Майстер в області реклами

Raffles Milano - International Fashion and Design School

Опис програми

Прочитайте офіційний опис

Майстер в області реклами

Raffles Milano - International Fashion and Design School

Десять дивовижних місяців. Десять агенцій високого рівня в театрі лекцій, один раз на місяць. Десять унікальних шансів на вчитися робити, лікть до коліна з кращими. Лотереї Milano Masters: хтось придумав їх нарешті.

Чому?

Моноліт руйнується. Реклама висвітлює нові способи охоплення людей, які більш уважно і вуличні, ніж у минулому. Одного разу там було багато грошей та декілька засобів масової інформації. Сьогодні це зовсім навпаки, і від твердого блоку правил і методів минулого, ми зараз повинні швидко просуватися в рекламу, яка може перетворитися як рідина на всі прогалини, доступні за технологією.

Професійні можливості

Ми не хочемо піднімати виконавців теоретичних шляхів, побудованих десь іншим іншими, але активними, ефективними, відповідальними рекламодавцями, які готові взяти на себе тягар на кожному етапі розробки ідеї, від брифінгу до публікації та збору відгуків. Наприкінці курсу студенти зможуть знайти роботу в основних італійських та міжнародних групах, сервісних компаніях, консультаційних бюро, а також НУО та науково-дослідних інститутах, а також приймати виклик і створити власний бізнес.

Хто повинен бути присутнім

Цей курс призначений для студентів, які мають ступінь першого рівня та / або професійний досвід у сфері дизайну, реклами, спілкування та маркетингу, і в цілому для всіх, хто вважає, що спілкування є життєздатним вибором професії та сильною допомогою для індивідуального розвитку . Учасники включають в себе також, а також копірайтерів, арт-директорів і керівників агенцій майбутніх агентств, а також прагнуть керівників корпоративних комунікацій.

Навчальний план

Якщо ви хочете дійти до вершини, дізнайтеся у тих, хто там вже є. Наші студенти мають можливість отримати повне уявлення про нові підходи до побудови брендів, працюючи поруч із професіоналами, які ведуть свій шлях на сьогоднішньому ринку. Курс аналізує методи комунікації, які підтримують бренд, в тому числі деякі, що є рідше, але важливими - такі як кризовий менеджмент та засоби захисту від підробки брендингу. В кінці курсу студенти будуть чітко оцінювати стан реклами.

Теми

 • Брифінг
 • Аналіз характеристик продукту.
 • Стимулююча техніка ідей.
 • Копіювання.
 • Напрям мистецтва.
 • Макет і розкадровка.
 • Презентація
 • Життєздатність ідеї (кампанія-здатність).
 • Виробництво.

Затвердження

За якість і ефективність його дидактичної моделі цей курс магістрів був схвалений:

Викладачі дизайну

Навчання безпосередньо від практиків - це найкращий спосіб отримати найсучасніші уявлення та методи в джерелі. На відміну від звичайних Майстрів, майстри Raffles Milano передають практичні знання безпосередньо в театр лекцій, де десять лідерів ринку лідерів, які займають лектерні протягом десяти місяців.


Проект
М

Проект
DLVBBDO
Рекламне агентство
dlvbbdo.com
Проект
Огілви

Лектори у методі

Є кілька видів практичних і теоретичних знань і здібностей, які неможливо вивчити протягом доби, але потрібні спеціальні навчання. Ви ніколи не знаєте, коли вам буде потрібно, але одна річ є впевнена: ви будете.

Метод
Джованні Пеллос
Історик і критик
giovannipelloso.Linkedin

Фірми

За майже тридцять років роботи Raffles Group створила значну мережу партнерів, які беруть участь у наших трьохрічних та магістерських курсах. Репутація цих фірм та якість відносин, з якими вони розвивалися, є гарантією виразно родючої зустрічі між освітою та бізнесом.

Adidas, Aigner, Bstrong>master@raffles-milano.it.7;ділок розмовуstrong>master@raffles-milano.it.77;н понеділок ввечері о 6 годині вечора, Raffles Milano запрошує своїх студентів познайомитись з однією з головних особистостей, які проходять стадію дизайну, стилю та дизайнерської культури. Слухання історій та ідей, які впливають на ринок і керують нашим уявленням - прямо з рота коня, - це чудова можливість, яка додає змісту до наших академічних програм. Ось програма зустрічей на майбутній рік.strong>master@raffles-milano.it.1;омstrong>master@raffles-milano.it.89;имальна кількість студентів, які можуть зарахувати до кожного з наших курсів магістра, - 20.strong>master@raffles-milano.it.0;дати відбираються у два етапи. Перший вибір - відбір на основі документації, отриманої від студента. Якщо заявка відповідає вимогам, індивідуальне співбесіду організовується керівником курсу.strong>master@raffles-milano.it.2;а кандидата враховує всі елементи, які враховують профіль особи: портфоліо, попередні дослідження, досвід роботи, позашкільні заходи та повідомлення про презентацію.strong>master@raffles-milano.it.4;ентація до вступу:strong>master@raffles-milano.it.1088;афічні даніstrong>master@raffles-milano.it.8;нє та / або професійне портфоліо,strong>master@raffles-milano.it.4;аційний листstrong>master@raffles-milano.it.6;к попередніх досліджень,strong>master@raffles-milano.it.4;ентація про навчальні курси та семінари,strong>master@raffles-milano.it.0;фікат володіння англійською мовою,strong>master@raffles-milano.it.6;рт або посвідчення особи для італійських або інших студентів-членів ЄС,strong>master@raffles-milano.it.2;нція, що підтверджує сплату заяву на 100 євро.strong>master@raffles-milano.it.88;езня 2017 р. Усі кандидати можуть надсилати документи для надходження на strong>master@raffles-milano.it.es-milano.it">strong>master@raffles-milano.it.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, заповніть форму "Інформація про запит".

Збори

 • Студенти з Європейського Союзу та ЄАВТ:
  15.000 євро (всього, включаючи податки).
  Зарахування: 3.000 євро
  Вартість навчання: 12.000 євро
 • Студенти за межами Європейського Союзу:
  19.000 євро (всього, включаючи податки).
  Зарахування: 3.000 євро
  Вартість навчання: 16.000 євро
 • Вартість заявки:
  Кандидати, які хочуть подати заявку на прийом на курси магістра, повинні сплатити заявку на оплату в розмірі 100 євро.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
 • англійська
 • італійський


Останнє оновлення January 12, 2018
Тривалість і ціна
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Дата початку
Листопад. 2018
Duration
Тривалість
10 Місяця
Стаціонарна форма навчання
Price
Вартість
15,000 EUR
Студенти з Європейського Союзу та ЄАВТ (всього, включаючи податки); 19000 євро студентів поза межами Європейського Союзу (всього, включаючи податки).
Locations
Італія - Milan, Lombardy
Дата початку : Листопад. 2018
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація
Dates
Листопад. 2018
Італія - Milan, Lombardy
Кінець терміну надання заяв інформація
Дата закінчення інформація