Прочитайте офіційний опис

Прокинься до краси. Нова концепція майстер дизайну інтер'єру

Характеристика цих курсів полягає в тому, що академічна теорія поєднується з практикою на реальних робочих місцях.

Майстер зосереджується на великих питаннях "краси" та її ідентичності з передовими методами в дизайні композиції. Після вступу до планування сайту курс розширюється на декілька тем, таких як вдома, зелених виставкових площ, міжнародних виставкових залів, стійких офісів та духовних просторів, виділяючи вираження глибоких знань про простори, форми, матеріали та дизайн світла як інструмент для вираз нашого внутрішнього я та клієнта.


Ескіз: глибоко погляньте на твою творчість

Цей курс має на меті допомогти нам зрозуміти основні елементи магістерських проектів міжнародного дизайну інтер'єру. За допомогою швидкого нанесення основних елементів форми ми поглинаємо або виражте суть дизайнерських ідей.


Міжнародний малюнок

Зосередьтеся на міжнародному способі кодування файлів та класифікації символів малюнка, методів, шарів, деталей та способів зображувати проекти у глобальній дизайнерській фірмі, щоб дозволити студентам вже застосовуватися до реальної роботи в міжнародній фірмі.


Передова технологія: майбутнє

Знання техніки та нових технологій дизайну гарантують наш контроль над нашими постачальниками та їхні витрати на сайті оновлення. Дуже важливо для нашої Академії дизайну інтер'єру.

Почніть новий передовий підхід з використанням зеленого дизайну та стабільної технології, де це можливо, за безпосереднього досвіду роботи з прототипом, щоб зрозуміти та сприймати сили всередині сформованих форм за допомогою контролю їх пропорцій.


Історія дизайну: минуле зараз

знати історію архітектури та дизайну не тільки як інформацію про минуле, а й як справжнє сприйняття великої пригоди найважливіших авторів у цій галузі (і про їх життя). У нашій новій концепції міжнародного майстра дизайну інтер'єру ми думаємо, що кожна форма мистецтва є проявом внутрішнього яскравого та багатого світу художника. Це вірно також і для архітектора та дизайнера, і можна під час ходу йти безпосередньо на історичне місце і сприймати "дух місця" та його автора.


Хроматичне сприйняття: насолоджуйтесь кольорами

знайомить студентів з впливом кольорів на людину в їх різних комбінаціях у кількості та виду форм і геометрії, які вони можуть скласти, окресливши різні уявлення всередині публічного / приватного простору та інтер'єрів. Як майстер міжнародного дизайну інтер'єру, ця тема залишається фундаментальною.


Інтернет-послуги з дизайну: цифровий маркетинг

Представляє учням найбільш інноваційний і просунутий спосіб працювати в Інтернеті та зустрітися з клієнтами через Інтернет, розробляючи весь процес проектування за допомогою найновішого Digital Web Marketing, щоб бути повною мірою задіяним у сучасному способі роботи по всьому світу.


Розширений портфоліо

Презентація кінцевих робіт для замовника дуже важлива, оскільки це спосіб зобразити певну точку зору проекту через кольори, матеріали, світло, створення атмосфери та атмосферу зображення. Вивчення просунутого способу роботи з портфоліо означає визначити сильну ідентичність для роботи та досягти успіху на останньому важливому кроці презентації.


3D-модель / рендеринг

Основна увага приділяється приведенню 2-ї малювання та ескізів над 3-дюймовим представленням як машин для дизайнерського мислення та сприйняття. Спостереження спочатку і аналітичне дослідження після, з декількома інтер'єрами простору вправи, які розвивають творчі навички. Навчивши 3D Render програмне забезпечення V-Ray для створення зображень з декількох 3D-моделей.


Професійна практика

Цей курс майстра дизайну інтер'єру вивчає організацію та управління реальними практиками надання професійних дизайнерських послуг. Вона зосереджується на обов'язках архітектора від попередньої фази контракту шляхом оцінки вартості з векселями кількості та технічними умовами будівництва. Ми будемо охоплювати всі аспекти, такі як застосування комп'ютерних технологій при підготовці специфікації та відвідування будівництва будівлі.


Управління клієнтами

Зустрічі з клієнтами від першого до останнього, щоб зрозуміти їх реальні потреби, показати проект першої ідеї та наступні етапи зображення проекту. Щоб бути в змозі довести їх через кілька етапів роботи до кінця і показати їм, як можна контролювати вексель величин, це делікатна робота. Правильний підхід, як час і ритми поведінки, щоб показати кілька кроків проекту, є дуже важливою частиною роботи звичайних фахівців. Школа дизайну інтер'єру Флоренції також вводить студентів у цю тему.


Карєрні можливості

Ми зазвичай обираємо нашого співробітника серед наших кращих студентів. Студенти отримають назву MASTER-Interior Designer або Dual MASTER дизайну інтер'єру та меблів ще один сертифікат професійної практики і зможуть продовжувати свою професійну кар'єру в галузі дизайну інтер'єру як фрілансер або асоційоване співробітництво в компаніях внутрішнього дизайну та архітектури або співробітники в творчих галузях, такі як виставковий дизайн, дизайн події, оформлення, дизайн продукції, дизайн меблів, 3D-спеціалізація, спеціалізація рендеринга, ілюстрація проекту, Visual Merchandising.


Концепція курсу

Може статися, що під час виконання вашого проекту, коли ви спостерігаєте свою модель під світлом, ви починаєте розуміти себе, хто ти дійсно і чого ти дійсно хочеш від життя.

Цей майстер задуманий у фірмі з архітектури та дизайну інтер'єру та меблів, поєднуючи в собі теорію та реальні роботи, сподівається змінити вас і за допомогою методу "Сприйняття в дизайні" визначити, хто ви та яка реальність в результаті вашої роботи і ваше дослідження. Як дизайнер, ви відкриєте для себе світ і ваше майбутнє. Ви можете глибко ознайомитись із глибокими поясненнями клієнта, визнати знаки, які передає матеріал, ви можете сприймати звуки та запахи природи, а також створити діалог між вашим проектом та самою внутрішньою частиною себе. Світло, простір, матеріал та будівництво є елементами для створення поезії проекту, не забуваючи про основи контролю витрат або розуміння процесів у виконавчій владі інтер'єру та управління командою майстра, задіяного для реалізації вашого шедевра. .

Доступні навчальні програми:
англійська
італійський

Переглянути 1 інших курсів в STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School »

Останнє оновлення February 13, 2019
Цей курс Campus based
Start Date
Жовтень. 2019
Duration
1 Рік
Заочне навчання
Денне навчання
Price
- Майстер 6950 Eur - Подвійний майстер 10590 Eur
За розташуванням
За датою
Start Date
Жовтень. 2019
Кінець терміну надання заяв

Жовтень. 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date