Метою цієї дворічної програми є надання студентам твердих знань з машинобудування (механічне проектування, виробництво та технічне обслуговування, логістика та планування виробництва тощо) та суміжних галузей. З цією метою, курс спрямований на формування сучасного інженера-механіка, здатного інтегрувати традиційно відокремлені спеціалізовані галузі, такі як механічне проектування, мехатроніка, автоматизація, управління та логістика. Курс поділяється на дві різні галузі, в яких студенти можуть спеціалізуватися: «Механіка і автоматизація» і «Логістика і виробництво» .

113683__7RZ1255AB-min.jpg

Короткий опис програми міжнародного навчання

Майстер був створений на факультеті науки і техніки вільного університету в Больцано (Unibz). Майстер пропонується сингулярно з Вільного університету в місті Больцано та має міжнародний характер. Шлях "Логістика та виробництво" пропонується у співпраці з Магдебурзьким університетом Отто-фон Геріке (OvGU) і дозволяє отримати "подвійний ступінь".

Кар'єрні можливості

Випускники можуть розраховувати на роботу в галузях промисловості в таких функціях компанії: дослідження і розробки, проектування, закупівлі, виробництво, оперативне управління, внутрішня і зовнішня логістика, а також забезпечення якості. Як і для проведення позаштатної кар'єри в якості консультантів, курс надає студентам інструменти для роботи в компаніях з виробництва, механічної та мехатронної, виробництва енергії та конверсії, автоматизації та роботизованої промисловості або в державному управлінні.

Діяльність випускників буде спрямована на розробку та виготовлення інструментів, двигунів, машин та іншого механічного обладнання та / або управління постачанням матеріалів, управління операціями та логістики.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 5 інших курсів в Free University of Bozen-Bolzano »

Останнє оновлення Травень 19, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
2 Років
Денне навчання
Price
- в рік
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date