Майстер в галузі біоінформатики

Загальні відомості

Опис програми

Ви хотіли б брати участь у розвитку охорони здоров’я та медицини завтра? Міждисциплінарна магістерська програма біоінформатики поєднує біологію з ІТ-інструментами, що походять із галузі інформатики. Ви матимете можливість обробляти, систематизувати та аналізувати великі набори біологічних даних, що дозволить вам внести свій внесок у розуміння (наприклад) прогресування захворювання та того, як пацієнти реагують на медичні методи лікування.

Про програму

Метою даної навчальної програми є надання вам ряду спеціальних навичок у галузі біоінформатики. Ви також розвинете свій потенціал для самостійного вирішення проблем, планування, проведення аналізів та збору, обробки та критичної оцінки результатів. У галузі біоінформатики ви будете вивчати курси, присвячені предметам, включаючи біоінформаційні алгоритми, програмування, масштабний аналіз даних та біоінформаційні дослідження та розробки. Ви також виконаєте дипломний проект у галузі біоінформатики. Ваші дослідження поєднуватимуть лекції з лабораторними роботами в ІТ-середовищі. Ви дізнаєтесь про різні комп'ютеризовані засоби для збору та аналізу даних дослідницьких проектів та біологічних експериментів, а також про різні методи аналізу (наприклад) послідовностей ДНК та даних про експресію генів.

Установчі курси в навчальній програмі

Це однорічна навчальна програма, і перший семестр складається з чотирьох курсів. Перші два курси - це Поняття та методи біоінформатики та біоінформаційного аналізу за допомогою Perl. Ці курси забезпечують як широке введення в цю галузь, так і базову основу в програмуванні та розробці алгоритмів. За ними слідують біоінформаційний аналіз за допомогою R та процес біоінформаційного дослідження. Біоінформаційний аналіз за допомогою R вводить мову програмування R та статистичний аналіз великомасштабних біологічних даних. Процес біоінформаційних досліджень включає серію семінарів, які дають змогу зрозуміти відповідні дослідження. Це також становить підготовчий курс до дипломного проекту. Другий семестр присвячений дипломному проекту, в якому ви будете формулювати та працювати з відповідною науковою проблемою.

Карєрні можливості

Ринок праці в галузі біоінформатики знаходиться в стані постійного розвитку. Відповідно до швидкозростаючого доступу до нових біологічних даних, відповідно зростає потреба у кваліфікованих біоінформатиках. Посади доступні в біонаукових компаніях, включаючи фармацевтичні компанії. Залежно від того, що ви вивчали під час базових досліджень, ви можете, наприклад, працювати молекулярним біологом, застосовуючи біоінформаційні методи, або біоінформатиком, розробляючи нові біоінформаційні методи та інструменти.

Можливості для подальшого вивчення

Після успішного завершення цієї навчальної програми ви можете продовжити дослідницьку програму з біоінформатики.

Дослідження в цій галузі

Дослідження в галузі біоінформатики швидко прогресують. Це можна розділити на розробку нових біоінформаційних інструментів та застосування інструментів для аналізу біологічних даних. Для дослідницької групи University of Skövde найважливіша область досліджень на даний момент стосується ідентифікації біомаркерів. Група проводить біоінформаційні дослідження у галузі диференціації стовбурових клітин.

Вимоги до прийому

Обов’язковою умовою є ступінь бакалавра (еквівалентний шведському ступеню бакалавра) з молекулярної біології, біомедицини або інформатики. Подальшою вимогою є підтвердження володіння англійською мовою, еквівалентне вивченню вищої середньої школи в Швеції, відоме як курс англійської мови 6 / курс англійської мови B. Це зазвичай демонструється за допомогою міжнародно визнаного тесту, наприклад, IELTS або TOEFL або еквівалента.

Відбір

Нагороди.

Мова

Курси проводяться англійською мовою.

Коли? Де? Як?

  • Період навчання: 18 січня 2021 - 16 січня 2022
  • Місцезнаходження: Skövde, кампус
  • Темп навчання: 100%
Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... Детальніше

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. Згорнути