Майстер в виконавських мистецтв Управління

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Дворічний магістра в розділі Виконання мистецтво управління готує студентів для глобальних кар'єри в цікавою і прибутковою галузі театрального мистецтва.

Театри є сприятливим вибором кар'єри, що підвищує розуміння культур, збагачує суспільство, і підтримує спадщину народів. Через методичної та інтелектуальної підтримки західних і регіональних навчань, студенти дізнаються стратегічні питання життєво важливі культурні аспекти в регіоні і за його межами. Вивчаючи технічні додатки, професійні вимоги і якість і темпи художника і місце управління, студенти стануть послідовними прихильниками виконавського мистецтва. Студенти розширити своє розуміння про особу музики та виконавського мистецтва, характерні для регіону. За крос-просування найкраще з обох світів, студенти дізнаються, щоб виділити регіональні вклади на захід і адаптувати західні форми живих виступів, а також налагодити взаємодію з іншими візуальних мистецтв формах, таких як кіно і відео.

Наш факультет складається з видатних професорів і зовнішніх робочих професіоналів, які домоглися всесвітнє визнання і надають глибоке знання інноваційних та сучасних підходів в виконавського мистецтва і управління місці.

Міжнародне визнання

Університет Париж-Сорбонна Абу-Дабі надає комбіновану досвід трьох всесвітньо відомих французьких університетів, включаючи Париж-Сорбонна, Париж-Декарта університету П'єра і Марії Кюрі. Це багату спадщину спільної досконалості тепер доступний в Абу-Дабі при Міністерстві освіти і визнаний у всьому світі.

Мережа

Кожен клас буде мати зменшена кількість студентів з різних країн. Суворе процедура відбору запис буде гарантувати якість ступеня і дозволить вам розширити свій особистий мережу з високим потенціалом однолітками.

Структура

Ступінь в розділі Виконання мистецтво управління ведеться англійською мовою і охоплює в цілому чотири семестри по два роки, починаючи з вересня. Призначені винятково графік курс включає ввечері й у вихідні класи з урахуванням студентів, які збираються об'єднати свої дослідження з роботою і працюючих фахівців.


Щоб переглянути брошуру, будь ласка, натисніть тут

Останнє оновлення Лип 2017

Про навчальний заклад

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts ... Детальніше

Welcome to Paris-Sorbonne University Abu Dhabi (PSUAD), your first step towards an international prestigious degree. Paris-Sorbonne University Abu Dhabi is a higher education institution that attracts not only the best students from the UAE, but also the best students from all over the Middle East and the around the world. Згорнути