Майстер в області фінансів - Іса Панамі

Загальні відомості

Доступних місць: 7

Опис програми

Майстер в галузі фінансів


З квітня 2009 року, Іса (з 3 Фінанси MBA рейтингу 2008 Economia Америки) пропонує Магістр фінансів в Центральному американському ринку, поряд з Тьюлейн університету (займає 10-е місце в світі фінансів, FinancialTimes Рейтингу, 2008) і університет де лос Андес (MBA Рейтингу п'яте місце в американській економіці 2008). Ця унікальна комбінація з трьох провідних шкіл надає великий досвід навчання, успіхів у навчанні і можливість підготуватися до викликів світового фінансового ринку.


Майстер в галузі фінансів є двомовною (50% 50% іспанською та англійською мовами), вузькоспеціалізовані в області, розроблена з урахуванням нових потреб світового фінансового сектора і практики регулювання та консалтинг, з латиноамериканськими перспективу і контекст глобального фінансового світу.

&nbsp

&nbsp

Випускники Майстер в галузі фінансів є професійним здатні:

&nbsp

■ Служба у фінансові інститути, інвестиційно-банківські послуги і в сфері управління фінансами, ризиками і корпоративного фінансування.


■ Розробка та впровадження фінансових продуктів і послуг, що відповідають потребам національних і міжнародних ринках.


■ участь у процесі оцінки та впровадження корпоративних злиттів і поглинань і / або фінансових установ.


■ Аналіз роботи та оцінки управлінської практики компаній та фінансових інститутів від фінансової точки зору і бухгалтерського обліку.


■ Участь у складних процесах прийняття рішень та реалізації змін, які потребують знань та контроль за їх фінансовими наслідками.


■ Аналіз впливу змін навколишнього середовища на ринкову вартість компанії або інвестиційного портфеля фінансових активів.

&nbsp

&nbsp

Іса Панамі


З жовтня 2007 року Інститут передових досліджень, Іса адміністрації почав свою роботу в Панамі, з дуже конкретною місії: пропонувати знання і підготовка до себе роль лідера. З академічної краю і відповідати на виклики сучасності.


З 45 років досвіду у Венесуелі, Іса підготував більше трьох тисяч випускників, які призводять основних організацій державного сектора і приватного сектора в 50 країнах, а також з міжнародними акредитацію AACSB, AMBA і EQUIS. Це сьомий за величиною школу в Латинській Америці по рейтингу 2008 року питання про Америки Economia, особливо відзначивши його керівництвом в області фінансів (третє місце) та економіці (друге місце).


Приватних, громадських і некомерційних тепер є можливість розвинути навички та отримати знання з урахуванням їх потреб, рука старших викладачів (80% від їх факультет отримав докторський ступінь), які підтверджують перевагу інституту.

Останнє оновлення Сер 2011

Про навчальний заклад

Іса - Інституту Estudios Superiores де адміністрації &nbsp Іса школи менеджменту є приватною, некомерційною організацією, яка надає державна служба і для всього суспільства і не залежить від пото ... Детальніше

Іса - Інституту Estudios Superiores де адміністрації &nbsp Іса школи менеджменту є приватною, некомерційною організацією, яка надає державна служба і для всього суспільства і не залежить від поточних економічних груп, політичних, релігійних чи державних. Венесуела прагне запропонувати школа міжнародного авторитету, і інших країнах Латинської Америки, академічної та інтелектуальної продукції, яка розуміє ваші проблеми та реалії управління. &nbsp Це одна з чотирьох шкіл менеджменту і бізнесу в Латинській Америці і 34 світу, щоб мати три найбільш важливих міжнародних акредитацій, на які припадає якість своєї академічної, продуктивність навчання та інтелектуального виробництва, за словами самого вимогливого стандартів якості. &nbsp Серед своїх стратегічних цілей на період 2009-2015 роки, включають в себе: Все більше число учасників в аспірантурі та виконавчої освіти. Прибуткові нові моделі покоління, створення і поширення знань. Поглиблення Учасник метод навчання по центру навчання. Розвиток відмінні викладання і досліджень в галузі міжнародного та місцевого значення, особливо в галузі підприємництва. Він має присутність в трьох найбільших містах Венесуели (Каракас, Маракайбо, Валенсії), для задоволення місцевих потреб ринку. Крім того, через Фонд перспективних досліджень в галузі управління (EGF), розташований в місті знань (Панама), зміцнює свою інформаційно-пропагандистську та послуг до Латинської Америки. Згорнути
Каракас , Панама-Сіті , Шанхай , Богота , Париж , Буенавіста , Новий Орлеан + 6 Більше Менше