Майстер в галузі промислової машинобудування (MSc)

Загальні відомості

Опис програми

Задайте нам питання на WhatsApp

Мета цієї дворічної програми - надати вам надійні знання з машинобудування, поєднуючи традиційні інженерні курси з модулями управління.

Опис Курсу

Курс спрямований на підготовку професіоналів, які можуть впевнено працювати в інженерних галузях, які традиційно є окремими, такі як механічний дизайн, мехатроніка, автоматизація, управління та логістика. Можна вибрати дві спеціалізації: "Механіка та автоматика" або "Логістика та виробництво" . Останнє пропонується у партнерстві з Отто-фон-Геріке-Університет Магдебург (ОвГУ) з можливістю отримати подвійний ступінь.

З одного погляду

  • Ступінь класу: LM-33
  • Кредити ECTS: 120
  • Тривалість курсу: 2 роки
  • Курси викладаються англійською мовою (основна мова),
  • Німецька, італійська
  • Доступні місця: 40 EU 5 поза ЄС
  • Кампус: Бозен-Больцано
  • Вартість навчання: 1,334,50 євро на рік

Структура курсу

У перший рік деякі модулі, такі як економіка проектів та управління або управління якістю, є спільними для обох спеціалізацій.

З другого року модулі стають специфічними для обраної спеціалізації. Ви зможете вибирати з ряду модулів (визначених «характеризуючих» курсів), щоб налаштувати свій курс.

Програми обміну та стажування

В даний час ми пропонуємо програми обміну майже з 20 університетами-партнерами по всьому світу і є частиною великої мережі співпраці з роботодавцями в Італії та за кордоном, де можна пройти стажування.

Карєрні можливості

Випускники працюють у галузі промислової механіки в галузі досліджень та розробок, проектування та розробки виробів, оснащення, технології автоматизації, виробничої системи та проектування машин, закупівель, виробництва, управління операціями, внутрішньої та зовнішньої логістики та забезпечення якості.

Курс надає студентам інструменти для досягнення кар'єри в якості консультанта або для роботи у виробничих, механічних та мехатронічних компаніях, у виробництві та конвертації енергії, автоматизації, робототехніці або на державній службі. Наші випускники проектують та виробляють інструменти, двигуни, машини та інше механічне обладнання та / або керують закупівлями матеріалів, операціями та логістикою.

Застосування

Для того, щоб отримати доступ до курсу, вам потрібно буде довести, що ви вже володієте рівнем В2 з англійської мови. Якщо у вас немає офіційної сертифікації мови, ви можете скласти мовний іспит у нашому університеті.

Критерії відбору

Оцінки з вашого бакалаврату (бакалавр чи еквівалент).

Вступного іспиту чи співбесіди немає.

Задайте нам питання на WhatsApp

Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in ... Детальніше

The Free University of Bozen-Bolzano is located in one of the most fascinating European regions, at the crossroads between the German-speaking and Italian economies and cultures. Its trilingualism in teaching and research, its high level of internationalization as well as an ideal study environment guaranteed by its excellent facilities are some of the reasons why Unibz regularly reaches top positions in national and international rankings. Згорнути