Майстер в практиках гендерної справи (120 HEC)

Загальні відомості

Опис програми

Ви хочете змінити світ? Ви хочете оскаржити соціальні та культурні норми щодо статі, етнічності, сексуальності, класу, функціональності, віку? Ви зацікавлені в роботі з проблемами гендеру та рівності у вашій повсякденній практиці? Потім програма «Гендерна практика» - це програма магістра для вас. Програма допоможе вам зрозуміти вашу практичну роботу з теоріями відносин у сфері влади та рівності та забезпечити вам методологічні знання в галузі гендерних досліджень та досліджень.

Практика гендерної підготовки підготує вас до міжнародного ринку праці, який потребує знань про критичні перспективи у відносинах між владою, рівноправність, соціальні та культурні норми.

Програма пропонує чотири різні напрямки навчання, розроблені для підготовки студентів до різних частин ринку праці: політика рівності, організація та право; Культурні теорії та практики; Культурну спадщину; Політика тіла та соціальне здоров'я. Програма структурована навколо переконання, що практика гендерних відносин є міждисциплінарною сферою, і ця теорія та практика переплетені. Програма в цілому зосереджена на складності "гендерних практик" та розвитку мета-теоретичної точки зору на виробництві знань. Загальною метою навчального плану є створення платформи для міждисциплінарних зустрічей між різними навчальними дисциплінами, створення нових способів розуміння та роботи з гендерними практиками. Отже, основна увага приділяється інтеграції основних курсів та спеціальних курсів для різних напрямків.

Перший семестр складається з двох основних курсів: теоретичні перспективи в галузі гендерних досліджень та методології в галузі гендерних досліджень.

Протягом другого семестру студенти вибрали одну з чотирьох напрямків програми та взяли один основний курс у вибраному напрямку та один вибірковий курс в рамках програми. Також можна взяти додатковий курс у відповідному напрямку.

Перша частина третього семестру складається з 8 тижнів (15 к.с.) стажування. Стажування можна виконувати на робочому місці, в організації, а також у дослідницькому проекті. Остання частина семестру є зарезервована для основного курсу міждисциплінарних викликів у галузі гендерних досліджень.

Протягом четвертого семестру всі студенти заповнюють диплом магістра.

Заявка на процес

Процес подання заявки містить два етапи:

1. Заява до програми, яка розпочинається восени 2019 року, повинна бути здійснена через веб-сайт національної заявки.

Терміни:

Всі іноземні студенти рекомендують подати заявку до 15 січня 2019 року. Проте заявки від країни-члена ЄС можуть бути подані не пізніше 15 квітня 2019 року.

2. Другий крок - відправити нам свою закінчену та пройдену дисертацію бакалавра (в pdf.). У форматі pdf повинно бути чітко вказано ваше ім'я та ім'я університету, в якому ви закінчили. Надішліть дисертацію і чекайте підтвердження, що ми отримали вашу дисертацію.

Терміни:

Члени не членами ЄС - 1 березня 2019 року. Процес оцінки буде завершено до середини березня 2019 року.

Студенти з країни-члена ЄС - 9 червня 2019 р. Процес оцінки буде завершено до кінця червня.

Вимоги

Студенти з ступенем бакалавра в галузі гендерних досліджень або бакалаврські дисертації з гендерної точки зору, написані в рамках іншої дисципліни, мають право подавати заявку на цю програму. Координатор програми «Гендерна практика» несе відповідальність за індивідуальну оцінку тез бакалаврів з дисциплін, відмінних від гендерних досліджень, для забезпечення рівня знань кожного заявника у галузі гендерної та феміністичної теорії.

Мовні вимоги

Гендерна практика: магістерська програма базується на курсах англійською мовою, тому існують специфічні мовні вимоги для забезпечення рівня знань англійською мовою. Міжнародні студенти повинні буде перевірити свої знання англійської мови.

Наступні групи студентів відповідають вимогам мови без подальшої оцінки:

  • Студенти з ступенем бакалавра з шведського університету
  • Студенти з ступенем бакалавра з країни, де вища освіта проводиться англійською мовою

Наступні групи студентів повинні перевірити свої знання англійської мови:

  • Студенти з ступенем бакалавра в галузі гендерних досліджень, де дисертація написана іншою мовою, ніж англійська або шведська
  • Студенти з ступенем бакалавра з країни, де вища освіта проводиться іншою мовою, ніж англійська

3 причини для вивчення цієї Програми

  • Міждисциплінарне середовище
  • Візьміть участь у міжнародному дослідницькому середовищі
  • Виберіть модулі курсу, відповідні вашому фону та академічні та професійні цілі

Періоди застосування

Основний термін подання заявок для іноземних студентів - з середини жовтня до 15 січня для всіх програм, що починаються восени.

Вартість навчання

Студенти, які є громадянами країн за межами ЄС / ЄЕЗ, зазвичай платять за навчання. Вартість навчання не поширюється на громадян ЄС / ЄЕЗ. Для отримання інформації про вартість навчання, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Кар'єра після закінчення навчання

Випускники будуть добре підготовлені до докторантури в галузі гендерних досліджень, соціальної медицини, глобальних досліджень, історії, порівняльної літератури, історії науки і ідей, історії мистецтва та візуальних досліджень, етнології, кіномистецтв та музикознавства.

Останнє оновлення Травень 2019

Про навчальний заклад

The arts provide insight and understanding – Faculty of Arts in Gothenburg. We devote ourselves to research and education with a focus on how we as humans relate to our own lives, to other people, to ... Детальніше

The arts provide insight and understanding – Faculty of Arts in Gothenburg. We devote ourselves to research and education with a focus on how we as humans relate to our own lives, to other people, to the unfamiliar and to history. Згорнути