Майстер в галузі управління державними

Загальні відомості

Доступних місць: 7

Опис програми

Майстер в галузі державного управління

Магістр державного управління (MGP) полягає в сприянні поліпшенню функціонування державного сектора, неурядових організацій та державно-приватного партнерства за рахунок утворення людей, прихильних країні і розуміють, що досягнення колективних цілей залежить від якості проектування і н Тільда ​​або, впровадження та виконання державної політики.

&nbsp

Майстер в галузі державного управління пропонує оптимальне поєднання сучасних концепцій і методів у галузі управління і громадських організацій політику і процеси, вести, вести переговори, керувати конфліктом і виробництво ефективних змін в інститутах, на досягнення консенсусу. Ця програма підкреслює постійну посилання, яка повинна існувати між мети добробуту населення і як, не один обов'язково повинні бути об'єднані для отримання бажаних результатів від фінансових та людських ресурсів для навколишнього середовища, які впливають на можливості для реальних змін у суспільстві.

&nbsp

Після закінчення цього буде випускник професійного зору цілісного, оснащений експертиза та управління інструментами, необхідними для прийняття рішень в умовах невизначеності та постійних змін. Як студентам розвинути особисті навички, необхідні для керівництва і переговори комплекс організаційних процесів, здійснення і моніторингу програм і послуг.

&nbsp

&nbsp

Хто

&nbsp

Ця програма призначена для випускників з будь-якої дисципліни, які працюють або хочуть працювати в державному секторі, неурядових організацій або підрозділів соціальної відповідальності і відносин з державними органами в приватних компаніях.

&nbsp

&nbsp

Тривалість

&nbsp

Майстер в галузі державного управління має тривалість 18 місяців, ділиться на 6 кварталів. Заняття проводяться по п'ятницях з 4:30 до 8:30 вечора, і по суботах з 9:00 ранку до 12:30 вечора.

Останнє оновлення Сер 2011

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Іса - Інституту Estudios Superiores де адміністрації &nbsp Іса школи менеджменту є приватною, некомерційною організацією, яка надає державна служба і для всього суспільства і не залежить від пото ... Детальніше

Іса - Інституту Estudios Superiores де адміністрації &nbsp Іса школи менеджменту є приватною, некомерційною організацією, яка надає державна служба і для всього суспільства і не залежить від поточних економічних груп, політичних, релігійних чи державних. Венесуела прагне запропонувати школа міжнародного авторитету, і інших країнах Латинської Америки, академічної та інтелектуальної продукції, яка розуміє ваші проблеми та реалії управління. &nbsp Це одна з чотирьох шкіл менеджменту і бізнесу в Латинській Америці і 34 світу, щоб мати три найбільш важливих міжнародних акредитацій, на які припадає якість своєї академічної, продуктивність навчання та інтелектуального виробництва, за словами самого вимогливого стандартів якості. &nbsp Серед своїх стратегічних цілей на період 2009-2015 роки, включають в себе: Все більше число учасників в аспірантурі та виконавчої освіти. Прибуткові нові моделі покоління, створення і поширення знань. Поглиблення Учасник метод навчання по центру навчання. Розвиток відмінні викладання і досліджень в галузі міжнародного та місцевого значення, особливо в галузі підприємництва. Він має присутність в трьох найбільших містах Венесуели (Каракас, Маракайбо, Валенсії), для задоволення місцевих потреб ринку. Крім того, через Фонд перспективних досліджень в галузі управління (EGF), розташований в місті знань (Панама), зміцнює свою інформаційно-пропагандистську та послуг до Латинської Америки. Згорнути
Каракас , Панама-Сіті , Шанхай , Богота , Париж , Буенавіста , Новий Орлеан + 6 Більше Менше