Майстер в галузі машинобудування

Загальні відомості

Опис програми

Опис

2-й цикл інженерних матеріалів, спеціальність "Матеріали для аеронавтики", спрямований на задоволення потреб ринку праці і має на меті підготовку фахівців з навичками та передовими знаннями з матеріалів для аеронавтики або суміжних областей, необхідних для здійснення інженерної діяльності в зростаюча промисловість намагається розширюватися в Португалії.

Майстер має на меті навчити студентів проявляти технічне та професійне лідерство, а також необхідну адаптованість у суспільстві в постійних змінах.

Промисловість потребує фахівців з матеріалів, які можуть оволодіти та впроваджувати ці знання в практичні застосування. З метою досягнення поставлених цілей цього циклу було розроблено цикл навчального плану у консультації з промисловістю, забезпечення інтересів майбутніх роботодавців та викладачів інших вищих навчальних закладів Португалії.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us.

Welcome to Atlântica! We have been preparing for your arrival and we are very excited that you have made the decision to join us. Згорнути