Магістр PSRS - Фотоніка для безпеки, надійності та безпеки

Загальні відомості

Доступних місць: 4
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Ми є європейським академічним консорціумом, який пропонує магістерську ступінь PSRS (https://www.master-photonics4security.eu/), розроблену та керовану унікальним світовим університетсько-діловим співробітництвом 4 європейських університетів, 26 академічних партнерів та 24 промислових лідери по всьому світу.

Дворічна (120 ECTS) спільна магістерська програма Еразма Мундуса, спрямована на підготовку наступного покоління висококваліфікованих фахівців у передових технологіях візуалізації, передовій обробці зображень, обчислювальній візуалізації, технологіях штучного інтелекту, біометрії, розпізнаванні образів, поведінковому аналізі, методології спектрометрії, датчики на основі фотоніки, мікронанотехнології, лазерна обробка та поверхнева функціоналізація для вирішення сучасних та майбутніх суспільних проблем, пов'язаних із безпекою та безпекою людей, товарів та навколишнього середовища.

Студенти отримуватимуть освіту завдяки сильній взаємодії з промисловими партнерами у різних сферах застосування: виявлення небезпечних та \ або незаконних товарів, виявлення підозрюваних осіб на кордонах, ідентифікація підпису за безготівкову оплату, боротьба з підробкою, криміналістикою та маркуванням безпеки, аналіз біологічних систем, виявлення сонливості водія, системи ідентифікації у разі виникнення надзвичайних ситуацій, вимірювання міжміських відстаней, застосування біомедичних засобів, медична діагностика, контроль забруднення, поліпшення зору водія, допомога в русі (системи запобігання зіткненням), контроль промислового виробництва, допомога для більш ефективного сільського господарства, безпечності харчових продуктів, лабораторних біосенсорів, ідентифікації хімічних речовин та біологічних чи неорганічних матеріалів, високоточного виготовлення фотонних приладів, створення функціональних поверхонь та сучасних матеріалів у промисловості.

Вимоги до вступу / Критерії прийнятності

Нижче наведені мінімальні вимоги, щоб мати право на програму PSRS. Зверніть увагу, що додаткові вимоги щодо прийняття вимог поширюються на заявників, які мають бути розглянуті на стипендію спільної магістерської програми "Еразмус Мундус" (EMJMD), зокрема, непридатність заявників, які вже користувалися стипендією EMJMD або які подали заявку на більш ніж 3 програми EMJMD.

Адміністративний процес

 • Дотримання календаря та термінів подання заявок;
 • Автентичність, повнота, сертифікація (сканування оригінального документа або завірений переклад), переклад (лише англійська версія) файлів додатків.

Академічні передумови

 • Кандидати повинні мати бакалавр наук (або будь-яку національну визнану ступінь першого циклу, еквівалентну 180 ECTS), бажано в галузі техніки, інформатики чи фізики. (Хоча ця умова обов'язково повинна бути виконана під час зарахування, консорціум приймає заявки від студентів на останньому курсі вищої освіти);
 • Кандидати повинні володіти міцним академічним досвідом у загальних галузях фізики, техніки та інформатики.

Мовні вимоги

 • Мова навчання - англійська. Студенти, як очікується, випускають магістерську дисертацію англійською мовою. Тому вимагається сильне володіння письмовою та усною англійською мовою. Кандидати повинні будуть продемонструвати під час подання заявки знання англійської мови, еквівалентні рівню В2 в Єдиній європейській системі відліку (CEFR).
 • Рівень англійської мови оцінюватиметься на основі тестових балів, поданих заявником, супровідного листа та співбесіди.

Адекватні фінансові ресурси

 • Кандидати повинні повністю усвідомлювати фінансові витрати програми та витрати на проживання у приймаючих країнах. Незважаючи на те, що наша політика стипендій дозволить більшості студентів фінансувати весь період навчання, студентам, які фінансуються самостійно, яким не було призначено стипендію, потрібно буде подати гарантію повної фінансової підтримки (додається до Угоди про навчання та до зарахування) . Це потрібно для того, щоб у вас було достатньо коштів для покриття всього періоду навчання. Щоб подати заявку на отримання студентської візи, вам потрібно буде документувати своє джерело / доходи. Будь ласка, зверніться до бюджетного моделювання для оцінки ваших фінансових можливостей.
 • Від цієї вимоги звільнені власники стипендій Erasmus для спільної магістерської програми.

