Магістр (MA) в економіці

Загальні відомості

Опис програми

Магістра економіки в університеті Цюріха пропонує навчання передові економіка і дозволяє студентам у віці до приймати самостійні економічні, проектно-орієнтованих завдань. Ступінь готує студентів займати посади в економічно-орієнтованих кар'єри і ввести додаткові дослідження на рівні доктора.

Структура дослідження (СР = ECTS кредитних пунктів): чотири поля дослідження відрізняються з посиланням на конкретні вимоги. В економіці, комплекс взаємозв'язок між ринками вивчається. 30 CP купується в обов'язкових полях разом з мінімум 30 CP з області макроекономіки і економічної політики, мікроекономіки і управління, а також 6 CP в обраній сфері політекономії студента. Крім того, як мінімум ще 6 СР повинні бути придбані в галузі ділового адміністрування. Студенти також мають вибір фокусування з окремих предметів. Нарешті, теза Вчителі доводиться ще 30 CP.

Ключові особливості

Світовий клас факультету: Магістр економіки має честь звернути на видатні здібності в економіці, бізнесі та емпіричних методів. Університет економічного факультету Цюріхського займає перше місце в німецьких регіонах, які говорять і є одним з головних у світі

Інноваційні, орієнтованих на якість програми: Ми науково-орієнтованих установа , яка поєднує в собі теорію з упором на передній край емпіричних методів. Наш унікальний, міждисциплінарної програми відповідає найвищим стандартам якості і готує студентів для широкого спектру можливостей для кар'єрного зростання в міжнародних організаціях, економічних інститутів і наукових установ, серед інших.

Міжнародна перспектива: Магістр в області управління і економіки в відповідь на зростаючу потребу бізнесу міжнародно доглянуті талант і озброює студентів з інструментами для обробки складних потреб все більш глобальної економіки. Наші професори принести в клас багатство міжнародного досвіду. Студенти теж приходять з різних країн. Деякі курси майстра проножек викладаються англійською мовою. знання німецької мови є обов'язковою вимогою.

Конкурентні платежі: Там немає окремих зборів за магістерську програму. Студенти платять тільки за навчання плату два рази на рік в 700CHF, що всі студенти, які навчаються в Університеті Цюріха підлягають.

Прийом: Прийом в ОЕ грунтується на успішне завершення ступінь бакалавра в області бізнесу або економіки.

Місто Цюріх: В протягом багатьох років, Цюріх входить в число міст світу з найвищою якістю життя. Місто пропонує безліч різноманітних культурних і розважальних заходів і відмінну мережу громадського транспорту. Цюріх є міжнародний місто з приємним розміру (населення 340,000) і легко впізнати. Цюріх є приємним місцем, щоб отримати майстер. Його велике університетська спільнота і спеціалізація в економічних дослідженнях зробили великий європейський центр знань.

Останнє оновлення Чер 2017

Про навчальний заклад

We, the Faculty of Economics at University of Zurich, are the leading Business Administration and Economics Faculty in Switzerland and belong to the best Business Administration and Economics Facultie ... Детальніше

We, the Faculty of Economics at University of Zurich, are the leading Business Administration and Economics Faculty in Switzerland and belong to the best Business Administration and Economics Faculties in Europe. Згорнути