Магістр мистецтв в історії розроблений на двадцять першому столітті. Завдяки інноваційній навчальній програмі, яка зосереджує увагу на глобальному історичному аналізі та інтеграції інформаційних технологій в історичні дослідження та викладання, програма надає випускникам навички, необхідні для передачі історичних поглядів у різноманітному та технологічно розвиненому суспільстві.

Атінке (Тіну) Аденіран

Заступник директора

Кандидат абітурієнтів

Телефон - 973-720-2764

Зв'яжіться з нами на WhatsApp

img 1Аспіранти з історії можуть вибирати з трьох академічних шляхів: варіант іспиту, варіант дисертації або прикладний історичний курс - все це вимагає 30 кредитів. Факультет історії Вільяма Патерсона є одним з найбільших в Нью-Джерсі та пропонує широкий спектр курсів, що відображають останні стипендії в цій дисципліні.

Тематичні курси, такі як історія злочинності, науки, жінки та сексуальність, доповнюють традиційне меню національних історій. Гнучка програма також дозволяє студентам пристосувати курс навчання відповідно до їхніх потреб. Всі вступні студенти приймуть HIST 5000 історичного мислення, основний курс, призначений для ознайомлення з основами історичної інтерпретації, теорій та методологій. Ті, хто переслідує варіанти іспиту і дисертації, повинні взяти участь у семінарах з глобальної історії. Студенти у програмі Applied Historical Studies візьмуть курси з цифрової історії та публічної історії, а також стажування. За допомогою майстра мистецтв в історії ви отримаєте переваги від інноваційних навчальних програм, що зосереджується на глобальному історичному аналізі та інтеграції інформаційних технологій в історичні дослідження та навчання.

Ви отримаєте навички, необхідні для спілкування з історичними поглядами в різноманітному та технологічно розвиненому суспільстві. Програма пропонує вам гнучкість, щоб адаптувати курс навчання до ваших потреб. Після закінчення курсових робіт ви складете магістерську роботу, щоб продемонструвати свої навички в історичних дослідженнях та аналізі, а також досвіді в області інформаційних технологій.

Всі вступні студенти приймуть HIST 5000 історичного мислення, основний курс, призначений для ознайомлення з основами історичної інтерпретації, теорій та методологій. Ті, хто дотримуються іспиту та дисертації, повинні взяти участь у одному з семінарів з глобальної історії. Студенти з прикладної історичної серії пройдуть курси з історії цифрової історії та суспільної історії, а також про стажування.

Вимоги до прийому

  • Сукупна середня оцінка середньої шкали не менше 3.00 на 4.00.
  • Мінімальний бал 152 на вербальній частині іспиту випускника (GRE).
  • Два рекомендаційні листи, що підтверджують академічну кваліфікацію заявника.
  • Академічний збір листів, переважно на основі історичних досліджень.

Вимоги до програми

  • 30 кредитів аспірантури.

Програми

Очікувані студенти повинні мати ступінь бакалавра з акредитованого навчального закладу та ступінь бакалавра середнього ступеня 3,0 (з 4) у їхньому основному. Заявки повинні включати в себе дві академічні рекомендаційні листи, зразок письма та бал GRE. Додаткову інформацію можна отримати в Управлінні з прийому на навчання.

Фінансова допомога

Доступна обмежена кількість аспірантів та випускників стажування. Асистанти та стажування включають стипендію та відмову від навчання та збору. Більш детальна інформація доступна у програмі "Фінансова допомога студентам". map

Бібліотечні ресурси

Одним із William Paterson University є бібліотека Чен і його надзвичайний персонал.

img 2

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 16 інших курсів в William Paterson University of New Jersey »

Цей курс Кампус засновані
Duration
інформація
Денне навчання
Price
18,856 USD
Вартість навчання: 18 856 дол США, кабінет та рада: 10 920 дол США, книги та матеріали: 1600 дол. США, транспорт: 890 дол. США, інше: 2 250 дол США, всього 34 516 дол. США (навчання в Нью-Джерсі - 12 114,00 дол США на рік)
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

William Paterson University: View From Above