Майстер Консалтинг і експертиза в галузі суспільних дій

Загальні відомості

Опис програми

курс

професійний

Цілі навчання

Пропозиція Francophone студентам навчання на високому рівні кар'єри в громадській діяльності, взяту в широкому сенсі цього слова.

можливості

Цей ступінь магістра готує студентів до досвіду та вищих керівних посад у державних або регіональних, провінційних та муніципальних державних адміністраціях; державні установи або установи або автономні регулюючі органи; державні, напівдержавні або приватні структури, що беруть участь у виробництві державних програм та управління державними службами; в раді виборних посадових осіб як особистих співробітників у своїх політичних кабінетах; у сфері експертизи, стратегічного консалтингу, портування проектів та комунікації впливу в рамках консалтингових фірм, що спеціалізуються на підтримці громадських рішень.

Академічні партнери та дипломи

Цей тренінг організований у тісному партнерстві з Інститутом політичних досліджень Тулузи, а також з Новим Болгарським університетом. Дипломи, отримані після закінчення навчання:

  • Ступінь магістра "Консалтинг, експертиза та громадська діяльність" (CEAP), Університет Тулуза 1 Capitole
  • Диплом Нових болгарських університету смуг (горбик) Софія для студентів, які вибирають для подвійного диплому.

Тривалість навчання та деталі

Навчання має в цілому 290H, 250 годин-особи. Навчання відбувається в повний час з початку жовтня до кінця квітня, а потім інтернатура по крайней мере 3 місяці для професійних курсів і практичних досліджень для пошуку шляхів.

реєстрація

Кандидати, нарешті, допущені до вступних іспитів в ESFAM, які висловили бажання зробити Рада Майстрів і знання в сфері громадського дії «(АТЕС) буде потім представлені на процедуру прийому на записи, відповідно до умов інститут політичних досліджень в Тулузі.

Студенти, які, після вибору їх записів, які були допущені до Вчителя будуть студенти регулярно навчаються в Інституті політичних досліджень Тулузи, насолоджуючись болгарської статус студента на час навчання в Софії. Ті, хто вибирають для двох ступенів, також будуть включені в додаток до шишка.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe ce ... Детальніше

L’ESFAM a été la réponse prompte et adéquate de la Francophonie institutionnelle et de la République de Bulgarie aux besoins de formation des cadres de haut niveau des pays de la région de l’Europe centrale et orientale, confrontés après 1990 aux difficiles problèmes de gestion de la transition. La décision de création de l’ESFAM a été prise par le 5ème sommet des Chefs d’État et de gouvernement ayant le Français en partage (Ile Maurice, octobre 1993). Згорнути