Магістр історії

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Магістр мистецтв, історії - Армстронг, Стейтсборо

Вимоги до ступеня: 33 години кредиту

Кафедра історії пропонує бакалаврам мистецтв та магістрам мистецтв ступеням історії та диплому про випускник публічної історії та спеціалізується на південній історії, історії Грузії, історії жінок та військовій історії, серед інших областей. Для магістрантів кафедра бере участь у програмі з відзнакою університету, а для аспірантів кафедра має декілька можливостей асистента випускників.

Наш факультет залучає викладачів та вітчизняних та міжнародних науковців у різних історичних галузях. Ви будете в класі разом з виграними викладачами та науковцями, проходите цілий ряд занять, які задовольняють майже будь-який історичний інтерес.

Навіщо вивчати історію?

В опитуванні після опитування роботодавці наголошують на необхідності людей, які критично думають та добре пишуть. Замість того, щоб шукати навичок, пов'язаних з роботою, сучасні художні корпорації шукають гнучких рішень проблем:

"Співробітники з спеціальностей зі свободного мистецтва виявили більш сильні навички управління та просунулися далі, ніж співробітники з іншими спеціальностями коледжу". - Bell Systems

"GM цінує широку освіту, яка культивує творчі, аналітичні та комунікативні навички та заохочує самомотивацію, наполегливість та самодисципліну". - General Motors , в якій працює понад 1000 спеціальностей з історії.

Випускники історії працюють аналітиками в бізнесі в уряді, як дослідники, співробітники зв'язків з громадськістю, редактори, викладачі, керівники продажів та менеджери. Історія є кращою спеціальністю до закону, і два професори історії Південної Грузії є також адвокатами, які надають студентам експертні поради щодо вибору класів та вступу до юридичної школи. Крім історії, спеціалісти історії також відвідують аспірантури з бізнесу, державного управління, інформатики, освіти та журналістики.

Історія готує студентів до кар'єри в публічній історії, включаючи архівне управління, музейне опіку та історичне збереження.

Більше, ніж дати та події, історія дає нам ширший погляд на наш світ . Розуміючи, як люди думали та діяли протягом різних віків у різних куточках світу, ми можемо краще зрозуміти події сьогодні та як ми можемо впливати на завтра.

Історичні спеціальності аналізують та інтерпретують інформацію, пишуть та діляться ідеями про те, чому відбувалися події, і розвивають знання та навички, які допомагають їм досягти успіху в робочому місці сьогодні.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Детальніше

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Згорнути
Стейтсборо , Саванна , Хінесвілл + 2 Більше Менше