Майстри - ваш паспорт для ділового світу.

Tour Access Masters Tour познайомить вас з широким спектром магістерських програм і зв'яже вас з представниками деяких кращих бізнес-шкіл світу. Реєструючись, Ви отримаєте доступ до повної програми заходу.

Відкритий ярмарок

Відкрита ярмарка дає можливість майбутнім студентам зустрітися з представниками шкіл на своїх стендах без попереднього призначення, але після реєстрації на заході. Магістерські програми, представлені під час цієї частини заходу, охоплюють широкий спектр галузей, включаючи інженерію, фінанси та бухгалтерський облік, гуманітарні науки, інформаційні технології, міжнародні відносини, правові та правові дослідження, менеджмент, маркетинг, математику, медицину та медсестринство, науки, соціальні науки .

Зустрічі "один на один" та "дует"

Зустрічі «один на один» та «Дует» присвячені кандидатам, які зацікавлені в бізнес-програмах з менеджменту, маркетингу та фінансів. Майбутні студенти, які зареєструються на заході, будуть заплановані на 20-хвилинні зустрічі з директорами прийому та представниками шкіл. Слот зустрічей ретельно призначається командою Access Masters до початку заходу, щоб кандидати могли зустрітися з бізнес-школами, які відповідають їхнім інтересам та вимогам.

Додаткові переваги

  • Отримайте пораду та підтримку підготовки магістра
  • Отримайте GMAT, GRE, TOEFL, IELTS та стипендію
  • Візьміть участь у розіграші, щоб виграти безкоштовний візит до кампуса

Реєстрація онлайн безкоштовно перед початком заходу, щоб мати можливість зустрітися з представниками вищих навчальних закладів та бізнес-шкіл.

  • Дата заходу - середа, 14 лютого 2018 р
  • Місце проведення - Нью-Делі LaLiT, проспект Барахамба, Connaught Place
  • Час проведення заходу:
    • 14:30 - 21:10: конференції, відкриті виставки, зустрічі "один на один" та "дует".
  • Стимули - виграти безкоштовний курс GMAT від Jamboree
  • Школи - Університет Сіракуз, Школа бізнесу Хат, Університет Ноттінгемської бізнес-школи, Університет Сан-Франциско, Школа менеджменту
Доступні навчальні програми:
англійська

Переглянути 15 інших курсів в Access Masters »

Останнє оновлення March 9, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
1 День
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date