Майстер в області управління моделями (MPS)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Школа дизайну Парсонса в Нью-Йорку - нещодавно названа Кращою школою мистецтва та дизайну в США та зайняла 2- е місце у світі - запропонувала інноваційні підходи до дизайнерської освіти з моменту заснування в 1896 році. Сьогодні Парсонс є єдиним великим американцем школа мистецтв та дизайну в рамках всебічного університету: The New School . У Парсонсі ви можете оволодіти усталеними творчими практиками та розпалювати нові, вивчаючи всі університетські дисципліни.

Новий магістр з управління модою в Parsons School of Design готує студентів до просування та перетворення своєї кар'єри в розвивається модний бізнес-ландшафт. Протягом цього однорічного ступеня магістра професійного навчання (MPS) студенти навчаються випробувати існуючі парадигми у світі моди, щоб створювати проривні ідеї в бізнесі мод, новинках і пов'язаних з модою сервісах. Студенти виходять з глибоких знань та досвідчених навичок у глобальному та місцевому виробництві, етичному виробництві, ланцюжках вартості, маркетингу та мерчендайзингу.

Студенти в програмі користуються академічним керівництвом, ресурсами та галузевими мережами, які розмістили Парсонс на передовій освіті моди.

Модний лідерство на 21 століття

MPS в Fashion Management занурює студентів у індустрію моди як взаємопов'язану систему. 12-місячний курс навчання спрямований на швидкозмінну індустрію моди з ряду точок зору, включаючи технології, інновації, лідерство, підприємництво, психологію споживачів, стратегічне управління та нові бізнес-моделі. Студенти беруть участь у розмовах щодо балансу креативності та комерції, як компанії та початківці можуть винаходити існуючі системи, рішення для соціальних мереж та електронної комерції, а також вирішальну потребу в стабільності та соціальній відповідальності на всіх рівнях галузі.

Розроблений для виробників та менеджерів

Програма призначена для залучення динамічної когорти працюючих професіоналів з попереднім досвідом індустрії моди, а також осіб з ступенями бакалавра та фону в інших дисциплінах, що стосуються галузей роздрібної торгівлі та товарів народного споживання. Студенти об'єднуються у творчості та комерції, щоб розвивати розуміння та стратегії, які впливають на сприйняття споживачів, прийоми покупки та взаємодію з брендами та дизайнерами. Керуючись досвідченими фахівцями та досвідченими фахівцями галузі, студенти визначають можливості для бізнесу, нові способи упорядкування процесів для прибутковості та ефективності, а також методи швидкого інноваційного розвитку, які розкривають нові можливості у роздрібній торгівлі.

Професійна релевантність для бізнесу моди

Навчальний план складається з ряду інтенсивних модулів курсу. Протягом усієї програми студенти отримують реальний досвід роботи з компаніями-модниками Нью-Йорка та ательє за допомогою тематичних досліджень, стажувань та відвідування сайтів, надаючи їм портфель досвіду, який можна негайно застосувати до кар'єри, що сприяє інноваційній діяльності в індустрії моди.

Майбутні можливості

Випускники готові займатися різноманітними кар'єрами в області модного та брендового менеджменту, включаючи модний стиль, виробництво мод, редакцію моди, модний мерчендайзинг, бренд-менеджмент, маркетинг моди, рекламу та візуальний маркетинг.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Детальніше

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу