Магістр історії

Загальні відомості

Опис програми

Про

Майстер мистецтв в історії в Летбриді викладається на кампусі і вимагає як дисертації, так і суттєвих курсових робіт. Як ступінь магістра, ви можете заповнити свій ступінь як повна, або часткова зайнятість. Денні курси складають 24-місячну програму, а студенти за сумісництвом складають 48-місячну програму. Студенти заохочуються до закінчення раніше і часто роблять: більшість наших студентів повний робочий день закінчуються від 20 до 24 місяців, поки один з наших студентів за сумісництвом закінчився через 28 місяців.

Денні курси завершують усі необхідні курсові роботи в перші два семестри програми, а студенти за сумісництвом, як правило, виконують усі необхідні курсові роботи протягом перших двох академічних років, в обох випадках наступні місяці займаються дослідженнями та виробництвом теза

Випускна робота вимагає тісної співпраці між керівником і студентом. Отже, вам необхідно, як кандидат, встановити контакт із потенційними інспекторами перед поданням заявки на вступ. Кандидати, які не мають схвалення потенційного керівника, не будуть допущені до програми. Кандидати, які шукають потенційних спостерігачів, повинні звернутися безпосередньо до них або до відділу історії. Член факультету, який погодився керувати студентом, як правило, потім наближається до інших факультетів для формування наглядового комітету.

Курси визначаються за погодженням з керівником до того, як студент починає програму. Всі студенти історії беруть основний випускний семінар в історіографії (історія 5000), а решту курсів - суміш курсів напівсемейства з культурної, соціальної та політичної думки (CSPT); семінари для студентів, випущені на випускний рівень; і незалежні дослідження. Студенти повинні скласти еквівалент 3 - 6 повних курсів перед початком їх дипломного дослідження.

Магістр наук в галузі історії нагороджений за успішне завершення задовільної дисертації. Це формує центральну вимогу програми і виражає фундаментальні традиції академічної науки, поєднуючи аналіз та синтез ідей, емпіричні дослідження першоджерел, побудова аргументів та формулювання навичок. Будучи грубим настановою, ми просимо, щоб магістерські дисертації були на 100 сторінок, але є багато винятків.

Факультет дослідницької експертизи

Спеціалізація / області, в яких студенти можуть проводити дослідження, якщо це застосовується;

Будучи аспірантом з історії, ви могли б провести дослідження в Летбриді в різних областях. Гендер, жіноча історія, історія дитинства та молоді, а також історія сім'ї є значними силами Департаменту. Робота більше половини з нас розташована в цих областях дослідницької експертизи, і більша частина з них була визнана публікою з нагородами. Ми особливо сильні у цих сферах, завдяки нашим тісним зв'язком з Інститутом досліджень дітей та молоді та Департаментом жінок та гендерних досліджень та різними тематичними підходами.

Незважаючи на те, що гендер та жіноча історія є популярними дослідницькими інтересами в Канаді та на міжнародному рівні, наш відділ є особливо сильним у них. Керол Вільямс, наша спільна зустріч з жінками та ґендерними дослідженнями, відбулася в університеті Трент - єдиний у Канаді науковий відділ з феміністичних та ґендерних досліджень, який коли-небудь був створений. Історії дитинства та молоді дещо менш поширені в інших місцях, але швидко розвиваються. Наш відділ керує цим розвитком. Наприклад, наш канадський науковий відділ Крістін Олександр - спеціаліст з історії дитинства, а Джані Нугент та Хайді Макдональд мають поточні дослідницькі проекти щодо молоді.

По-друге, відділ сильний у дослідженні насильства в історії з помітною хронологічною широтою. Це поширюється завдяки дослідженням Кріса Епплетта на жорстокі окуляри в Стародавньому Римі через стійкість до війни ХІХ-ХХ століть Емі Шоу. Ця експертиза поєднується з раніше згаданими силами досліджень, наприклад, Девід Хей, поглиблюючи свій аналіз ролі гендеру в військовому керівництві в середні віки.

Третім дослідницьким потенціалом Департаменту історії є деконструкція націоналізму та національної держави. Наприклад, Гедеон Фудзівара досліджує інтелектуальну історію націоналізму, особливо стосовно регіональної та локальної ідентичності, а Шейла Макманус деконструює національну державу з краю шляхом аналізу та порівняння прикордонних областей. Робота більшості інших членів Департаменту викриває припущення щодо національної ідентичності в тій чи іншій мірі.

Департамент також сильний у дослідженні в історії медицини, з проектами Лінна Кеннеді про пологи на американському Півдні, Сінді Ермус про боротьбу з чумою у вісімнадцятому столітті, Кріс Бертон з медичної професії в ХХ і Керол Вільямс на репродуктивних права та поведінка.

Окрім досліджуваних предметів, перерахованих вже, Історія усного характера виділяється як метод дослідження особливої ​​сили, особливо в порівнянні з іншими місцями, що підтверджується виграшем в 2015 р. Премії Історії генерал-губернатора від нагороди Історії історії Койот Флат. Університетський центр усної історії та традиції, тісно пов'язаний з Департаментом історії, був партнером у цьому проекті.

Оскільки іноземні мови є настільки важливою частиною історичного навчання, деякі посади в кафедрі співвідноситься з мовами, викладені в University of Lethbridge , наприклад, в історії японської та французької мов.

Пошук керівника

Студенти зобов'язані забезпечити потенційного керівника перед поданням заявки на цю програму. Для отримання додаткової інформації відвідайте нашу сторінку " Керівники пошуку ".

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. T ... Детальніше

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. Today the U of L is respected around the globe and is recognized as a research-intensive, comprehensive university. Згорнути