Майстер візуального дизайну

Загальні відомості

Опис програми

Десять надзвичайних місяців. Навчіться у кращих професіоналів галузі.

Для кого?

Курс орієнтований на дизайнерів, які мають ступінь першого ступеня та / або професійний досвід у галузі графіки, зображень, комунікацій, продукту та редакторської тематики. Це Майстер для тих, хто думає, що деталі мають значення і переконані, що спілкування та досвід визначаються емоційно, творчо та художньо максимально стратегічно.

Програма

Робота та мислення разом: Студенти розробляють - проектують - композицію, дизайнерські та поліграфічні навички типографії та фотографії, а також основи візуалізації та прототипування даних як технічних / художніх основ для формування ідей. У той же час студенти відчувають різні підходи до дослідження, розуміючи тему дизайну та її обмеження та генеруючи ефективні ідеї. Проекти стосуються різних сфер культурного, комерційного та редакційного зображення та комунікації з артефактами для фізичного та цифрового світу.

Схвалення

Для якості та ефективності дидактичної моделі Майстер отримав меценатство:

68300_AIAP.jpg

AIAP
Італійська асоціація дизайну візуальних комунікацій

Ведучий курсу Франческо Кавалі, креативний директор

Франческо Кавалі зібрав понад двадцятирічний досвід роботи в галузі візуального спілкування як креативний директор та стратегічний дизайнер. Він живе і працює в Мілані, де заснував Лефлофт разом з Бруно Дженовезе, Девідом Паскуалі та Андреа Браккалоні, навчаючись містобудування в Міланській політехніці. З 1997 року офіс розробив понад 900 проектів для клієнтів в Італії та за кордоном. Від фірмового стилю до публікації та курінгу подій, він працював серед Moleskine, Documenta, FC Internazionale, Milan Triennale, Cassina, Colmar та Subito. У 2009 році він покинув Мілан тимчасово, щоб відкрити допоміжний офіс у Нью-Йорку. Протягом багатьох років він поєднував свою професійну роботу з просуванням дизайнерської культури через асоціацію Ministero della Grafica та викладання на факультеті дизайну в Міланській політехніці та інших школах. У 2015 році він створив Luft, дослідницький аналітичний центр Leftloft, семінар для мозкового штурму про значення та практику сучасних дизайнерських процесів, який організовує багатопрофільні дискусійні заходи.

Студії

Вчитися безпосередньо у головних героїв означає здобути джерело бачень та найсучасніші методи. На відміну від традиційного Майстра, Майстер Раффлз Мілано приносить знання в класі через графічні студії на вершині ринку, які чергуються в класі протягом десяти місяців.

Компанії

За майже тридцять років діяльності Raffles Group створила міцну мережу партнерів, які співпрацюють у курсах трирічних та магістерських. Репутація компаній і якість розвинених відносин є запорукою рішучо родючої зустрічі між освітою та діловими світами.

Adidas, Aigner, B

Понеділок розмову

Кожного понеділка ввечері, о 18:00, Раффлс Мілано запрошує студентів зустріти чудового персонажа в сцені дизайну, стилю та культури проекту. Слухати безпосередньо історії та ідеї, які впливають на ринок та роблять наш розум більш прогресивним - це чудова можливість інтегрувати академічні програми. Ось зустрічі наступного року.

Вхід

Коли ми отримаємо необхідну документацію та мотиваційний лист, написаний кандидатом, керівництво призначить дату вступного інтерв'ю з керівником курсу або за необхідності з директором коледжу. Якщо їх профіль буде визнаний придатним, кандидати отримають офіційне повідомлення про прийняття їх заявки, що в будь-якому випадку не є обов'язковим для кандидата.

Додатки

- автобиографія
- художнє та / або професійне портфоліо
- мотиваційний лист
- копія ступеня бакалавра / диплома про закінчення навчання
- паспорт або посвідчення особи для громадян Італії та ЄС-ЄАВТ

Збори

Студенти ЄС / ЄАВТ

Вартість зарахування - 3000 євро

Вартість навчання 15 000 євро

Студенти, які не є членами ЄС / ЄАВТ

Вартість зарахування - 3000 євро

Вартість навчання 23 000 євро

Останнє оновлення Січ 2020

Про навчальний заклад

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look th ... Детальніше

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look the future straight in the eye. And above all, a school that has gathered together a formidable team of lecturers, in many cases leading names on the international style and design scene. Згорнути