Майстер в галузі інжинірингу та управління виробничими системами

Загальні відомості

Опис програми

Опис

2-й цикл управління технологіями та інновацій спрямований на забезпечення наукового підходу передовим, послідовним і сучасним навчанням для створення висококваліфікованих фахівців, здатних як вирішувати проблеми, пов'язані з практичним застосуванням у промисловому середовищі, так і в кінцевому підсумку проводити наукову діяльність в цій науковій сфері.

Студенти мають набути навичок, які дозволять їм надалі використовувати знання, отримані автономно, і таким чином стати цінним майном у корпоративних та промислових організаціях у своїй галузі.

Програма MSc також спрямована на залучення студентів з різних навчальних програм інших університетів, менеджменту та інженерії та працюючих фахівців у сфері авіації, автомобільної та будівельної промисловості, а також інших, які з нетерпінням чекають спеціалізації в цій галузі та подальшого розвитку їхньої кар'єри.

Цільова ціль

Ті, хто відповідає наведеним нижче умовам, можуть претендувати на цикл навчання, який веде до магістра:

  • Працівники ступеня бакалавра або юридичного еквівалента;
  • Власники іноземного вченого ступеня, які отримали після 1-го курсу навчання, організованого відповідно до принципів Болонського процесу, державою, яка підписала цей Процес;
  • Власники академічного, наукового чи професійного біографічного матеріалу, який визнається, що підтверджує здатність виконувати цей цикл досліджень Науковою Радою курсу.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us.

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us. Згорнути