7705_5.jpg

Кафедра анімації була створена в Estonian Academy of Arts у 2006 році, і з 2007 року вона запропонувала дворічну магістерську програму з анімації (викладається англійською мовою). Програму «Анімація MA» викладає тендер професора та запрошений лектор Мартинус Дайн Клемет. Основна мета програми - успішно навчати творців анімаційних фільмів, надаючи їм теоретичні знання та практичні навички. Подальша мета - сприяти глобальному розвитку анімації як форми мистецтва.

Анімація є процвітаючим середовищем і розвивається більш швидкими темпами, ніж будь-коли раніше. Вона стала частиною масової культури, а також однією з її основних форм. Анімацію можна побачити в цифровій графічній екрані, комп’ютерних іграх, музичних відео, фільмах і т. Д. Основою для будь-якого фільму, включаючи анімаційний фільм, є історія. Найбільша проблема у світі кіно - відсутність хороших історій. У більшості світових шкіл анімації учнів не навчають мистецтву гарного написання оповідань. Це те, що відрізняє нашу програму.

Після закінчення програми магістратури з анімації студенти здобули поглиблені теоретичні та практичні навички анімації. Студенти можуть спеціалізуватися на конкретних техніках анімації та створювати окремі проекти у відповідній техніці. Після закінчення навчання студенти отримують кваліфікацію, щоб реалізувати себе як творці анімаційних фільмів, професіонали креативних галузей чи викладачі у своїй галузі. Студенти, які закінчили магістерську програму, також мають кваліфікацію продовжувати навчання та здобувати ступінь доктора.

«Заняття були дивовижними . Я навчився розповідати історії, як аналізувати фільми (не лише анімацію), писати сценарії. Мене захопили вчителі. Вони були професіоналами , а не педагогами. Програма зробила мене режисером анімаційного фільму. Моє життя з тих пір пов'язане з анімацією. Я також набула величезного кола контактів, чудових людей, яких я зустрічала під час курсу та після. Я завжди кажу людям, що вони повинні вивчати анімацію в магістерській програмі в EAA якщо вони хочуть бути режисерами анімації ".

- Урте Еттінгер, MA Animation '10, співзасновник WIRED FLY

Студентські фільми здобули понад 50 нагород на міжнародних фестивалях. Колишні студенти нашої магістерської програми включають всесвітньо визнаних режисерів Крістіян Холм, Мартинус Дайн Клемет, Ану Лауру Туттельберг (Естонія), Едмундса Янсонса, Зейн Оборенко (Латвія), Майкла Фрея (Швейцарія), Луцію Морджак (Хорватія), Теему Хотті та Хету Ялінолія (Фінляндія). Кафедра анімації - це ідеальний плавильний котел для студентів з різних країн. Наші нинішні студенти з 15 країн.

Структура навчального плану

Це міжнародна програма, а навчання проводиться англійською мовою. Навчання проводяться як лекції, семінари та майстер-класи, так і індивідуальні та навчальні заняття. Як правило, навчальні заняття становлять 60% до 70% навчальної програми. Інші класи поділяються між практичною та самостійною роботою. Дослідження проводяться у співпраці майже з усіма вищими школами Таллінна, Естонія. Студенти активно беруть участь у лекціях у Балтійській школі кіно та медіа (BFM) та Таллінському університеті. Співпраця також відбувається з Естонським союзом анімації та більшими студіями Естонії. Викладачі та викладачі програми - активні художники та спеціалісти, роботи яких регулярно представлені на міжнародних заходах.

Курси викладали

 • Філософія
 • Етика та естетика
 • Теорія кіно
 • Історія кіно
 • Історія анімації
 • Техніка анімації
 • Творчість
 • Кінопродукція
 • Кіноіндустрія
 • Анімаційні проекти 1 і 2
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Переглянути 5 інших курсів в Estonian Academy of Arts »

Останнє оновлення Жовтень 29, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Лют 1, 2020
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
2,300 EUR
Deadline
Лют 29, 2020
Admissions start: 1st of February. Deadline: 29st of February
За розташуванням
За датою
Start Date
Лют 1, 2020
End Date
Лют 29, 2020
Кінець терміну надання заяв
Лют 29, 2020
Admissions start: 1st of February. Deadline: 29st of February

Лют 1, 2020

Location
Кінець терміну надання заяв
Лют 29, 2020
Admissions start: 1st of February. Deadline: 29st of February
End Date
Лют 29, 2020

Animation at the Estonian Academy of Arts