Майстер в процесі навчання, навчання та консультування в міжкультурному контексті

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Магістр навчання, навчання та консультування в міжкультурному контексті

Ця дворічна магістерська програма є мультидисциплінарною програмою з глобальною спрямованістю, і вона не обмежується будь-якою конкретною сферою освітніх досліджень. Замість цього програма пропонує тематичне проходження через різноманітні дисципліни, пов'язані з освітою та педагогікою. Студенти можуть вибрати з трьох доступних тематичних модулів відповідно до їх особистих інтересів. Студенти можуть зосередитися на освіті дорослих та консультуванні, початковій освіті або науковому освіті.

Тематичний модуль « Довічне навчання» зосереджується на основах освіти, безперервного навчання, суспільства знань та розвитку трудового життя. Вона пропонує порівняльні погляди на питання, що стосуються навчання протягом усього життя та експертизи, освітньої політики та освітніх досліджень. Вона стосується таких питань, як активне громадянство, консультування з питань кар'єри, життєвий та навчальний шлях окремих осіб та громад у різних соціальних та соціально-політичних контекстах.

Модуль Science Education пропонує студентам поточні перспективи викладання, вивчення та навчання в таких наукових областях, як біологія, хімія, географія та фізика. Вона спрямована на розширення світогляду студентів через різні наукові ключові концепції та теорії, пов'язані з парадигмою освіти і через розуміння взаємозв'язків між природними науками, технологіями, суспільством і людьми. Вона надає студентам знання в галузі викладання, необхідні в основному на рівні початкової та середньої школи.

Модуль початкової освіти вирішує глобальні та поточні питання початкової освіти, що є основою фінської експертизи, визнаної в усьому світі. Вона надає академічні інструменти для розвитку теоретичного та емпіричного розуміння студентами початкової освіти та розвитку дітей. У процесі навчання студенти навчаться застосовувати свої знання та навички для спостереження, моніторингу та педагогічної оцінки розвитку дітей, процесів навчання та навчального середовища.

Крім того, всім студентам пропонується огляд спеціальної освіти та інклюзивної освіти, а також загальне уявлення про роль спеціальної освіти у фінській та інших освітніх системах. Ці дослідження фокусуються на вивченні інвалідності та основних потребах у розвитку соціально-емоційних та аналітичних навичок. Вони також включають теоретичну основу цих навичок.

КРИТЕРІЇ ДОСТУПУ (2019 р.)

Критерії прийому до 2020 року будуть підтверджені у серпні 2019 року.

Прийнятні претенденти повинні мати:

  • ступінь бакалавра (або магістра) у галузі освіти, педагогічної психології, освітньої соціології або аналогічного І.
  • щонайменше 20 ECTS курсів методології досліджень під час їхніх попередніх досліджень І.
  • достатній рівень володіння англійською мовою

Мінімальні вимоги до мовних навичок, перевірених за допомогою державних іспитів, є наступними:

  • IELTS (академічний): 6.5
  • TOEFL iBT: 92
  • PTE (академічний): 62
  • C1 Advanced: 176
  • С2 знання: 176

Всі заявники будуть оцінені та розміщені в порядку рангу на основі наступних критеріїв, кожна з яких оцінюється від 0 до 10:

  • попередні наукові результати
  • мотиваційний лист

Кандидати на стипендії розміщуються в порядку рангу на основі вищезазначених критеріїв.

ПРОЦЕС ЗАСТОСУВАННЯ

Наступний період подання заявки - з 2 грудня 2019 по 22 січня 2020 року. Всі заявки подаються через національний портал додатків Studyinfo (studyinfo.fi).

ВІДТВОРЕННЯ ПЛАТЕЖІ ТА СТИПЕНДІЇ

Існує плата за навчання в розмірі 8000 євро на рік для студентів, що не входять до ЄС / ЄЕЗ. Стипендії, що покривають 80% вартості навчання, доступні і можуть бути застосовані в процесі онлайн-заявки. Для отримання додаткової інформації див. Www.uef.fi/en/web/admissions/tuition-fees-and-scholarships.


Додаткова інформація

Якщо у Вас виникли питання стосовно програми, будь ласка, зверніться до координатора Juuso Loikkanen (juuso.loikkanen@uef.fi).

Останнє оновлення Червень 2019

Про навчальний заклад

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Детальніше

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Згорнути