Майстер в області маркетингу та управління продажами

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Бізнес середовище швидко розвивається. Глобалізація, нові інформаційні технології та нові канали збуту та розподілу, що виникли завдяки Інтернету, змінили маркетингові стратегії та спосіб продажу. Конкуренція у глобальних умовах збільшила кількість ринків, на яких ми можемо працювати, а також кількість конкурентів, з якими ми стикаємося, тому необхідно звернути увагу на комерційне та маркетингове напрямки з більш інноваційної точки зору: споживачі кожен раз Вони більш вимогливі та мають більше інформації, тому вони більш зрозумілі щодо того, що вони хочуть і потребують. З цих причин так важливо добре навчатись у таких галузях, як комерційний менеджмент та маркетинг.

Магістр з менеджменту маркетингу та комерційного менеджменту призначений для підготовки фахівців, щоб керувати цими змінами, і вміти конвертувати ринкові можливості та виклики в конкурентні переваги для компанії. Професіонали, які мають міцний досвід як у маркетингу, так і в комерційному управлінні, добре знають про нові маркетингові тенденції та глибоко знають організаційні аспекти, що створюють корпоративну цінність, що є ключовим фактором для розвитку будь-якої організації.

Після закінчення шкільного періоду в Барселоні студенту буде надано можливість пройти двотижневий термін перебування в Кінському університеті (США).


Майстер в галузі управління маркетингом та комерційного управління - Кампус Мадрид

Світ постійно оновлюється, магістр з управління маркетингом та управління бізнесом навчається швидко адаптуватися до будь-яких обставин і негараздів, перетворюючи їх у можливості виділити свій бізнес.

106823_5.jpg

Причини для магістра з управління маркетингом та управління EAE Business School

 1. Житлова програма в Нью-Йорку
  Наприкінці шкільного терміну ви можете здійснити двотижневе перебування на "Роздрібна торгівля"


 2. Консультативна рада
  Наша магістерська програма розроблена спільно з дорадчим органом, до складу якого входять професіонали таких компаній як Unilever, Sony, Mango, Nielsen, Nissan, OgilvyOne, Heineken, Endesa, BP, La Caixa або Dockers.


 3. Міжнародна програма талантів
  Якщо ви прагнете до міжнародного професійного розвитку, ви будете мати максимальну увагу серед транснаціональних корпорацій, які співпрацюють з EAE через семінари з питань зайнятості та інтерв'ю з керівниками охоронців та міжнародними консультантами з відбору.


 4. Навчання на вулиці
  Майстер включає в себе календар заходів, де ви будете розвивати навички тренування, що застосовуються для маркетингу в сприятливих та натхненних середовищах.


 5. Prestige Partners
  Ми є партнерами основних маркетингових асоціацій в Іспанії, таких як Іспанська асоціація маркетингу (AME) та Іспанська асоціація цифрової економіки (ADIGITAL).


 6. Бізнес-мережа
  Зустрічі з професіоналами великих компаній та інших студентів, що дозволить вам розширити свою мережу контактів. У 2017 році ми організували зустрічі з керівниками таких компаній, як Microsoft, Red Bull, HP, CEPSA або Grupo Hero, серед багатьох інших.


 7. EAE Emprende
  Завдяки нашому бізнес-інкубатору ми тренуємо, фінансуємо та супроводжуємо ваші підприємницькі проекти. Лабораторія EAE надає вам необхідні ресурси та навколишнє середовище, щоб ви могли визначити конкурентні переваги та розвивати свою бізнес-ідею.


 8. Ранг "Світ"
  Другий кращий майстер в області маркетингу в Іспанії (рейтинг "250 майстрів, ред. 2017" Ель Мундо)
  106824_Sintitulo-1.jpg

Вимоги та вступ

подвійна ступінь

Ті, хто успішно закінчить програму, отримають ступінь магістра з управління маркетингом та управління бізнесом від EAE Business School та Політехнічного університету Каталонії (Барселона Campus) або університету Rey Juan Carlos (Madrid Campus).

Щоб отримати кваліфікацію, надану університетами, необхідно дотримуватися вимог, які вимагають обидва установи.


Процес прийому

Основна мета нашого процесу прийому є забезпечення придатності кандидатів, по їх професійної та навчальної програми. Всі учасники повинні отримати максимальну віддачу від цього навчального досвіду, через контекст, в якому можна розвивати довгострокові відносини з однокласниками, вчителями і випускниками.

Для початку процесу прийому необхідно заповнити відповідну форму, щоб профіль академічного комітету міг оцінити профіль кандидата. Якщо рішення про прийом, видане Академічним комітетом для магістра з управління маркетингом та комерційного менеджменту, є позитивним, кандидат може формалізувати своє зарахування до цього магістра.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

перспективи кар'єрного росту

Кар'єра Послуга Професія EAE Business School відповідає за створення нових робочих місць , яка спрямовує і супроводжує студент з аналізом їх профілю, для досягнення своїх цілей в кар'єрі і скорегувати свої очікування і інтереси на ринку праці.

Департамент кар'єри також організовує заходи, спрямовані на сприяння працевлаштуванню, таких як Інтернет-форум з працевлаштування; Банку можливостей з більш ніж 6000 пропозицій про роботу, опубліковані на рік; або Міжнародна програма талантів, спрямована на студентів, які прагнуть міжнародного розвитку та наочності в транснаціональних компаніях, з семінарами та інтерв'ю з охоронцями з різних куточків світу. EAE також бере участь у програмах працевлаштування брендів, які мають чудові проекти, такі як L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, серед іншого, доступ до яких студентам.


Професійні випуски:

 • Директор з маркетингу
 • Комерційний директор
 • Менеджер по продукції
 • Бренд-менеджер
 • Менеджер з цифрового маркетингу
 • Менеджер із ключових клієнтів
 • Керівник прямого маркетингу
 • Менеджер з маркетингу торгівлі
 • Маркетологи
 • Комерційний технік


Деякі дані нашого звіту про зайнятість 2017 року:

 • 93% студентів знаходять роботу до шести місяців після закінчення програми
 • 34% збільшили зарплату до 30% через рік після закінчення майстра
 • 67% студентів отримали можливість отримати роботу за допомогою деяких доступних маршрутів через EAE Business School
 • 74% приймають нову пропозицію професії після закінчення навчання
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Детальніше

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Згорнути
Барселона , Мадрид , Нью-Йорк , Шанхай + 3 Більше Менше