справ

Ви можете реально змінити світ. Майстер громадських справ дозволяє вирішувати найважливіші проблеми, що стоять перед суспільством, допомагати людям і служити вашій громаді. Професіонали державної служби - чи то урядові чи неприбуткові та неурядові організації - відіграють життєво важливу роль у вирішенні важливих питань і впливають на життя на краще.

Університет Міссурі пропонує освіту державних служб більше 50 років. Заснована в 2001 році, школа Гаррі Стьюмана зі зв'язків з громадськістю має 14 TSPA, 26 членів і 8 членів факультету і є частиною Коледжу мистецтв і науки університету.

Школа Трумена сприяє вивченню та практиці управління в Міссурі, нації та світі. Місія Програми Школи Трумена полягає в тому, щоб підготувати різноманітний студентський орган для етичного лідерства у державному, некомерційному та приватному секторах. Програма MPA спирається на міждисциплінарне навчання, дослідницьку та громадську службу Школи Трумена, університету в цілому та практиків, щоб надати студентам широкий спектр перспектив і досвіду, які сприяють цінностям державної служби та демократичному дискурсу. Завдяки своїй курсовій роботі студенти будують знання про політичні процеси та принципи управління, розвивають критичне мислення та аналітичні навички, які дозволяють їм просуватися в кар'єрі у швидко мінливій державній службі.

Наші цілі:

  • Запропонувати комплексний набір основних та спеціалізованих курсів, які створюють сильну теоретичну основу в державних справах, політиці та управлінні, розробляють суворі аналітичні навички та надають можливості для практичного застосування знань, навичок та компетенцій до важливих питань державної політики та управління.
  • Забезпечити, щоб студенти отримували практичний досвід та брали участь у громадських та неприбуткових організаціях як невід'ємну частину програми.
  • Сприяти досягненню цінностей державної служби в навчальному плані та надавати можливості для експериментального застосування цих цінностей.
  • Сприяти повазі до різноманітності, виставляючи студентів національним і міжнародним вченим, урядовим і некомерційним лідерам, а також студентам з різних країн, які є прикладом цінностей державної служби.
  • Надати студентам навички критично аналізувати, оцінювати, пропонувати та сприяти рішенням, які вирішують динамічні проблеми, що стоять перед державними, приватними та некомерційними секторами.

Нашим студентам не доведеться чекати до закінчення навчання, щоб почати робити різницю. Вони набувають практичного досвіду за допомогою проектів та стажувань.

Вартість навчання

Відвідайте наш веб-сайт, щоб розрахувати плату

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Missouri was founded in 1839 in Columbia as the first public university west of the Mississippi River. Today, with an enrollment of more than 30,000 students, 13,000 full-time employ ... Детальніше

The University of Missouri was founded in 1839 in Columbia as the first public university west of the Mississippi River. Today, with an enrollment of more than 30,000 students, 13,000 full-time employees, and 317,000 alumni, Mizzou is an important investment for the state and nation. Згорнути