Майстер в навколишньому середовищі: Динаміка територій та товариств

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Програма пропонує спеціалізовані та міждисциплінарного освіти на управління середовищами доповнені практичними і прикладних курсів. Студенти також дізнаєтеся, як обробляти і інтерпретувати дані, засновані на місцезнаходження і просторових чинників і розробити рішення, використовуючи ГІС підходи та інструменти. У кожній точці, звичайно, ваші комунікативні навички і дослідження будуть заохочуватися через проектів, семінарів і спілкування з викладачами та експертами. Поєднання інтенсивного навчання і практичного застосування технологій, таких як ГІС разом з просторового аналізу і візуалізації даних буде відточувати майстерність, підвищити продуктивність і забезпечити студентів мають хороші можливості для гідної кар'єрі.

Наш факультет складається з Париж-Сорбонна професорів і зовнішніх робочих професіоналів, які домоглися світового визнання. Ми також залучати відомих особистостей зі спеціалізованих установ у Франції і ОАЕ в якості запрошених лекторів. Курси, як правило, інтерактивний і кожен викладач надає додаткові матеріали, щоб допомогти навчання. Цей майстер програма підтримується департаментів географії та планування, права, економіки, іноземних мов та Музей Національної d'Histoire Naturelle де Парі.

СТРУКТУРА

Ступінь в навколишньому середовищі: Динаміка територій і товариств ведеться англійською мовою і охоплює в цілому чотири семестри по два роки, починаючи з вересня. В кінці цього ступеня, ви будете мати 120 кредитів. Призначені винятково графік курс включає заняття по вихідних в розгляді студентів, які збираються об'єднати свої дослідження з роботою і працюючих фахівців.


Щоб переглянути брошуру, будь ласка, натисніть тут

Останнє оновлення Лип 2017

Про навчальний заклад

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Детальніше

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Згорнути