Майстер освіти

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Майстер освіти

Майстер освіти в спільних викладання та навчання забезпечує новий рівень навичок і повноважень, якими володіють досвідчених викладачів, що прагнуть просувати свою кар'єру в сфері освіти.

Програма пропонується учителям, що утримують в даний або повністю, які мають право на сертифікат професійного Флорида, і орієнтована на подальший розвиток передові знання і досвідчений практику самих професійних і кар'єрних налаштованих вчителів.

Престижні Повноваження

Після більш ніж 100 років підготовки вчителів, репутація Південної Флориди серед педагогів є неперевершеним. Визнання за їх керівництво, управління та мотиваційних здібностей, наші випускники користуються високій швидкості з працевлаштування, і впливаючи своїх класах, школах і громадах на щоденній основі.

Навчальний план передбачає як практичні знання, і професійні можливості співпраці через партнерство з практиками, які працюють в школах щодня. Ви будете мати можливість з'єднатися з тих самих людей, які допоможуть вам просунути Вашу кар'єру.

Експерт факультет

Ви можете мати високий ступінь впевненості в професорів, співробітників і практиків, які допоможуть вам досягти успіху. Кожен викладач в аспірантурі отримав ступінь доктора. Вони є експертами в своїй області, в результаті чого практичний, реальний досвід в класі і клінічних умовах.

Гнучке розклад

Ви можете заповнити ваш ступеня, як всього лише чотири семестри. Курси 100% онлайн і забезпечити гнучку і зручну планування, який відповідає вашим потребам через інтернет і клінічної навчання.

Ваучери

Вчителі, які беруть на освіту Студент Флорида Південної коледж польових досліджень або стажування заробити ваучер на один безкоштовний Південної Флориди Коледжу освіти курсу, до чотирьох кредитів. Там немає обмеження на кількість ви можете заробити; Однак, вони не підлягає передачі. Ваучери можуть бути застосовані до будь-якій школі освіти курси, пропоновані і можуть бути використані в сторону завершення програми ступеня. Ви відбулося студентське стажиста FSC? Зв'язатися з нами викупити ваш безкоштовний курс.

Школа освіти також пропонує докторську ступінь у галузі освіти Лідерство (EDD) для тих, хто бажає продовжити високий рівень освіти та лідерства в своїй галузі.

MED ПРИЙОМУ ВИМОГИ

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

  1. Заповнена анкета на сайті випускник;
  2. Сертифікація учитель (заявник повинен мати або бути повністю право на Florida Професійний педагог сертифікат);
  3. Резюме або CV з освіту і досвід роботи;
  4. Про себе ваші очікування випускника програми включають в себе особисті та професійні цілі;
  5. Отримав ступінь бакалавра з регіональну акредитацію установи вищої освіти, перевіряється офіційному стенограму всіх дипломну роботу завершеною з кумулятивним середній бал 3,0 в цілому або композитний оцінка 297 на GRE або 393 на килимку випробувань;
  6. (Може бути використаний FSC рекомендацій форми) Три професійні рекомендації.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The oldest private college in Florida, Florida Southern College was founded in Orlando in 1883 as South Florida Institute.Soon afterward, it moved to Leesburg. In 1885, a college curriculum was added ... Детальніше

The oldest private college in Florida, Florida Southern College was founded in Orlando in 1883 as South Florida Institute.Soon afterward, it moved to Leesburg. In 1885, a college curriculum was added and the college was opened to male and female students. In 1901, the college moved to Sutherland, now Palm Harbor, and in 1906, it was renamed Southern College. The college temporarily moved to Clearwater from 1921 to 1922, and in 1922, it moved again to the shores of Lake Hollingsworth in Lakeland. In 1935, the Trustees adopted the name Florida Southern College. Згорнути