Майстер в галузі внутрішньої архітектури та дизайну

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Програма розроблена для того, щоб Ви могли вивчити потенціал просторів та структур за допомогою лекторів та практиків. Ви можете скористатися мультидисциплінарним студійним середовищем у Школі архітектури та дизайну, пропонуючи комплексний підхід до досліджень та вивчення. Ви можете вирішити співпрацю з науково-дослідницькою спільнотою в Школі, щоб повідомити про свої дослідження.

Це майстер дає вам можливість розвивати свої інтелектуальні та творчі підходи, щоб розглянути внутрішню архітектуру в контексті будівель та екологічного дизайну.

Як ти вивчаєш

Ви можете навчатися на денному, заочному або навчальному закладі та може змінити свій навчальний курс наприкінці будь-якого етапу. Всі студенти зараховані до магістерської програми. Тоді ви можете вибрати ступінь кваліфікації або продовжити повну програму.

Щотижневі години контакту з цією програмою можуть змінюватися залежно від обраних варіантів окремих модулів та етапу дослідження. Дослідження післядипломного рівня передбачає значну частку незалежного дослідження, вивчення матеріалу, висвітленого в лекціях і семінарах. Як загальне керівництво, на кожну годину в класі студенти повинні провести не менше двох-трьох годин у незалежному дослідженні. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до керівника програми.

Як ви оцінюєте

Формативна оцінка відбувається регулярно протягом всієї програми за допомогою критиків учнів, написання письмових завдань та перегляду результатів. Сумарна оцінка здійснюється через презентацію проекту за підтримки письмової проектної документації.

Оцінка зворотного зв'язку

Політика University of Lincoln щодо зворотного зв'язку з оцінкою спрямована на те, щоб науковці негайно повернули вам курси оцінок - зазвичай протягом 15 робочих днів після дати подання.

Особливості

Існує програма відвідування лекцій, яка має на меті забезпечити вам можливість навчатися у професійних практикуючих з великим досвідом роботи в галузі архітектури інтер'єру. Там можуть бути можливості взяти участь у навчальних поїздок за кордон. Додаткову інформацію про можливі додаткові витрати, пов'язані з даними навчальними поїздками, див. На вкладці "Платежі".

Вимоги щодо вступу

Перший чи другий клас з відзнакою або еквівалентний професійний досвід.

Міжнародні студенти вимагатимуть англійської мови на IELTS 6.0 з не менш як 5,5 в кожному елементі або еквіваленті. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Згорнути