Майстер в галузі нафтової, газової та енергетичної політики

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Майстер-програма " Економіка нафти і газу та проблеми міжнародної енергетичної політики " була започаткована в 2007 році МГІМО спільно з італійським університетом Univerità di Commerciale Луїджі Бокконі, який є визнаним європейським лідером у галузі економічної та ділової освіти, який співпрацює тісно співпрацюючи з найбільшими енергетичними компаніями світу.

Російсько-італійська магістерська програма "Економіка нафти і газу та проблеми міжнародної енергетичної політики" надає унікальну можливість студентам російської та італійської студентів стати фахівцями з моделювання та прогнозування економічного розвитку в галузях енергетики. Успішні випускники отримають ступінь магістра з економіки в світовій енергетиці від МГІМО (U) МЗС РФ та ступеня магістра (Laurea Specialistica) економіки та соціології з університету Бокконі з відповідними національними дипломами.

До програми магістрів можуть приєднатися особи, які мають ступінь бакалавра або спеціаліста, зацікавлені в отриманні поглибленої фундаментальної освіти у суб'єктів економіки, схильні до самостійної дослідницької та аналітичної роботи. Термін навчання за програмою - два роки. Протягом першого року студенти бакалаврів навчаться в університеті Бокконі в Мілані, Італія. Другий рік роботи в МІАП МГІМО в Москві.

Основні курси магістерської програми: «Економіка європейської інтеграції», «Статистика», «Розвиток математики», «Регулювання фінансових ринків», «Конкурентне право», «Аналіз ринку в енергетиці та кількісних методах», «Енергетична економіка та світова енергетика», «Управління в енергетичних компаніях та регулювання енергетичного сектору», «Міжнародні інвестиційні проекти» тощо.

Мова навчання англійська.

Науковим керівником програми є академік Нодарі А. Симонія, професор кафедри міжнародних проблем енергетики, член Російської академії наук.

Студенти зараховуються до програми після подання своїх досьє (комплектів документів).

Контакти

Академічний радник: професор Дегтярьова Ольга Іванівна http://mgimo.ru/people/degtyareva/

Координатор програми: Іванова Лада, МІЕП МГІМО

  • Тел. / Факс: 7 (499) 431-66-63
  • E-mail: ladaivanova2015@yandex.ru
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

MGIMO is the best Russian university for international students who are interested in studying foreign affairs. Its courses are modern, exciting and intellectually challenging. The University offers a ... Детальніше

MGIMO is the best Russian university for international students who are interested in studying foreign affairs. Its courses are modern, exciting and intellectually challenging. The University offers a broad range of undergraduate and graduate programs — from international law, political science, and economics, to journalism, business management, and energy policy. Згорнути
Одинцово , Мацерата , Сент-Ендрюс , Ненсі , Марбелья , Мілан , Монтерей , Париж , Рим , Читання , Женева + 10 Більше Менше