Майстер в області глобального менеджменту

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Ви прагнете успішної міжнародної кар’єри? Тоді магістр глобального менеджменту є для вас. У результаті глобалізації, що постійно зростає, менеджерам сьогодні потрібно бути більш орієнтованими на міжнародний рівень. Ця програма пропонує останнім випускникам різної міри всі інструменти для успішної підготовки до міжнародної кар'єри в широкому діапазоні секторів.

Чому

Оскільки наш магістр з глобального менеджменту має найвищий рейтинг у рейтингах Eduniversal, Financial Times Ranking та Times Higher Education (THE) . В останньому ми є 16-м у всьому світі і найвищим у Бельгії в категорії магістрів з управління. А наші студенти вирушають у міжнародну поїздку, де дізнались про основний вплив технологій, що руйнують, на бізнес.

Внаслідок постійно зростаючої глобалізації менеджери повинні бути міжнародно орієнтованими та забезпеченими культурними компетенціями, а також управлінськими навичками. Цей майстер збирає учасників з усього світу, щоб підготуватися до успішної міжнародної ділової кар'єри в широкому діапазоні секторів та функцій, в мультикультурному бізнес-середовищі. Ви отримаєте знання, соціальні навички та ділову позицію, необхідні для вступу на світовий бізнес та в організації. Завершення цієї програми означає, що ви досягли (більш) відкритого та глобального розуму, ніж те, з чим вступили.

Мета навчання

Після відвідування цієї програми:

 • Ви розвинете своє розуміння всіх функцій управління в міжнародному контексті.
 • Ви отримаєте краще розуміння та розуміння того, як культурні відмінності, різноманітність та міжнародна політична економія впливають на бізнес.
 • Ви розвинете соціальні навички, навички вирішення проблем та спілкування, щоб успішно працювати в рамках міжнародної команди та в різних культурних контекстах.
 • Ви сформуєте професійне, критичне та етичне ділове ставлення.
 • Ви зможете відповісти на глобальні стратегічні виклики організації знаннями та навичками, засвоєними в AMS.

Хто ми шукаємо?

 • Ви нещодавно закінчили навчання, маєте ступінь магістра з невеликим досвідом роботи або взагалі не маєте.
 • Ви зацікавлені отримати широке уявлення про різні дисципліни управління в міжнародному контексті.
 • Ви шукаєте справді міжнародну кар’єру.
 • Ви відкрито налаштовані на полікультурну обстановку.

Ступінь

Після успішного завершення роботи цього магістра ви отримаєте наступну ступінь: «Магістр глобального управління».

Навчальний план

Магістр глобального менеджменту розроблений, щоб підготувати вас до успішної міжнародної ділової кар'єри в широкому діапазоні секторів та функцій у мультикультурному діловому середовищі. Наша мета - виховати відповідальних, поважних та рефлексивних майбутніх менеджерів з відкритим і глобальним розумом, готовим до вступу у глобальний бізнес та організації.

Цей майстер забезпечить вас знаннями, управлінськими навичками та культурними компетенціями, які мають вирішальне значення у світі, що постійно глобалізується. Ми цінуємо контекст і ширше розуміння як основи для критичного розуму - ось чому MGM починається з відступу з порівняльної глобальної історії та філософії.

Магістр глобального менеджменту викладається в інтерактивному режимі. Ви будете активно брати участь у дискусіях у класі, аналізувати бізнес-кейси та готувати бізнес-презентації.

Протягом усього року ви будете широко тренуватися з навичок лідерства через особисте керівництво, семінари, соціальний проект, семінари та багато інших заходів.

Вхід

Академічну освіту
 • 4-річний університетський ступінь
 • 3-річна наукова ступінь та додаткова відповідна ступінь принаймні 60 кредитів ECTS
 • 3-річна наукова ступінь хв. 1 рік відповідного досвіду роботи (*)
 • 4-річний професійний ступінь (*)

(*) За умови дотримання спеціальних умов.

Якщо ви не впевнені, чи маєте ви право, не соромтеся надіслати своє резюме (резюме) та стенограми нашій групі прийому (admissions@ams.ac.be)

Володіння англійською мовою

Доказ володіння англійською мовою для наших магістерських програм англійської мови: IELTS (мінімум 6,5) або TOEFL (мінімум 95)

або

Оцінюється під час інтерв'ю віч-на-віч.

Винятки:

 • Студенти, які закінчили свою вищу освіту англійською мовою
 • Рідна англійська мова

Відгуки

AMS дійсно відкриває ваш розум. Після цього року я безумовно думаю і дію по-різному в результаті всіх дивовижних переживань, які я мав. Сукупність різних культур, особистостей та курсів навчила мене дуже багато про себе та світ навколо мене. Ще краще, я зміг пройти цю зміну з деякими найкращими друзями, яких я не зустрів без AMS. Мало того, що я багато з дивних професорів дізнатися, моя мультикультурне група друзів була яскравим прикладом того , як ми можемо зібратися разом , щоб досягти великої things.- Енджеліна Chaillet
Через п’ятнадцять місяців після закінчення навчання в Університеті дегіл-студії Реґіо Емілія на інженерному факультеті Енцо Феррарі я пишаюся тим, що закінчив Antwerp Management School магістра глобального менеджменту. Неймовірний досвід, неймовірні професори та найбільше неймовірні однокласники. Цей майстер дав мені важливий набір навичок, які є реальною додатковою цінністю для мого технічного досвіду. - Альбін Села
Останнє оновлення Вер 2020

Про навчальний заклад

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium ... Детальніше

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium, China, Brazil, Italy and the USA. Moreover, we are ranked #37 in the Financial Times for our Master in Management (2019). Згорнути

Акредитації

AACSB Accredited