Для інформації

 • Відсутність дискримінації за національністю, статтю, віком, релігією, станом здоров'я;
 • Присвячений досягненню справедливості для жінок у науці, консорціум підтримує жінок, які стикаються зі складними обставинами або перешкодами для їх повної участі. Більш детальну інформацію про послуги, які доступні жінкам, які планують записатись під час догляду за дітьми, можна знайти в службі Academic Services.
 • для отримання додаткової інформації про майстер PSRS, перейдіть на href = "https://www.master-photonics4security.eu/

Енні Спратт / Unsplash

Критерії вступу

 • Кандидати повинні знати, що приєднання до PSRS - надзвичайно конкурентний процес, який вимагає часу.
 • Будуть відібрані лише найкращі 25 претендентів. Результат рейтингу визначатиме присудження стипендій EMJMD та інших стипендій кращим заявникам.
 • Метод та критерії, що використовуються для оцінки заявки, детально описані в процесі відбору.

Результати навчання

Після закінчення програми PSRS студент повинен мати можливість:

 1. Застосовуйте знання з фотоніки, науки про дані та основи мікронанотехнологій.
 2. Розробити та провести експерименти із зображеннями, технологіями, мікронано-технологіями або лазерними процесами.
 3. Аналіз та інтерпретація даних методами обробки даних або методами штучного інтелекту.
 4. Визначте, сформулюйте та вирішіть проблеми фотоніки чи цифрової фотоніки.
 5. Розробити систему, компонент або процес для задоволення виробничих потреб.
 6. Функціонування в мультидисциплінарних, мультикультурних та географічно поширених командах.
 7. Зрозуміти професійну та етичну відповідальність.
 8. Ефективно спілкуватися в усній, письмовій та інших засобах масової інформації.
 9. Мати широку освіту, необхідну для розуміння впливу наукових рішень у глобальному та суспільному контексті та для досягнення сталого розвитку.
 10. Визнайте необхідність займатися навчанням протягом усього життя та вміння це робити.

Визначення вищевказаних якостей навчання є мінливим, оскільки вони є результатом тісної участі наших промислових партнерів у навчальному дизайні PSRS. Отже, вони, ймовірно, перейдуть з одного семестру в інший, щоб найкращим чином задовольнити вимоги роботодавців.

Вартість участі

Програма PSRS користується фінансовою підтримкою спільної магістерської програми, що фінансується Європейським Союзом. Ця підтримка дозволяє реалізувати дуже привабливу стратегію стипендій для залучення кращих студентів.

Вартість участі відрізняється, якщо ви перебуваєте з (тобто є громадянином) країни-учасниці програми (країни-члени Європейського Союзу та країни неєвропейського союзу, розташовані в Європі) або "країна-партнер" (в основному решта країн світу) . Ця відмінність відображає обґрунтування фінансових інструментів зовнішньої діяльності Європейського Союзу, нашого головного фінансового спонсора.

Витрати на участь у заходах 2020/2022 встановлюються таким чином:
- Країна програми Країна-партнер
2020/2021 (2 семестри) 4500 € 9000 €
2021/2022 (2 семестри) 4500 € 9000 €
Загальні витрати на участь (вся програма) 9000 € 18 000 €

Студенти, які самостійно фінансуються, зможуть оплачувати витрати на участь у три внески.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Faculty of Sciences and Technology has about 30 different streams of study in its departments. Almost 2700 students study on the campus La Métare or Manufacture.

The Faculty of Sciences and Technology has about 30 different streams of study in its departments. Almost 2700 students study on the campus La Métare or Manufacture. Згорнути
Saint-Étienne , Турін , Йоенсуу , Créteil + 3 Більше Менше