Майстер ІТ в бізнесі (MITB)

Загальні відомості

Опис програми

Остаточний Майстер ІТ в бізнесі (MITB) програма дасть вам безпрецедентний край зі знанням даних, процесів, технологій та стратегій управління. З дві унікальні спеціалізації треків на вибір, ви будете готові до лідерства в галузі в період трансформації.

Фінансові послуги трек: Збільшення зростання Сінгапуру як банківська Азії і фінансовий центр вимагає нову породу бізнес ІТ-фахівців для швидко зростаючого сектора фінансових послуг. БМУ MITB (FS) це інтенсивна програма призначена для нареченого професіоналів світового класу адепт в управлінні процесами, операцій, технологічних рішень та інноваційних стратегій. Його навчальна програма, за участю більш ніж 60 галузевих експертів, забезпечує глибокі знання бізнес-методів і концепцій управління для технології та операцій групи. MITB (FS) призначений для професіоналів Т & O, бажають розширити свої знання для просування своєї кар'єри і для інших фахівців, які прагнуть вступити на банківській T & O кар'єри.

Аналітика Підписка: В умовах жорсткої конкуренції, сортувальної бізнес-аналітики і даних Analytics на основі реального часу для прийняття рішень, створення цінності і розвивати міцні конкурентні переваги є обов'язковою умовою. БМУ MITB (АТ) є першою програмою професійні майстри Азії для задоволення цього попиту. Со-розроблений провідними глобальними та регіональними фірмами сектора з гостинності, туризму, ланцюжки поставок, роздрібна торгівля, охорона здоров'я, державний сектор і телекомунікації, вона обіцяє надійну і систематичне розуміння через процеси, операції, даних, технологічних рішень і нагляду управління. Вона спрямована на професіоналів з досвідом роботи в галузі комп'ютерних наук, інформаційних систем, ІТ, інженерно або наук.

Аналітика Track (Blended Learning): MITB Analytics Змішане навчання прагне забезпечити високу якість програми, яка доступна для глобальної аудиторії (з акцентом на Азії), який слідує за навчальний план існуючого MITB (Аналітика). Програма MITB змішане навчання дозволить для професіоналів, які не можуть переїхати в іншу країну, щоб продовжити освіту в аспірантурі. сесій класу представляють собою поєднання лицем до лиця лекції та онлайн-лекції з обговорення, практичні лабораторії сесій, рішення проблем практичних занять і групової роботи.

Фінансові послуги Аналітика Трек: Технологія штовхає конверт для фінансових установ у багатьох фронтах - наприклад, дані про клієнтів, міри ризику, ємності, ринкових очікувань та операційної ефективності. Установи, які використовують на аналітиці, щоб отримати інформацію про їх клієнтів, операцій і ринкових можливостей можна позиціонувати себе для продовження успіху. Перетворення даних в дієві ідеї вимагають аналізу і людей, що володіють знаннями в області бізнесу і навичок у використанні інструменти. Аналітика може бути використана у всіх напрямках бізнесу у фінансовій установі в областях, які включають, але не обмежуються виснаження клієнтів, перехресні продажі, вартість операції може бути розблокований за допомогою аналітики. Крім того, аналітики сприяти боротьбі з шахрайством більш ефективно, захищаючи клієнтів. Сьогодні, управління ризиками необхідно активізувати; Оптимізація необхідна для їзди прибуток. MITB (ФА) заклинання спритність в перекладі даних в конкретних дієві ідеї, які управляють зростання фінансової індустрії послуг

житловий програми

Неповна & Full Час Дослідження Денне кандидатура від 1 року до максимум 2 роки і 8 місяців.

Вечірнє кандидатура 2 років до максимум 4 роки.

MITB програма працює його навчальний рік на 3 регулярних умовах. Кожен з цих 15-тижневих регулярних вираженні потім додатково розділити на дві 7-тижневих міні-точки з 1-тижневої перерви.

Всі заняття проводяться або на будні дні ввечері з 7 вечора року, в суботу вранці, або суботу після полудня. Ці таймінги були обрані для розміщення робочих графіків наших студентів-заочників, які одночасно працюють і наші студенти повний робочий день, які займаються з галузевими програмами.

Blended Learning Неповна Дослідження

Неповний Кандидатура не менше 1 року і не більше 3-х років. Аналітика програми (Blended Learning) матиме в цілому 4-х блоків в навчальний план, що охоплює 13 одиниць курсу (CU-х). Викладання термінів ділиться на 4 блоки по 12 тижнів кожний. Кожен блок починається з житловою періоду до 1 тижня, потім 10 тижнів інтернет-сеансів. Термін перерву в один тиждень в кінці кожного блоку. Вся програма займає 48 тижнів включно термінових перерв.

Збори

Застосування: S 100 $

Реєстрація

Сінгапур Громадяни та постійні жителі - S $ 400 Іноземці - S $ 500

Навчання *: S $ 45000

житловий програми

академічний календар

Програма MITB запускає навчальний рік на основі цього університету управління Сінгапуру, який працює на 3 регулярних умовах.

Кожен з цих 15-тижневих регулярних вираженні потім додатково розділити на дві 7-тижневих міні-точки з 1-тижневої перерви.

Розклад

Всі заняття проводяться або на будні дні ввечері з 7 вечора року, в суботу вранці, або суботу після полудня. Ці таймінги були обрані для розміщення робочих графіків наших студентів-заочників, які одночасно працюють і наші студенти повний робочий день, які займаються з галузевими програмами.

Blended Learning Неповна Дослідження

академічний календар

Аналітика програми (Blended Learning) матиме в цілому 4-х блоків в навчальний план, що охоплює 13 одиниць курсу (CU-х). Кожен блок буде починатися з 3 лицем до лиця уроки 3 години кожен, щоб покрити перші 3 уроки. Віч-на-віч уроки будуть записуватися, щоб допомогти тим, хто не може бути присутнім на цих засіданнях. сесій класу буде поєднувати в собі лекції з дискусіями, практичні лабораторії сесій, рішення проблем практичних занять і групової роботи. Іспити будуть проводитися під час лицем до лиця сесій в наступному кадрі, хоча онлайн очних іспитів також будуть доступні в кожному конкретному випадку на індивідуальній основі ".

Розклад

Протягом 1-го тижня кожного блоку (житлові дослідження - з понеділка по суботу), класи починається о 9 ранку до 12 вечора з перервою з 12 вечора до 2 годин, а потім ще один клас у другій половині дня, починаючи з 2 вечора до 5 вечора.

Під час онлайн-сесій з тижня 2 до 11, заняття проходять по вечорах в п'ятницю з 9 вечора до 10:30 вечора і в суботу вранці з 10.30 до 12 вечора і після обіду з 12.30 до 2 годин.

Щоб дізнатися більше, будь ласка, натисніть тут.

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Згорнути