курс

професійний

Цілі навчання

Пропозиція Francophone студентам навчання на високому рівні кар'єри в громадській діяльності, взяту в широкому сенсі цього слова.

можливості

Цей ступінь магістра готує студентів до досвіду та вищих керівних посад у державних або регіональних, провінційних та муніципальних державних адміністраціях; державні установи або установи або автономні регулюючі органи; державні, напівдержавні або приватні структури, що беруть участь у виробництві державних програм та управління державними службами; в раді виборних посадових осіб як особистих співробітників у своїх політичних кабінетах; у сфері експертизи, стратегічного консалтингу, портування проектів та комунікації впливу в рамках консалтингових фірм, що спеціалізуються на підтримці громадських рішень.

Академічні партнери та дипломи

Цей тренінг організований у тісному партнерстві з Інститутом політичних досліджень Тулузи, а також з Новим Болгарським університетом. Дипломи, отримані після закінчення навчання:

  • Ступінь магістра "Консалтинг, експертиза та громадська діяльність" (CEAP), Університет Тулуза 1 Capitole
  • Диплом Нових болгарських університету смуг (горбик) Софія для студентів, які вибирають для подвійного диплому.

Тривалість навчання та деталі

Навчання має в цілому 290H, 250 годин-особи. Навчання відбувається в повний час з початку жовтня до кінця квітня, а потім інтернатура по крайней мере 3 місяці для професійних курсів і практичних досліджень для пошуку шляхів.

реєстрація

Кандидати, нарешті, допущені до вступних іспитів в ESFAM, які висловили бажання зробити Рада Майстрів і знання в сфері громадського дії «(АТЕС) буде потім представлені на процедуру прийому на записи, відповідно до умов інститут політичних досліджень в Тулузі.

Студенти, які, після вибору їх записів, які були допущені до Вчителя будуть студенти регулярно навчаються в Інституті політичних досліджень Тулузи, насолоджуючись болгарської статус студента на час навчання в Софії. Ті, хто вибирають для двох ступенів, також будуть включені в додаток до шишка.

Доступні навчальні програми:
  • французький

Переглянути 6 інших курсів в L’École Supérieure de la Francophonie pour l'Administration et le Management »

Останнє оновлення Квітень 6, 2019
Цей курс Кампус засновані
Duration
1 Рік
Денне навчання
За розташуванням
За датою
End Date
Кві 30, 2020
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date
Кві 30, 2020