Майстер в публічній історії

Загальні відомості

Опис програми

Публічна історія

Програма публічної історії адресована всім випускникам бакалавра не тільки в історії, а й не тільки в гуманітарних науках, які хотіли б провести дослідження та сприяти використанню історії в суспільстві. Публічна історія працює з 1970-х років як субдисципліна історії, але також як окрема академічна дисципліна. Він називається історією "для народу, народом, людьми, народами", і розглядає всі аспекти історії поза формальною освітою (також академічну освіту). Він працює протягом багатьох років в університетах по всьому світу і користується значною популярністю у студентів.

Сама історія зосереджується на вивченні минулого (спрямованого на відповідь на питання "як це було?"), А публічна історія проводить дослідження про те, як знання про минуле присутні у суспільній свідомості та як воно (і може) бути прищепленим в цій свідомості, з центральним питанням про те, що люди знають про те, як це було? Вона фокусується на історичній пам'яті, яка є досить маргінальною в дослідженні "традиційної" історії. Курси з програми публічної історії зосереджуються на способах формування історичної свідомості (або колективної пам'яті) - як в контексті її теоретичних рамок і механізмів (в тому числі, наприклад, політики історії), так і в різних практичних способах (інструментах / методах) впливаючи на цю пам'ять і свідомість, починаючи від збирання та обробки свідчень минулого, шляхом написання мовлення та підготовки інших текстів, що сприяють історичним знанням, виставок, історичних установок, розміщення історичних елементів у засобах масової інформації, розвагах або в віртуальному середовищі в її найширший сенс Ось чому навіть загальний хронологічний огляд минулого, який міститься в навчальній програмі публічної історії, зосереджений на елементах (явищах, подій, процесах, окремих осіб), які викликають дебати та суперечки, тобто присутні в публічній сфері, і робить це не повторювати традиційну навчальну програму академічної історії.

Випускник державної історії матиме знання про те, як знання про минуле присутні в публічній сфері та методи впливу на ці шляхи. Він / вона зможе зібрати, зберігати, обробляти та просувати спадщину минулого у свідомому та компетентному плані, а також досліджувати, як це роблять інші.

Ці компетенції приведуть його до роботи в установах, які займаються збереженням, формуванням та поширенням пам'яті минулого та займаються такими сферами:

1) політика історії - політичні партії, органи місцевого самоврядування, суспільства, державні установи та інші державні інститути

2) позашкільна історія освіти - бібліотеки, місцеві та національні установи освіти

3) поєднання історії та історії мистецтва - музеї, музеї під відкритим небом, творчі ансамблі та компанії (наприклад, як фахівці історичних фільмів, ігор, подій)

4) поєднання історії та медіа (видавництва, преса, нові медіа, веб-сторінки, тематичні телеканали)

5) архівне управління та усна історія (приватні особи, місцева влада);

6) міжнародне співробітництво (наприклад, європейські інститути)

Випускники також матимуть можливість продовжити навчання в гуманітарних програмах.

Структура програми

1 семестр:

2 семестр:

3 семестр:

4 семестр:

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of History and Pedagogy is organized into seven institutes and offers full-time and part-time courses in areas of study including history, psychology, pedagogy, archaeology, culture, and a ... Детальніше

The Faculty of History and Pedagogy is organized into seven institutes and offers full-time and part-time courses in areas of study including history, psychology, pedagogy, archaeology, culture, and anthropology. The Faculty has over 250 Faculty members and around 6400 students and over 260 PhD students in the areas of history, psychology and pedagogy. Згорнути