2

Опис програми

Майстер в людські ресурси компетентним професійним способом, щоб інтегрувати і розвивати людей в бізнес-проект, який включає в себе, шукає свою прихильність до неї, тим самим сприяючи диференціації компанії і, отже, його стійкість.

Майстер в області людських ресурсів спрямована на:

  • Ці випускники та аспіранти / а з невеликим професійним досвідом, які бажають отримати доступ до функції управління людьми в організаціях. У цьому випадку воно є обов'язковим для проведення стажування, що simultanean з програмою.
  • Ці фахівці HR стурбовані залишаючись в курсі нових тенденцій і знання в управлінні управління людьми. У цьому випадку учасники зробили проект удосконалення для компанії, в якій вони працюють. Слід зазначити, що для того, щоб взяти участь з цим профілем кандидати повинні поїхати в Більбао по понеділках, вівторках, п'ятницях і суботах.

Магістерська програма в галузі управління персоналом складається з 8 предметів:

▪Subject 1 і 2:

Це показує, важливість, що програма дає знання в області управління бізнес-необхідного інтеграції управління персоналом в бізнес-стратегії.

▪Subject 3 і 4:

Займався в придбанні технічних навичок в управлінні людьми та управління персоналом, а також для задоволення правових і трудових відносин організації.

▪Subject 5:

Навички управління: розробка в учасників точних управлінських навичок шукали в профілі управління (він викладав у вихідні дні).

▪Subject 6:

Коучинг сесії: свої сприяючої зростання ролі людей. 4 індивідуальні заняття та групові заняття 6 розвиватися.

▪Subject 7:

Практика або поліпшення проекту: Учасники повинні вибрати між практикою або поліпшення проекту. Це практично для довгих (більше 6 місяців в середньому довжина). Вступ в організацію, як правило, робиться в період з жовтня по грудень, як правило, це період реєстрації. Вони не можуть бути продовжений до 30 вересня наступного року. Захист практики або проекту здійснюється також у липні або вересні.

Вимоги до кандидатів

академічні вимоги

Вища освіта або диплом або вищу освіту і технології. Освітня фон тих, хто робить майстер змінюється (АДЕ, Психологія, Освіта, Трудові відносини, закон ...), який збагачує програму, надаючи різні напрямки у вирішенні проблем, будучи спільним знаменником, хто любить справу безпосередньо з людьми.

МОВИ

Майстер в області людських ресурсів ведеться повністю на іспанською мовою, щоб учасники, чия рідна мова не є іспанська повинні показувати рівень, еквівалентний С1.

Професійний досвід:

Мають професійний досвід є необхідною умовою для тих, хто з дипломом або інженерно-технічної і високо цінується у разі володарів бакалавра або ступеня вимогою.

Базові знання економічних і бізнес-контенту:

Їм приписують через відповідні дипломи або ступеня. Ті, не в змозі довести це знання повинно зробити Введення в матеріалознавства Бізнес 20 годин і скласти іспит бути зроблені в кінці курсу. Ті, з професійним досвідом і знаннями не може довести це, звільняються від проходження курсу, але повинні пройти іспит утримання підприємства, які будуть допущені до програми.

Перспективи кар'єрного росту

Випускники цього майстра навчені працювати в будь-якому відділенні або особи, пов'язані з управлінням персоналом, такі як консалтингових фірм, відділів кадрів будь-якого виду бізнесу, будинки відбору та підготовки кадрів фірм працюють тимчасово, і т.д.

Середня вставка час після завершення майстра:

  • Випускники / в без попереднього професійного досвіду в освоєнні: вставки 75% на 6 місяців після завершення майстра.
  • Випускники шукає професійну перепідготовку: 90% майстра в кінці вставки.

Кар'єри Департамент Деусто Business School прагне полегшити контакт з бізнес-світі, і обладнати учасників з університету Masters деяких інструментів, щоб допомогти їм розвивати і вдосконалювати їх працевлаштування.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська
  • французький

Переглянути 6 інших курсів в University of Deusto: Deusto Business School »

Цей курс Кампус засновані
Duration
12 Місяця
Денне навчання
Price
15,300 EUR
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date