Майстер в області підприємництва та інновацій

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

12-місячна MSF в галузі підприємництва та інновацій спрямована на те, щоб останні випускники університетів отримали необхідні навички та досвід, щоб найкращим чином конкурувати в сучасній інноваційній економіці та започаткувати підприємницьку кар'єру в Силіконовій долині.

Приєднуйтесь до невеликих класів мотиваційних студентів, досвід новітньої навчальної програми та впливу інноваційної екосистеми Силіконової долини.

Розвивайте свою кар'єру як інноваційного лідера, який допоможе мода більш гуманного та справедливого світу через створення продуктів, послуг та нових підприємств, які обслуговують громади в усьому світі.

Ваша мета - запустити свою власну фірму, приєднатись до запуску із залученням до капіталу, поступово зайнятися роллю розвитку бізнесу у великому корпоративному бізнесі, сприяти соціальному підприємництву або набути нових інноваційних навичок та асоціацій у вашому сімейному бізнесі, USF MSEI забезпечує важливе теоретичне, прикладне та досвідне навчання, яке допоможе досягти ваших цілей

Сьогоднішня швидкозмінна економіка вимагає ділових і технічних навичок та професійного досвіду. У USF MSEI студенти навчаються на провідних наукових та професійних факультетах і отримують життєве наставництво та професійне підприємництво та підприємницький досвід.

Можливості професійного розвитку

  • Стажист з фірмою, що належить Сан-Франциско
  • Відвідайте компанії Silicon Valley
  • Відвідайте події інвестора
  • Створіть свою власну професійну консультативну групу
  • Створіть нове підприємницьке підприємство для запуску
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world.

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world. Згорнути
Сан Франциско , Барселона , Сан-Хосе , Тайбей + 3 Більше Менше