Майстер в анімації персонажа

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Вивчення анімації, як у реальному виробничому середовищі.

Мета цього курсу полягає в тому, щоб навчити вас працювати у творчій галузі, щоб виробляти на професійному рівні будь-який вид роботи, пов'язаної з анімацією персонажа, орієнтованою на індустрію розваг.


Для кого це?

Він призначений як для професіоналів у цій галузі, так і для людей, які хочуть побудувати кар'єру в галузі анімації та / або виробництва CGI. Це навчання для випускників, а також не аспірантів, оскільки це повністю автономне та емпіричне навчання в новому професійному секторі. За допомогою цього тренінгу людина отримує професійну категорію Character Animator, яка може працювати в кіно, шортах, рекламі, відеоіграх тощо. Не існує передумов, ви починаєтесь на рівні 0 і призначені для всіх глядачів.


Програмне забезпечення

ZBRUSH - ОБРОБКА ТЕЛЕВІЗОРІВ - МАРШРУТНИЙ ДИЗАЙНЕР - MARMOSET - XNORMAL - TOPOGUN - PHOTOSHOP - MAYA o 3DSMAX.


Вимоги

Цей курс для всіх, але існує обов'язковий тест доступу .


Насолоджуйтесь нашою ексклюзивною програмою StartUp

Створіть свій старт із власним проектом.

Скористайтеся перевагами нашої 8-місячної програми прискорення, яка дає поради та тренінги, необхідні для розвитку всіх видів підприємницьких проектів. Працюйте окремо або зібрати своє власне обладнання, скористайтеся нашим ноу-хау та всіма нашими можливостями. Завершіть тренування з успішним проектом та професійним демо-котушком.


Також доступний

  • Диплом: 24 місяці
  • Бакалавр: 32 місяці
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1994, as a Center specialized in CGI - COMPUTER GENERATED IMAGES - (Infographics, 3D Animation, Video Games, Cinema, Advertising and Special Effects) and Digital Image (Graphic Design, Post ... Детальніше

Founded in 1994, as a Center specialized in CGI - COMPUTER GENERATED IMAGES - (Infographics, 3D Animation, Video Games, Cinema, Advertising and Special Effects) and Digital Image (Graphic Design, Post-Production, Viral Video, Short Film, Fashion Films and Web ). With more than 3 million hours of training, our methodology, a pioneer at the international level, allows us to find work in the most important top studios on the planet. Згорнути
Лос-Анджелес , Валенсія , Валенсія + 2 Більше Менше