Магістр (MA) у банківській справі та фінансах

Загальні відомості

Опис програми

Загальний опис


Магістр гуманітарних наук (MA) в області банківської справи та фінансів пропонує підвищення кваліфікації економіки і дозволяє студентам віком до приймати самостійні економічні, проектно-орієнтованих завдань. Ступінь готує студентів займати посади в економічно-орієнтованих кар'єри і ввести додаткові дослідження на рівні доктора.

Структура дослідження (СР = точки ECTS кредитів): чотири поля дослідження відрізняються з посиланням на конкретні вимоги. У банківська справа та фінанси, 33 СР, придбаних в обов'язкові поля разом з мінімум 27 СР в області корпоративних фінансів, фінансової економіки, кількісні фінансів і фінансових послуг. Мінімум 6 CP купуються в кожному з області політичної економіки і ділового адміністрування. Студенти також мають вибір фокусування з окремих предметів. Нарешті, магістерська дисертація доводиться ще 30 CP.

Ключові особливості

Світовий клас факультету: М. А. у галузі банківської справи та фінансів має честь звернути на видатні здібності в економіці, бізнесі та емпіричних методів. Університет економіки Департаменту Цюріх займає перше місце в німецьких регіонах кажучи, і є одним з головних в усьому світі

Інноваційні, орієнтованих на якість програми: Ми науково-орієнтованих установа, яка поєднує в собі теорію з упором на передній край емпіричних методів. Наш унікальний, міждисциплінарної програми відповідає найвищим стандартам якості і готує студентів для широкого спектру можливостей для кар'єрного зростання в багатонаціональній організації, економічні інститути, і наукові кола, зокрема.

Міжнародне світогляд: Магістр в галузі управління та економіки у відповідь на зростаючу потребу бізнесу міжнародно доглянуті талант і озброює студентів з інструментами для обробки складних проблем все більш глобалізованої економіки. Наші професори принести в клас багатство міжнародного досвіду. Студенти також надходити з різних країн. Деякі курси Progam Майстер викладаються англійською мовою. Знання німецької мови є обов'язковою вимогою.

Конкурентні тарифи: Є немає окремої плати за магістратуру. Студенти платять лише раз на два роки плату за навчання у 700CHF, що всі студенти вступив до Університету Цюріха підлягають.

Прийом: Прийом до М. заснований на успішному завершенні ступінь бакалавра в області бізнесу або економіки.

Місто Цюріх: Протягом багатьох років, Цюріх входить до числа міст світу з найвищою якістю життя. Місто пропонує безліч різноманітних культурних та розважальних заходів і відмінно розвиненої мережі громадського транспорту. Цюріх є міжнародний місто з приємним розміру (населення 340,000) і легко впізнати. Цюріх є приємним місцем, щоб отримати майстер. Його велика спільнота університету та спеціалізації в економічних дослідженнях зробили основний європейський центр знань.

Останнє оновлення Лют 2011

Про навчальний заклад

We, the Faculty of Economics at University of Zurich, are the leading Business Administration and Economics Faculty in Switzerland and belong to the best Business Administration and Economics Facultie ... Детальніше

We, the Faculty of Economics at University of Zurich, are the leading Business Administration and Economics Faculty in Switzerland and belong to the best Business Administration and Economics Faculties in Europe. Згорнути