Майстер в галузі фінансів та аналізу даних (MFDA)

Загальні відомості

Опис програми

  • Тривалість програми: 2 роки
  • Мова інструкції: англійська
  • Директор програми: док. Доктор філософії Йозеф Барунік, к.т.н. (jozef.barunik@fsv.cuni.cz)
  • Координатори програми: к.т.н. Франтішек Чех к.т.н. (frantisek.cech@fsv.cuni.cz)
  • Адміністрація прийому: admissions@fsv.cuni.cz
  • Вартість навчання: 6 000 євро на рік
  • Зменшення або відмова від плати: Факультет соціальних наук пропонує набір стипендій та знижень плати.

Ця дворічна англомовна магістерська програма призначена для поєднання ключових сфер фінансів та аналізу даних. Програма використовує підхід, керований даними, до аналізу фінансових ринків та організаційної інформації, що охоплює ключові теоретичні принципи фінансів, фінансового моделювання та фінансових ринків, щоб підготувати студентів до динамічної кар'єри у галузі фінансів, банківської справи та ряду інших секторів.

Навчальна програма програми зосереджена на сучасному статистичному аналізі, моделюванні даних, програмуванні, великих даних та техніках машинного навчання. MFDA забезпечує студента ґрунтовним розумінням та вдосконаленими навичками теоретичного та прикладного фінансування з акцентом на обчислювальні аспекти проблем. Випускники програми отримають кількісні, статистичні та технічні навички, що мають вирішальне значення для сучасних фінансів, і матимуть досвід для самостійного визначення та творчого вирішення широкого кола теоретичних та практичних проблем.

Курси викладають як викладачі Інституту економічних досліджень (IES), так і зовнішні спеціалісти з міжнародних установ, центральних банків та фінансової галузі. Лектори роблять акцент на детальних та передових знаннях як фінансових теорій, так і прикладних фінансових методів, з акцентом на обчислювальні аспекти методів. Зокрема, курси включають аналіз великих даних, сучасні підходи до ціноутворення активів із використанням статистичного навчання, розуміння фінансових інструментів, вдосконалену економетрику, поведінкове фінансування та аналіз часових рядів.

Терміни

Ранній термін подання заявки: 28. 02. 2021

Ранній термін настійно рекомендується студентам з країн, які шукають візу. Будь ласка, майте на увазі, що студент несе відповідальність за отримання візи перед вступом до програми.

Кінцевий термін подання заявки: 30. 04. 2021

Передумови вивчення

Програма відкрита для студентів, які закінчили ступінь бакалавра (або еквівалент). Особливо вітаються кандидати, які мають ступінь бакалавра в галузі економіки, фінансів, бізнес-досліджень, математики, фізики чи технічних галузей. Заявники повинні мати відмінні аналітичні кількісні навички. Вони повинні були пройти щонайменше два курси з двох термінів математики на рівні бакалавра. Заявники повинні бути ознайомлені з наступними темами числення та лінійної алгебри: функції, межі, похідні, часткові похідні, методи оптимізації, матрична алгебра та диференціальні та різницеві рівняння. Вони повинні мати початкове розуміння розподілу ймовірностей, перевірки гіпотез, лінійних регресій та методу оцінки OLS. Попередні знання з економіки або фінансів є перевагою, але вони не є обов’язковими.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is c ... Детальніше

Charles University (CU) was founded in Prague in 1348 by the Holy Roman Emperor Charles IV and belongs among the oldest, largest and most prestigious universities in the world. Charles University is currently ranked among the top 2% of the world´s universities in Shanghai University’s Academic Ranking of World Universities. It is the number one university in Eastern Europe according to the The Webometrics Ranking of World Universities. Згорнути